Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Animovaný
  • Drama
  • Horor
  • Akční

Recenze (357)

plakát

The Last Descent (2016) 

S tímhle příběhem by se dalo brutálně dobře pracovat. Borec lezl kam neměl a zasekl se dolu hlavou v tak blbé pozici, že se to málokomu povede. Očekávala jsem, že se to celé vezme za úplně jiný konec, a třeba mimo záběrů na Johna se budeme věnovat tomu, jak je lékařsky v podstatě nemožné přežít takovou dobu hlavou dolů. Myslím, že umřel až po 27 hodinách. Nebo se budeme věnovat přímo záchranné akci. Ukažte mě, jak jste stavěli ten záchranný systém, zaměřte se na samotnou jeskyni. Protože v tomhle filmu to působí, že pro jeho záchranu udělali hovno. Tedy až k úplnému konci. Ale pokud vim, tak tenhle prúser 'spoiler jak se jim to celé roztrhlo se stal, ale nebyl to jediný pokus. A to vše by ten příběh mohlo dotvořit. Třeba víc novinářů by to chtělo, nejakou tu emoci. Situace jako takhle musela být extrémně vyhrocena a nechce se mi uspokojovat se s tim, co mi nabídl tady pan Halasima. A už vůbec se nechci uspokojit s tim, že ve filmu jako je tenhle se tam půl času palačinkuje o tom, jak měl hlavní hrdina supr čupr život. Na to by mi stačilo deset minut, a aj to bych si klidně odpustila. Škoda dobrého tématu.

plakát

Provdám svou ženu (1941) 

.."žena odešla?" -"přišla" takový záchvat smíchu jsem neměla roky

plakát

Jen trošku štěstí (2006) 

Tak jsem si dala "večer alá Lindsay". V prvním filmu se zaměnila se svým dvojčetem, v druhým se svou mamkou, a v třetím si zaměnila štěstí s random týpkem. Ona si zjevně ráda méní role,a nějak to funguje.

plakát

Barbie (2023) 

Samozřejmě to působí jako feministická propaganda. Ale když to nebereme jako propagaci žen, a neuspokojení jejich touhy vládnout mužům, uvědomíme si, kdy a vastně proč Barbie vznikla, tak je film absolutně přesnou představou toho, jako by to v Barbie světě vypadalo. Dívejme se na film jako na Barbie, protože to nikdy nebyla Barbie a Ken (ano, Ken byl jenom doplněk). Celý koncept panenky je postaven na propagaci původní myšlenky feminismu, ne dnešního feministického fetišu. A tak můžeme být rádi, že to autoři vzali z téhle strany, a doopravdy ne jako hlazení si neexistující vagíny. Perfekntí zážitek, skvělé detaily, hravé, dětské. Ten, kto panenku Barbie měl, vrátí se do detství.

plakát

Noční návštěva (2020) 

Jasně, protože lajf is so ízy, a tyhle situace se řeší samé, že?

plakát

Mechanický pomeranč (1971) 

Zbytečně nadhodnocená sociální drama, která je spíš slavná tím, že nese jméno "Stanley Kubrick". Když se nad tím zamyslím, první půlka je zbytečně nechutná, a druhá by se nestala, kdyby někdo uvažoval racionálně - tudíž postráda smysl.

plakát

Bílý lotos - Série 2 (2022) (série) 

Vlastně k vyhodnocení série mě stačí tři artributy. Po prvé, po pivě mě leze pavouk. Po druhé, zápletka je dobrá, po třetí, znělka je luxusne sexuální... Jako vojet labuť, wau.

plakát

Láska hory přenáší (2022) 

Já se trošku pochlubím, taky budu brzy nevěsta :) a pravděpodobně beru tuhle komedii proto úplně odlišně, jako ostatní. No každopádně mě to inspirovalo, a vím, co rozhodně nechci. Dikec... ps: kto je kurňa David Kraus?

plakát

Don Verdean (2015) 

Úpřimě mě film ani po půl hodině nechytl. Takže asi radši nic.