Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krátkometrážní
  • Komedie
  • Dokumentární

plakát

Billie Eilish: The World's a Little Blurry (2021)

Musím zejména ocenit a tím vyzdvihnout fakt, že dokument prezentuje dospívání Billie Eilish v prostředí, z něhož nemáte šanci poznat, že by mohlo být domovem celosvětově úspěšné dospívající milionářky. Čekal bych, že nejpozději v roce 2018 se Billie s rodiči přestěhuje do vhodnější nemovitosti na bázi utilitární konformity. Místo toho vedou zatím skromný život, v ne příliš prostorném domku, s téměř omlácenou kuchyní, u něhož parkuje Billien Dodge Challenger; to jediné, co vás upozorní, že jste v lokaci někoho, kdo je finančně svobodnější. Otázka je, nakolik je to vůbec pravda. Ohledně Billie vedu totiž hned od prvního okamžiku, co jsem na ni narazil, soukromý otazník, zda vůbec její oficiální datum narození je pravdivé. Pokud lže o svém věku (je starší o ~2 roky), nebyl by problém, aby tento dokument prezentoval lokaci jejího dospívání taktéž klamně. Abych to vysvětlil, hned mi přišlo neuvěřitelné, že by v té době 17 leté Billie, bylo umožněno nazpívat píseň k nejnovější bondovce, zvláště když vzhledově nevypadala na oficiální věk. _ _ _ Dokument jako celek je biografický, ovšem ne dostatečně do hloubky. Nejsem s tím moc spokojen, vzhledem k takové minutové náloži. Oceňuji, že Billie dala svolení, a dokument nevynechává jaké mírné trápení má s Tourettovým syndromem. ✔

Ulička slávy (2016)

Vůbec mě nepřekvapuje, že je tento film upozaděn (kino premiéra v ČR nebyla nikdy realizována, a DVD/BR taky nebude v dohledné době v ČR, navíc určitými lidmi nemůže být kladně přijat celosvětově tento film, viz někteří zdejší komentující), vzhledem k tomu, že lze film snadno dekódovat tak, že nám sděluje (režisér čínského původu) pravdu o záměrně vytvořeném válečném úsilí Ameriky (=sionistů). Vysoce zajímavé je, jak americké vojáky na stadionu ke konci filmu se pokusí napadnout skupinka Američanů (nelíbilo se jim, že vojáci odmítli spolupracovat na válečném úsilí za směšných 5 000$/osobu). Hned ze začátku děje lze jasně vidět záchranu amerického vojáka dvěma muslimy. Dále zajímavé je, jak na stadionu hlavní postava, voják americký, během hudebního vystoupení Beyoncé (= satanistického rituálu) pociťuje Ameriku jako muslimskou zemi, ve které na něj útočí cizí okupant (ohňostroje; výstřely; sionisté). Proto zřejmě pak na něj a jeho kamarády zaútočila, jak jsem psal, ta skupinka Američanů (anti-Trump Američané, kteří se ohnuli cizímu okupantovi = sionistům, a slouží jim, stejně jako Saúdská Arábie, nebo Husajn sloužil, mimochodem). A nebylo to jen na stadionu, kde hlavní postava, americký voják, vnímal Ameriku jako muslimskou zemi. Začalo to hned, co se objevil na scéně Vin Diesel (hraje vojáka, kterého zachránili dva muslimové, z nichž jednoho musel zabít v té době ještě ohnutý cizímu okupantovi americký voják - hlavní postava). „Ničit cizí zem je snadné. Ale stát za svou vlastní... To chce odvahu.“ - Kathryn; Každý dnes i v té Americe rozumí (ten zbytek co ne, taky rozumí, ale prostě se rozhodli zavrhnout, ignorovat, a popřít jiné řešení), že 11. září, uprchlíci v Evropě, a vhození (íránského) Islámu ven ze hry, s tím související destabilizace Levanty, slouží pro dokončení Velikého Izraele, sionistického konstruktu, z kterého je plánováno od roku 2023 řídit celý svět současným princem Williamem, faraónem budoucnosti. A nebude to budoucnost hojnosti a dobra, pokud to nevyjde na opačný způsob, čeká nás (celosvětově) zrušení fyzické hotovosti, větší zchudnutí, očipování, vnucená inkluze, vnucená nedovzdělatelnost, a nemožnost s tím něco dělat procesem zezdola zespod, zevnitř budoucí celosvětové korporace (státu) nazvané Novi mundi seclorum - Nový svět bez náboženství = Islámu/Enlilismu. „Je to jejich válka. A jejich film.“ - Billy (: ✔

Feng šen pang (2016)

