• Krátkometrážní

Mrtví jako já (2009)

Podíval jsem se na film jen kvůli tomu, že ve filmu hraje Henry Ian Cusick, aka Desmond z Lost - byla to jakási zkouška, test, která měla prověřit, jak si Henry Ian Cusick vede v jiných dílech. A moc dobře tedy ne. Jinak řečeno, tohle je film obsahující primitivitu. ❌

Zátoka (2009)

Zhlédnuto pouze kvůli AnněSophii Robb, která film doporučila na twitteru. Jenže potíž je, že mě tyhle problémy nezajímají. ❌

Svatyně (2008) (seriál)

První série, a hlavně vstupní pilot, hrozná kvalita, ale postupně jsem si zvykl na Emilie Ullerup - ta tomuto seriálu přidala dost na energetické síle. ✔

Evangelium podle Jana (2003)

Já, prosím pěkně, jsem ší'itský agnostik. A odmítám sionistické jakoby-náboženství (současné londýnsko-vatikánské křesťanství, současný ohebný sunnitský Islám z Saúdské Arábie; o téhle problematice víc píšu ve svém článku na mém webu). Používám pojmy ší'itští Enlilisté/muslimové a sionističtí sunnitští/křesťanští/judaističtí Enkiisté/satanisté. V mém pojetí tedy „bůh“ naproKLAMovaných křesťanů/židů/sunnitů je Šejtán, a ten celé lidstvo uvěznil v „hmotném, skutečném“ světě, a většinu lidstva, na nízkých stavech myšlení/vstřebávání, které brání snadno odproKLAMovat daného jedince. _ _ _ Pouze rukojmí vládnoucí sumersko-faraónské (šémitsko-chámitské) pokrevní linie mohou napsat, že film je hloupý. Pouze oni právě jsou hloupí. Film mi předal cenné informace, a jsem tomu vděčen. Nový Zákon (= judaistická, sio veze) jsem sice nečetl celý, ale mohu tvrdit, že tento film měl svou hloubku. Našel jsem však při sledování menší chybky - např. Ježíš (= prorok Isá, Ezau, kterého po vraždě na kříži přejmenovali sionističtí vrazi na Ježíše Krista) kráčel po mostě z dřevěných prken, a takové v té době nemohly existovat - ledaže by tam v té minulosti byl nějaký mimozemský/mimominulostní (z budoucnosti) zásah. Každopádně herecké výkony byly dobře odvedeny, a Henry Ian Cusick, aka Desmond z Lost, odhrál skvěle. ✔

Prokletý ostrov (2010)

Jedná se o geniální film. Knižní předlohu jsem nečetl, ale pokud se jí inspirovali tvůrci Lost při psaní šesté série, tak mohu tvrdit, že tenhle film je top. ✔

Nahá věda (2004) (seriál)

Existují pouze dvě dokumentární série s tímto názvem, a já hodnotím tu od National Geographic. ✔

Lost: Missing Pieces (2007) (seriál)

Bylo vidět, že herci z tohohle pokusu nebyli nadšeni. Např. Matthew Fox odhrál v první epizodě tak slabý výkon, až jsem se lekl. Později se to zlepšilo u něj, i u ostatních herců (např. Harold Perrineau). ✔

Lost: A Tale of Survival (2006) (TV film)

Dnes se píše 19. ledna 2010, a je zajímavý den (hodně sněhu tady v Praze). Ještě zajímavější je však fakt, že se blíží šestá série Lost, a někteří si před premiérou s06 dávají předchozí série tohoto výjimečného seriálu. Mezi nim jsem i já samozřejmě. Pustil jsem si tedy i tento rekapitulační speciál. A ano, takhle si rekapitulák představuju (viz pro srovnání Lost: The Journey). Pokud bych o seriálu nic nevěděl, a jen viděl tenhle pokus seznámit diváka s charaktery postav, pak by mi seriál nepřišel zajímavý. Důvod, proč je tenhle speciál natočen tak, jak je, je ten, že je určen pro nepravidelné diváky, nikoliv pro nováčky. ✔

Pán času (2005) (seriál)

Pět sérií, které jsou pokračováním původního seriálu; rozhodně jasná kultovní záležitost! Ovšem první čtyři série neměly to správné tempo, dokud nepřišly vynikající pátá, šestá a sedmá série s Karen Gillan. Ta je tou nejlepší doktorovou společnicí, a celkově je to velmi sexy slečna! _ _ _ Dále bych chtěl vypsat dodatek, že daleci jsou snad těmi nejlepšími záporáky filmové historie (nepočítáme-li tedy MiBa z Lost). ✔