• Pohádka

Slunce, seno, erotika (1991)

tak té erotiky je až moc, ale na druhé straně Troška to přesně odhadl. Vždy budeme dělat Evropě šašky. Prostě dokázal ve všech třech dílech, že zná lidské povahy a hlavně ty české.

Slunce, seno a pár facek (1989)

za mě nejoblíbenější díl celé trilogie. Při fiktivní svatbě Miluny a Venci si vždy uvědomím, že se tak cítí každá žena, která toho svého přitáhne do obřadní síně :-) Vše je přihrané, ale opravdové povahy každého čecha jsou v tomto filmu zaznamenané

Slunce, seno, jahody (1983)

Film, na který se mohu dívat pořád dokola a nikdy neomrzí. Směju se pořád, i když jsem to už viděla xkrát. Zobrazené typické češství. Ať chcete nebo ne, tak to prostě na vesnicích bylo

Terminator Genisys (2015)

Jůůůů konečně. terminátor se šťastným americkým koncem. Hurá! Napínavé. Za mě super.

Leviatan (2014)

Velice zajímavý příběh. Příběh z kterého mrazí, protože se to děje. Ale byla to taková nuuudaaa. Takový "kecací fílm", který nekončil. ŠKoda. Tento příběh mohl být lépe zpracovaný.

Popelka (2015)

Film splnil očekávání. Snad každá žena touží být princeznou. Chvíle kdy se popelka obléká do krásných modrých šatů byla úchvatná. Ani jsem nedýchala. Krásně romantické. A šťastné konce mám ráda, i když v pohádkách je to jasné. :-)

Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

Skvělý film, na který se můžu dívat pořád. A na závěr mě vždy rozpláče. Navíc možná předčil i jedničku, což nebývá tak časté. Napětí by se dalo krájet.

Válka nevěst (2009)

Skvělý film z prostředí přípravy na svatbu. Film, který bude bavit i muže. Stejně jako dámy snily o svatbě v hotelu Plaza, já snila, že se jednou budu vdávat a při ranních přípravách si ho pustím. Po 5ti letech se mi to splnilo. :-) Skvěle zahrané, holkám jsem vše věřila. Ano i takové někdy my ženy jsme.

Ďábel nosí Pradu (2006)

Film na který se můžu dívat pořád a pořád. Maryl Streep je jednička. Nevím kdo tuto roli mohl zahrát lépe než ona. Myslím, že nikdo.

Pearl Harbor (2001)

Film mého dospívání. Do dnes si budu pamatovat, jak jsem v divadle vstala a na při scéně, kdy Danny umírá jsem křičela: "Nééééé proč on" :-) Opravdu skvělý film. Hudba úžasná.... Herci krásní. Napětí. Film, na který se můžete dívat i s partnerem :-) na konci bude brečet i on.