• Pohádka

Vesnice (2004)

Naprostá pecka. Hudba, příběh a hlavně překvapení na konci. Jen z mých nejoblíbenějších filmů. Můžu se dívat opakovaně. Soundtrack zbožňuji.

Vyvolený (2000)

Pro mě nuda. Čekala jsem na zlom v závěru, ale bylo to pro mě absurdní. Zbytečných 106 minut v mém životě

Avatar: The Way of Water (2022)

Prostě nádhera. Dojemný a pořádně napínavý příběh. Nezapomenutelný filmový žitek.

Trojúhelník smutku (2022)

Smála jsem se od začátku do konce i ve chvílí, kdy nebylo zrovna vhodné se smát. Film mě několikrát zcela šokoval. Dávám nízké hodnocení jen kvůli tomu konci. Pokud mi ho někdo vysvětlí, dám 5 hvězd, protože dobrý film by měl mít hlavně dobrý konec (jakýkoliv konec, ale konec, tenhle film dle mého názoru neměl konec) takže budu ráda za objasnění.

Vstupenka do ráje (2022)

Tak přesně takové filmy miluji. Humor, romantika a krásný příběh. Po dlouhé době opravdu pohodový romantický a zábavný film. Krásná příroda jako bonus

To nic, drahá (2022)

Zajímavý film, který vám zamotá hlavu. Pár věcí by mohlo být vysvětleno lépe (možná pochopím, až film uvidím znovu) a jedna vražda mi přišla naprosto zbytečná. Příběh je zajímavý, mám ráda, když je ve filmu moment, při kterém oněmním, protože zjistím, že je všechno úplně jinak, než jsem si celou dobu myslela. Napínavé až do konce. Naprosto krásné kostými, mimořádné herecké výkony, skvělá hudba.

Vyšehrad: Fylm (2022)

Takhle povedená česká komedie tu už dlouho nebyla. Není to pro každého. Je to opravu hodně černej humor, trapnej humor a humor na hraně. (Věřím, že pro mnohé také humor za hranou). Já však odcházím se skvělým zážitkem.

Harry Styles: As It Was (2022) (hudební videoklip)

Co dodat, prolomení rekordů mluví samo. Skvělý videoklip a tajemný text, pod kterým si každý může představit trošku něco jiného. Uvidíme zda zbytek alba napoví, "co tím básník chtěl říct."

Cyrano (2021)

Dojemné, výpravné. Peter Dinklage byl fantastický.