Ze začátku pěkně rozjetá akce, bohužel postupem času je kvalita filmu snížena. Zcela nesmyslně je děj filmu násilně ukončen, a vypadá to, že zkrátka tvůrci filmu už chtěli jít domů si odpočinout. Nedovedu si představit, že by bylo zrealizováno (chtěno dostatečným množstvím diváků) pokračování, na které lákají tvůrci po-titulkovou scénou. ❌

plakát

Superhrdina (2016) (amatérský film)

V závěru při titulcích je uvedeno, že tenhle kraťas podpořil sionista George Soros (jde o projekt jeho „nadace“ zaměřený na rovnost žen - ale kraťas je o chlapci, ne o ženě; leda snad, že by Soros propagoval trans-dez-orientaci, která ani v tomhle kraťasu není -- jemu by to ale určitě bylo fuk, on má peněz dost). Pan Soros i rád podporuje (v jiném projektu) „jiná myšlení“ (tedy tzv. „demo“kracii, ve skutečnosti plutokracii), a úspěšně manipuluje myšlení většiny ovčanů cizí země, aby akceptovali sionistický konstrukt NWO. Jiný jeho projekt podporuje inkluzi školství, což je ve skutečnosti projekt na likvidaci vzdělání v cizí zemi. Šikana je špatná věc, a o to smutnější, když skutečnému hrdinovi není (u)věřeno, že má pravdu... Samozřejmě, pan Soros si to představuje tak, že mu a jemu podobným budou sloužit naimportovaní falešní uprchlíci, kteří by měli napomoct zchudnout slavný Evropský lid. Když bude v evropských zemích x miliónů falešných, vypraných uprchlíků, bude to stát obří peníze, ale pan Soros tak štědrý nebude. Naopak, zaplatí to ovčanský lid. Další část procesu, je ta inkluze (likvidace) vzdělání. Jestliže budou v jedné třídě krom běžných dětí i děti s poruchou chování, které zatím jsou odděleny v jiné třídě, a navíc děti, které na to nemají kvůli jazykové bariéře (nebo přesněji řečeno, kvůli přesvědčení rodiny daného dítěte - a lze mi věřit, že fejk, přepraní uprchlíci, nemají zájem, aby z jejich dětí vyrostli „vzdělaní“, práci-chtiví lidé, kteří by pro-izraelské sionisty, a ohebnou EU, vnímali jako ty dobré, jako ty, kteří jim nezpůsobili války v jejich zemích - a samozřejmě fejk, přepraný uprchlík ani v žádné takové zemi nikdy nežil, čímž celý sionistický plán je ještě víc dokonalý), tak by tyto děti falešných uprchlíků šly zahodit sunnitskou, falešnou verzi Islámu? Rozhodně ne. Pak by už žádná světovláda Velikého Izraele nebyla dokončována. Jejich naproKLAMovaní rodiče, a EU, se o to postarají. Celkově tedy budou značně všechny tyto děti snižovat kvalitu výuky dětí Evropského lidu. Takhle má být dokončen proces, sionistický konstrukt NWO. Takhle má být dotvořen plně zchudlý, a těžce dovzdělatelný Evropský lid. ❌

plakát

Colony (2016) (TV seriál)

Píše se mi to nerado, ale obávám se, že seriál plní pouze objednávku sionistických struktur. Aby ovčanstvo (nejen americké) bylo připraveno na subliminální, exoterické úrovni, na plnou militarizaci policie, zrušení fyzické hotovosti, a vytvoření sběrných táborů pro lidi se „závadovým“ myšlením. A zejména, aby ovčanstvo akceptovalo fiktivní příčinu „z vesmíru“ (viz hrozba z „afghánských jeskyní“). Seriál nás tedy připravuje na život v dokončeném NWO. ✔

Room (2015)

Vysoce kvalitní film. Takové se objeví jednou za zhruba pět let. Spokojenost! ✔

plakát

Křižovatky života (2013) (TV pořad)

