V cizí kůži (2011)

Film postavený na premene tiel po vyčuraní sa do fontány a chvíľkovému výpadku elektriny ... povedal by som, že priemerná, veľmi priemerná komédia s heppyendom, ktorý ste vedeli už po pozretí trailera, ktorú som vydržal do konca len vďaka nádhernej Olivii Wilde. Wedding crashers vyšli Dobkinovi oveľa oveľa lepšie.

Blbý a blbější (1994)

Proste klasika pri ktorej sa každý zasmeje a pobaví. Scénky s Pipom sú kultové, alebo scénka na konci s autobusom ktorý je plný modeliek v plavkách to proste pobaví a zaslúži si minimálne 4* .A Jim Carrey tu odviedol skvelú robotu.

Hon na čarodějnice (2011) odpad!

Neskutočný prúser. Tento film nemá s trailerom, ktorý je spravený k tomuto filmu nič spoločné(teda okrem názvu,hercov). Nerozumiem ako si niekto môže dovoliť z prvých 5 minút filmu kde sú na moment ukázané križiacke boje spraviť polovicu traileru. Absolútne jeden z najhorších filmov, nuda , nuda a ešte raz nuda. Nerozumiem ako sa mohli tí herci dať na toto. "Nie je dobrej role v zlom filme."

Freddyho úlet (2001)

Kvalitná odporná zvrátená americká trápna úchylná blbosť, ktorá je až tak do neba volajúca, že divák miestami nevie či sa má smiať, alebo plakať. Každopádne mňa tento film ničím neoslnil ale dosť dobre som sa pobavil. Tom Green je povestný tým, že si vie veľa dovoliť, tu to plne ukázal. 3 hviezdičky dávam za nechutnosti, zvrátenosť a odvahu, ktorú som vo filme už dlho nevidel.

Syčák Hesher (2010)

Tento film je presne taký, ktorý ma ani nenudil,ani nevytrhol niečím výnimocnčým, ani ma neotravoval. Hlavný hrdina je skôr v roli vedlajšieho hrdinu-nedotiahnuté. Niektoré scény sú veľmi dobré, niektoré sú nemastné neslané, proste nedotiahnuté. Scénka s pohrebom bola veľmi dehonestujúca pre mŕtvu babičku, to by som ako tvorca nikdy nedal do filmu, potom sa taký film ani nedá brať vážne. Za výkon T.J-a(Devin Brochu) a Heshera(Gordon-Levitt) dám 3 hviezdičky-50%

Umění zapadnout (2011)

Príbeh, ktorý podáva divákovi prázdnotu života mladého školáka so svojským postojom k životu,škole,práci. Chlapec sa zamiluje, ale nevie sa rozhýbať, nakoniec si jeho láska nájde iného a on sa rozhodne prehodnotiť svoj postoj a zmení sa. Nakoniec sa film končí klasickým americkým "happyendom". Keď neberiem do úvahy klyšé a miestami fádnosť tak je to príjemný film, ktorý hodnotím veľmi kladne ako takú oddychovku s výbornou réžiou a atmosférou.

Trainspotting (1996)

Najlepší film svojho druhu. Danny Boyle režiruje film podľa románu Irvinea Welsha,...to proste nemohlo dopadnúť zle. Ewan McGregor aj Ewen Bremmer sú skvelí, ale Robert Carlyle je v tomto filme najlepší. Prostredie, atmosféra, scénky, hlášky, dialógy, soundtrack toto všetko je briliantné a neprekonatelné. Len ťažko si viem predstaviť ako by sa niekto dal po zhliadnutí tohto filmu na drogový chodníček.

25. hodina (2002)

Tomuto filmu sa nedá nič vytknúť. Má to uplne všetko čo od filmu očakávať. Briliantná atmosféra, skvelé herecké výkony (Barryho Peppera najlepší výkon zo všetkého čo som s ním videl), dialógy nabité myšlienkou, emóciou, napätím, skvelý Spike Lee a soundtrack tam pasuje ako "riť na šerbel". Tento film nie je pre každého a nie každý ho dobre strávi. U mňa je to najlepší film aký som kedy videl.

Život Dudesonů (2006) (pořad)

Predchodci Jackassu, ktorí sú si blízki ako bratia a dokážu vymyslieť také kúsky, ktoré by sa v Jackass neodvážili. Na druhú stranu sú neporovnateľne menej známi než Jackass čo rozhodne neznamená, že sú horší. Hodnotím nápady,prevedenie,strih a úpravu častí 4* - 88%.

Ramones Raw (2004)

Dokument, ktorý ponúka niekoľko hodín materíálu. Zachytené legendy punk rocku new yorskí Ramones. Vďaka nahrávkam zo zákulisia a z turné, z hotelu a podobne je autentiocky zachytený každý člen, ktorého lepšie neopíše ani tisíc slov než tieto autentické nahrávky. K tomu keď pridám, rozhovory a záznamy z kocnertov musí mi proste vyjst 5*