Arthur (2011)

Klišé americká komédia akých sú stovky, možno tisíce. Bez nejakej inovatívnejšej myšlienky, bez niečoho iného čo by sa vytrhlo z hlbokého podpriemeru týchto rádoby komédií, ktoré majú najslabší humor a pôsobia veľmi neohrabane a neprofesionálne. Niektoré scénky boli veľmi trápne a nudné. Film bez originality, bez úžasných hereckých výkonov, viac nuda a celý film bol jasný ako dopadne už po zhliadnutí traileru. Film nemá žiadny šmrnc.

Pomáhat a chránit (2011)

Ťažko hodnotiť tento film. Ale už len za ten otrasný soundtrack a muziku k filmu a k jednotlivým scénkam dávam odpad. K tomu že je celý film nudný, ale neskutočne miestami sa minúta zdá viac ako celá hodina dávam 1*, k poslednej otrasnej strielačke s najhoršou muzičkou dávam 1*, na konci to predstavenie hercov v tom "medajlóniku" s tou otrasnou muzičkou hrozné - proste prúser. Zlý filmový prúser bez nejakého nápadu, bez myšlienky. Premáham sa ako nikdy a dávam len za výkon Dona Cheadlea a Brendana Gleesona 1 hviezdičku. Toto hodnotenie 75%, ktoré je tu teraz to je neskutočná krivda všetkým filmom. Tento film si nezaslúži viac než 35%.

Nutné k přežití (2006) (pořad)

Veľa ľudí to berie ako podvod a vraví o tom, že čo tam asi tak robí štáb a podobne...... Ale veď to nie je súťaž. Bear Grylls proste ukazuje ako prežiť v divočine, čo robiť a myslím, že to ako expert zvláda veľmi profesionálne a skvele. Veľa užitočných rád, ktoré sa môžu keď by sa nedaj bože niečo stalo hodiť.

Hospoda (1996) (seriál)

Pre mňa úžasný český počin - "Zdar a sílu nájdeš v pívu"! Komicky chytré, vtipné, originálne, s Bronislavom Poloczkom, ktorý je z celého seriálu podľa mňa najlepší. " Neříkej mi dedku já ti taky neříkam cucáku.(Lubomír Lipský st.) " A len by som chcel dodať, že česť pamiatke Bronislava Poloczeka, odpočívaj v pokoji. R.I.P

ZERO: Vyšetřování 11. září (2008)

Až na to, že v tomto dokumente chýba zmienka o 4. unesenom a údajne havarovanom lietadle v Pensylvánii musím konštatovať, že je to veľmi dobrý dokument a to hlavne z toho dôvodu, že sa bližšie zaoberá minulosťou Al-kaidy a osobami údajných únoscov a teroristov a ich prepojenia s Pentagonom, čo som v ostatných dokumentoch k tejto udalosti nepostrehol, aspoň nie takéto spracovanie. Škoda aj že chýbali informácie o ľuďoch, ktorí mohli mať veľmi dobrý motív a profit na tejto udalosti. Bin Ládin ani teroristi to určite neboli. Zainteresovaní určite vedia o kom je reč. škoda toho, mohla to byť bomba, ale aj tak plné hodnotenie. Dozvie sa svet niekedy pravdu? Bude vinník niekedy odsúdený a potrestaný?

Návrat pana Ripleyho (2005)

Nezmyselne veľa nízkych hodnotení, ktoré si tento film nezaslúži. Uvedomte si, že toto nie je návrat nejakého vyžmýkania peňazí na priživenie sa na predchádzajúcich tiež skvelých ripleyoviek. Toto je skvelý psychologický thriller podľa románu Patricie Highsmith, ktorý je spravený veľmi dobre. Barry Pepper je v tomto filme vynikajúci. Tí čo dali jednu , dve hviezdičky by si od tvorcov zaslúžili facku, keď tento film má podľa vás na hodnotenie :odpad,1*, 2* tak potom 70% filmov sú čabraky, ktoré by mali byť ohodnotené odpadom. Výborný psychologický emočne vypätý film so skvelým Barrym Pepperom. Skvelá Ripleyovka, ktorá má len nezmyselne nízke hodnotenie na csfd.

Kawasakiho růže (2009)

Filmový skvost, ktorý dokazuje, že český film patrí medzi elitu. Nemám ani viac slov, proste plné bodové ohodnotenie bez rozmýšľania.

Haggard: The Movie (2002)

Film s mizerným scenárom, ktorý točil Margera vo svojom najväčšom HIM ošiali po vydaní albumu od HIM - Deep Shadows And Brilliant Highlights ktoré sú počuť počas celého filmu. Dokonca Margera si dal vo filme meno Valo, čo je inak priezvisko speváka z HIM Ville Vala. Hoci mám Margeru aj celú CKY crew rád, tomuto filmu dávam len s prižmúrením očí a len za výkon Brandona Dicamilla a soundtracku plného pesničiek HIMu (jedna z mojich najviac top obľúbených skupín) dve hviezdičky. Keby som dal tomuto viac ako 2* tak by som si zaslúžil facku od každého tvorcu ktorý spravil lepší film od tohto a ktorý som ohodnotil horšie alebo rovnako.

Kamarád taky rád (2011)

Hoci neobľubujem ani Milu Kunis a ani Justina Timberlakea, na tento film som sa docela tešil. Emocionálne nabitá romantická komédia, ktorá najprv vzbudí dojem že netreba brať život až tak vážne, no v skutočnosti bol ten film o opaku. Klobúk dolu pred výkonom Justina Timberlakea, bol v tomto výborný. U mňa celkovo film 76%

Bláznivá, zatracená láska (2011)

Na to, že je to druhý film z dielne tohto režisérskeho dua, povedal by som že nadpriemerné, slušné, veľmi obstojné, miestami klišé, ale výsledok ma vôbec nesklamal, skôr naopak milo prekvapil. Ryan Gosling a Emma Stone celkom slušné, Carell má na viac určite to nebol jeho stopercentný výkon. Za nápad, prevedenie a za to že tam nie je žiadny stokrát ohraný soundtrack s pesničkamy od U2,Coldplay dávam prísne 4 hviezdičky - 77%