Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Akční
  • Animovaný
  • Drama
  • Horor

Oblíbení režiséři (10)

John Carpenter

Pro mě je to ten nejlepší režisér ze všech. Dokázal si vytvořit vlastní styl podle,kterého poznáte.Kamera a jeho vlastní hudba. Svými film dokázal,že i s málem se dá točit skvělé horory. Ať horory nebo komedie nebo akční vždy dokázal uplatnit svůj talent režiséra a hudebního skladatele.

Sylvester Stallone

Jako režisér Sylvester vyniká velmi skvěle. Svoji nejznámější postavu Rockyho v jeho režii dopadl skvěle i jiné filmy. Má talent nejenom jako herec,ale i režisér a tenhle talent nemají všichni herce,ale opravudu jen ti vyjímeční. A herec je také skvělý,jeho filmy jsou moc skvělé a můj obdiv se nezmění. Ano komerčně některé filmy zklamaly,ale mě se líbily hodně.

Jackie Kong

A pak, že uchylny a divný filmy točí jen chlapy. Hovno! Ja tu ženskou prostě žeru!!!

Dario Argento

Další režisér,který si vypěstoval vlastní styl,který ho zařadil mezi špičky hororvých režisérů. Jeho vizuální pojetí zabijení je skvělý stejně tak i pojetí celých jeho filmů. Jeho filmy září i skvělou hudbou.

John Carl Buechler

Je to další ze všestraných režisérů. Na svých filmech se podílí i na efektech,vemte si,že jeho efekty a vědomosti byly uplatněny i ve filmech Stuarta Gordona. On byl u zrození Ghoulies, a třetí díl dokonce režíroval,byť tato horovákomediální serie se nestala přímo kultem nebo tak známími jako je třeba Gremlins nebo Critters. Je to prostě skvělý režisér,který dokáže bavit a děsit svými zvláštními efekty. Efekty ke čtvrému dílu Noční můry v Elm Street. Jeho efekty byly docela žádané a jsou i dodnes. Natočil a na efektech se podílel na mém nejoblíbenjším filmu Pátek 13.ého část VII - Nová krev. Je to geniální režisér,který mě nadchne,vystraší ale i pobaví svými efekty.

Lloyd Kaufman

I smrt může bejt sranda. Nic není svaté a s nikým nemá slitování. Je to skutečný ražisér,který točí a produkuje filmy vážně,protože je má velice rád. I s malým rozpočtem se dá natočit film plný explozí,brutality,se xu a porušit všechno svaté. Zvrácené? Ne Troma! je geniální společnost na tyhle filmy. Tenhle režisér mě bude bavit navždy!

Andy Sidaris

Nahý ženský,přestřelky,výbuchy,různé vychytávky tajnýcha agentů,krásné ostrovy. Relaxace s každým filmem.

Jackie Chan

Pro ty jeho kaskadérské kousky a originalitu bojových scén a skvělý humor ho člověk prostě musí mít rád.

Josef Blažek

Režisér,který přistupuje k filmu s tím,že je amatér a ne jako profesionál a to více jsou jeho filmy zábavnější,dokáže dát do tak krátkého filmu hodně nápaditosti a originality.