Afrikou na pionýru (2019)

Je mi vlastne hrozne ľúto, čo teraz poviem, ale mňa už to nebaví. Možno som urobila veľkú chybu, že som si nedala medzi poslednými trabantami a pioniermi väčšiu pauzu, ale príde mi to už len ako pokus o rekapituláciu toho, čo sa stalo. Vykradnuté svojim spôsobom. Na druhú stranu som rada, že je tento seriál/film tak úspešný, chlapci si zaslúžia veľký rešpekt a obdiv. Tuná kokot drevený, plechom pobitý je stále výborný chalanisko so skvelým humorom a odhodlaním. Je to mnou, a preto sama pre seba po nejakej tej pol hodinke uzatváram pioniera, a možno sa k nemu raz, v lepšej nálade, vrátim.

Aftershock (2012)

Ľudia sú blbí. Chápem, je to film, ale skutočnosť by bola v podstate rovnaká. PANIKA, PANIKA, PANIKA!!

Ajťáci (2006) (seriál)

V Ajťákoch je fest dobrá muzika, ale tým to končí.

Ali G, Innit (1999)

Ak sa chce človek nenútene pobaviť, rozhodne je dobré pustiť si Aliho G. RESPECT!!

Amazing Spider-Man 2 (2014)

Andrew Garfield padá z neskutočnej výšky, jeho herecká kariéra by ho mala pomaly začať nasledovať, pretože jeho spidermanovský výkon to už urobil. A popritom čo padá, kazí mi tú krásnu predstavu o nemotornej, neobľúbenej sirote Petrovi a o tom, aký neskutočne zložitý a krásny príbeh to bol, pokiaľ získal svoju vyvolenú lásku. A aké bolo krásne a roztomilé to, že Spider-man svoje obete presviedčal o tom že sú a môžu byť lepší, zachraňoval mesto a nemusel sa hrať na mladého fyzika a rozmýšľať (čo teda tomuto chlapcovi nešlo)... Každopádne pri tom svojom padaní posral aj rolu Petra aj rolu Spider-mana, a nič to už nezachráni, posral to už v dvoch filmoch a v mojom srdiečku už nikdy Maguirera nenahradí. NIKDY!! Ale aj cez tento fakt, prilepím sekundovým lepidlom moje očné viečka k sebe a úplne Spider-mana s filmu odmyslím. Predstavím si starého Petra, odmyslím Gwen, alebo stačí odmyslieť len Emmu Stone (ktorú mám mimo tieto dva filmy rada) a zisťujem že ako úplne samostatná nekópia iných filmov by to celkom šlo. Harry sa mi trebars páčil oveľa viac ako starý Harry. Efekty boli moc, moc pekné, až na tú stupidnú zvučku nenápadne natlačenú do "scenáru", sa mi páčil hudobný podklad, Max bol fajn, veľmi dobre zahraná, trpiaca postava (ak si môžem dovoliť to takto povedať), a tak som dospela k rozhodnutiu, ktoré som si možno nepremyslela moc dobre, a dávam filmu päť hviezdičiek.

American Horror Story - Coven (2013) (série)

Sklamanie. Ja som naozaj čakala, že si dajú aspoň rap battle na ukončenie tej rasovej vojny. A oni sa namiesto toho.... :D No nič, o monogamií nepočuli, incest privítali, aj keď nedopadol úplne dva krát bez ujmy na živote, upaľovanie, woodoo, zatratenie, kurvy, znásilnenie ako na lusknutie a blablabla, ale čo je hlavné, Coven je kúsok umenia, ktoré sa jemne inšpirovalo GOT a povraždilo všetko, čo sa mihlo pred kamerou. Vítaný je rasizmus, vyberali si navyše veľmi pekných, čiernych otrokov. Toľko všetko, tento divný pokus o zakladanie pouličných gangov sa mi páčil. Ale teda, posledná časť vyzerala naozaj, ako keby sa rozhodli, že sa im už nechce a radšej si idú po kura do toho KFC na rohu, v ktorom pracuje tá čierna slečna, a napľujú jej do ksichtu, lebo nestíha. Potom sa kurva ten filmový štáb vrátil, upatlal špinavými rukami scenár a dotočil "záver". Ale aj skrz jednu pokazenú časť sa oplatí si tú čarovnú skrinku zapnúť znovu a pustiť si to namiesto politickej debaty, v ktorej (už teraz starý) pán prvý čierny prezident očarováva poctivých rasistov.

American Horror Story - Cult (2017) (série)

Možno to bola séria s najkrajšou zvučkou, ale aj tak to posrali. Alebo možno ani nie. Z druhého uhlu len veľmi radikálne poukázali na silný problém spoločnosti.