• Pornografický

V Hlubokém hrdle (2005)

Velmi zajímavý dokument o natáčení prvního tvrdého porna (dnes i kultovního), které šlo do kin a o následcích jeho natáčení, ve kterém se dozvíte, že majitel Playboye starý pašák Hugh Hefner (letos by se o něm měl točit film) toho ví hodně o sexu, takže se nebojte zeptat, že za to že hrajete v pornu můžete jít do vězení a pak vás nevezmou do Pomády, že je těžký zbavit se nálepky huličky roku, ikdyž ze sebe uděláte veřejné idiota, že porno bylo kdysi uměním, než ho začali točit úplní kréténi na ruční kameru a že i Wes Craven kdysi režíroval porno. Výborný a poučný dokument.

16 bloků (2006)

Všechno sice odpovídá pouze průměru, ale mě prostě hodně sedli Willis s Defem i záporák Morse, navíc film neměl vůbec nudné části a proto bych se na něj zase někdy rád kouknul.

Pan Rosnička (2005)

Jestlipak to měl i Ray Koranteng tak těžké... :)

Ďábelská svůdnost (2006) (seriál)

Sice tady někdy opravdu pěkný holky ukazují dudomety, což mě nutí se občas jedním okem podívat, ale bohužel je to pořád jen další ubohá telenovela, to by mě zajímalo jestli by na to babky koukaly, ikdyž tu pořád někdo ukazuje kozy nebo prdel. :)

Ženatý se závazky - Setkání po letech (2003) (TV film)

Velmi dobré! Herci zavzpomínali na staré časy, probrali jednotlivé postavy a připomněli nám i památné scénky. Navíc se vše odehrávalo v obýváku Bundových (či Bundyových). A s konečnou platností jsem se dozvěděl, že Marcy D´Arcyová se čte "mársi" a né "mersi", jak tomu bylo v české verzi. Married with Children 4 live! A teď se kouknu na E! True Hollywood Story.

Susie Q (1996) (TV film)

Velice pohodový a zábavný film pro celou rodinu, který je obohacen o skvělou dvojici, kterou tvoří sympatická, roztomilá a trochu nešikovná Suzie v podání Amy Jo Johnson (čtvrt filmu naprosto nádherná v plesových šatech, tři čtvrtě filmu už jen nádherná :) ) a teenager a nadaný basketbalista Zach zahraný sympaticky pro mě ne moc známým Justinem Whalinem.

Hancock (2008)

Výborné. Jen škoda, že v půlce filmu zmizela veškerá legrace (výborný Will Smith, ale nejen on) a z filmu se stalo až drama, ale zase moc to filmu neuškodilo, dokonce ho kvůli tomu můžeme označit za multižánrové. :). Za zmínku stojí také výkon herečky, která hrála policistku pod palbou, kterou Hancock zachraňoval, když ho povolali z vězení. Byla naprosto neuvěřitelná a úžasná, skvěle to zahrála a opravdu jsem jí ten strach uvěřil. Opravdu luxus. A hlavně děkuju za originálního superhrdinu, konečně hrdina se kterým se můžeme ztotožnit. :) Jo a abych nezapomněl, potěšila mě i přítomnost Donna Gibba jako zanedbaného vězně.

Veritas - princ pravdy (2006)

Ale jděte do p*dele! Shrekovi a jemu podobným "dětským" filmům, ve kterém taky najdeme sexuální narážky tleskate a tady se budete ohánět chytrými řečmi abyste ukázali jací jste frajeři (nemluvě o lidech, kteří silně dají odpad a ani nenapíšou proč, v komentáři), jistě souhlasím s Vámi, některé věci které jsme viděli se do dětských filmů nehodí(ale ukažte mi, kde vůbec bylo napsáno, že se jedná o dětský film, nebo pohádku), ale tenhle film v tomto nebyl první (a navíc je hodnocen ve státech jako PG), takže buď shazujte všechny podobné, nebo si to nechte pro sebe. A teď k filmu samotnému. Film podle mě může sledovat každý a nebude se cítit trapně :), film je to poměrně vtipný, postavy jako šéf tělocvičny, Marty (Amy Jo Johnson jako vždy úžasná a nádherná), nebo i zčásti Raymond Vás pobaví. Jediné co mi trochu vadilo byl ten hip hop styl (přitom zde uslyšíte jenom rockové písničky), Neisii byla málo temná a zla a závěr mohl být lepší. Ale já se bavil a o to šlo, když vezmu ty stupidní filmy, které se pro děti točí(české pohádky jasně ve stupidnosti vedou) a nebo věci které se jim nutí a snaží se je ovlivnit (nový dokument dcery Anny Šiškové), tak bych mohl dat i 5*. Ještě poznámka, film zobrazuje skutečný svět (ne nemyslím tu druhou planetu ani toho prince) a ne ten vysněný, kde dobro vítězí nad zlem.

Gia (1998) (TV film)

Skvělý. Angelina Jolie opět výborná a přesvědčivá.

Zohan: Krycí jméno Kadeřník (2008)

Pohodová "sandlerovka", která sice pobaví, ale bohužel jen po částech, takže žádná nonstop zábava se nekoná, ale zase film ani moc nenudí, může se opřít o hvězdné obsazení a i povedené vtípky (Turtturova parodie na Rockyho, Zohanovo první stříhání, scénky se synem a matkou, které Zohan "děkoval" za polévku atd.). Ale film působí nevyváženě a neškodila by ani vtipná milostná scéna s Emmanuele Chriqui. Ale při pohledu na bojové umění Zohana musím uznat, že by i Eso Rimmerovi navrhl prdel, takže nezbývá, než dodat: To je ale frajer...