Za kačku svlíkačku (2009) (pořad)

Ať tu má Sharon Pink profil!!! Seru na vas lidi. Sharon Pink je jednička a má super videa. Sledoval jsem to hlavně kvůli ní. A je mi u prdele Váš názor na mě. Sharon a jeji godzilli kozy jsou proste top!!!

MacGyver - Špinavá hra (1988) (epizoda)

Co mají v téhle 3. sérii se zabíjením psů a zvířat obecně? Jinak skvělá epizoda a to hlavně díky Randallu Texu Cobbovi. Ten dokázal, že zvládne vice než hrát tupé nebo nahřvané obry. Zvládl postavu s těžším charakterem a dokonce se řeší i posttraumatický syndrom z války a jeho postava má vlastní příběh a minulost. Celkově se tahle epizoda vydařila. Jsem rád, že Thomas Rosales Jr tu měl i mluvenou roli. A, že nevíte kdo to je? Najděte si obličej a určitě jste s ním viděli hodně filmů. Jo je to ten chlapík co většinou umře jako první. U mě velice oblíbená epizoda!!!

Tři Tygři ve filmu: JACKPOT (2022)

Viděl v kině 6x. Víckrát jsem to nestihl. Nebudu se nijak obhajovat. A těm co se to nelibilo, však vy vite co mi můžete 😃

Na zdraví - Série 11 (1992) (série)

Je neuvěřitelné jak i 11. řada dokáže být tak skvělá a držet se tak vysoko a být vtipná a svižná jako první řada.

Na zdraví - Carla Loves Clavin (1991) (epizoda)

Vychytralý Cliff, jakmile jsem zjistil, co má v plánu moc jsem se těšil jak se Carla pomstí. A nezklamala.