Pouze ohodnocena 21. epizoda (http://www.iprima.cz/krizovatky/videa/krizovatky-zivota-21). Stejně jako Sára H., talentovaná dívčina, herečka hl. postavy této epizody, česká verze herečky AnnySophie Robb, bych i já se vyhnul tomuto seriálu/epizodě, kdyby tam nehrála. Sára má v sobě jistou esenci schopného talentu... A k té epizodě to máte tak, že iluminátští plutokraté (nemyslím Sářinu rodinu, apod.!!), sionističtí archonti, potřebují mít co nejvíc ovčanů zapojeno v procesu globálního (z)chudnutí. Aby pouze oni měli z ovčanstva (plný) užitek, zatímco by tito Rothschildové, Saxe-Coburg-Gothajští, a jiní sionisté neměli čip voperovaný poblíž životně důležitého orgánu (mozek), tedy zezadu na krku. Tihle ilumináti by si užívali luxus v (podzemních) pevnostech typu Majáku Ptyč (nyní poblíž Plzně budovaný). Tyhle pevnosti se celosvětově budují na různých místech planety. Plán je takový, aby byly dostupné jen a pouze pro 10 000 nejbohatších plutokratických archontů (počítá se totiž s redukcí obyvatelstva, kvůli 3. světové válce...). Proč to ale píšu? Protože Sára má relativně přijatelné geny (slabší ale, než její kámoška Gabča); rodiče má vzdělané, a určitě jejich celá rodina není ovlivněna siokřesťanstvím. Když Sára nestuduje zpěv na hudebním gymnáziu, tak prožívá styl života, tak odlišný od toho mého, pro sionisty patologického. A jestliže její rodina nezchudne (nestane se obětí Šejtanova plánu), tak bude mít vše o mnoho víc fajn... ✔ Seriál jako celek neguju, je to píčovina, a nejsem sebevrah, abych ztrácel čas něčím tak primitivním.

plakát

The Illuminati Conquest of Space (2005)

Jediné, co v tomhle kvazi-dokumentu je zajímavého, je závěrečných sedmnáct minut, jinak se jedná pouze o nudu o létajících hadech kdesi u zemských orbit satelitů... ❌

plakát

Katy Perry feat. Juicy J - Dark Horse (2014) (hudební videoklip)

V závěru videoklipu lze vidět skupinu červeně natřených mužů. Oproti nim je modrá skupina v čele s Katy Perry. Za těmi červenými se zhmotňuje pyramida, na jejímž vrcholu stojí Katy Perry. Vůdce červených se v té chvíli proměňuje v neškodného malého pejska. Co nám je sděleno ve videoklipu tedy? Modří jsou Izrael/sionisté a červení Írán/muslimové. Nejedná se o nic, co bych si vymyslel; bylo to vloženo tvůrci a lze to ve videoklipu snadno vidět. Ve videoklipu je celkově užito mnoho velmi propracované esoterické (ne každému přístupné, ne pro každého viditelné) komunikace. Běžný exoterický divák tyto komunikace nevidí (resp. vidí, ale za zrakem - tzv. subliminální proKLAMování myšlení). Jaké další komunikace jsou tedy užity v tomto videoklipu? Na začátku videoklipu má Katy bílou paruku s modrým Hórovým okem, a modře nalakované nehty. Poté se před Katy vyskytuje jakýsi král, který má skryté jedno oko. Katy sedí a za hlavou má srdce. Katy v bílé paruce ukazuje iluminátské gesto „6“. Vysoce zajímavý je text písničky: „Jsem všeho schopná, nedělej mě tvým nepřítelem.“; „Jak jsi jednou můj, není cesty zpět.“ // Muslimové se učí, že největší výzvou věřícího je uniknout Šejtanovu klamu. Když král dává Katy diamant, tak si Katy zakryje své oko Hórovým okem, a král se promění v prach. Zůstane po něm pouze jeho oko. Tím je komunikováno, že bude-li ovčan součástí Šejtanova klamu, Šejtan vyhrál (ovčan vidí pouze lež, a ne pravdu - na to jsou potřeba obě oči). Následně Katy si vloží do úst královo oko (diamant), rozkouše a má na zubech částečky z diamantu („Z mých úst je řečena jen lež.“), a Katy si zakryje rukou jedno oko. Následně je záběr na Katy a egyptské symboly na modrém pozadí (a jeden z těch symbolů je ve tvaru králíka - viz zde - viz Alenka v říši divů). Dále lze vidět Juicy Jho se slunečními brýlemi; to komunikuje „Ovčane, měj pravdu za zrakem - měj ji neviditelnou.“ _ _ _ Následně je videoklip zakončen bouří nad pyramidou, a bouře má modro-červenou barvu (Ší'itský islám vs. izraelský sionismus). Máte-li zájem o další zajímavosti ze skutečného světa, navštivte můj web zde, nebo se podívejte na moje videa na mém YouTube kanálu Pravdohoda - žádná utajená dohoda, pouze Pravdohoda. Videoklip jinak je dobře propracovaný, a líbí se mi jak je poskládán. ✔

plakát

Mr. Robot (2015) (TV seriál)

Pokud se vyznáte v IT, nebo minimálně máte na disku uložen seznam třinácti satanských iluminátských rodin, tak budete chrochtat blahem. (: ✔