Bláznivá dovolená (2015)

Prva polka filmu - bavil som sa, smial som sa. Druha polka - nuda az na par scen = ***

Hra o trůny (2011) (seriál)

Ako nadsenec Tolkiena a milovnik Pana Prstenov a svetu Stredozeme som bol na toto zvedavy, HBO podla mojho gusta nerobi najlepsie serialy, ale tento sa podaril. Treba vyzdvihnut obsadenie a dost to ze serial kopiruje knihu a nevynechava tolko ako Pan Prstenov. Boj o moc, intrigy, sex, boj, zvraty ktore nikto necaka. Knizna predloha je rovnako dobra ako Tolkienov Pan Prstenov alebo Hobit. Bez srandy. Moj oblubeny Jon Snow

Fargo (2014) (seriál)

1 seria: **** 2 seria: **

Narcos (2015) (seriál)

No dobre, serial je to 5 hviezdickovy o tom bez diskusie. Ale 2. najlepsi serial po jednej serii?

Ghoul (2015)

Dobry horor, dobra atmosfera. Necakal som vela a bol som milo prekvapeny, horory su vacsinou smiesne a vobec s pri nich clovek neboji, toto malo docela hustu atmosferu a celkom fajn namet.

Birdman (2014)

ked porovnam Interstellar a Birdman a porovnam oskarove ocenenia, tak mi pride ze niekde sa BRUTALNE stala chyba. Tento film na MALINU! a nie na Oskara. Tento film ma DVE dobre veci: 1. kamera a 2. obsadenie. ALE k comu take obsadenie ked cely film je jedna velka erudovana nudna vtakovina, ktora znechuti cely vecer a pokazi akekolvek kulturne ocakavanie. Reziser asi dostal oskara za to ako sarlatansky nedokazal vyuzit taketo bombasticke obsadenie - Edward Norton, Naomi Watts, Michael Keaton,Emma Stone,.... Jednu hviezdu davam fakt len za kameru, ktora je fantasticka

Temný případ (2014) (seriál)

S Breaking Bad najlepsi serial aky som kedy videl. Neskutocna vec. Tento serial ma utvrdil len v dalsej veci, ze McConaughey je s Christianom Baleom najlepsi herec sucasnosti. Nechyta sa na tychto dvoch nikto. McConaughey mozno este presvedcivejsi nez Bale co je snad nemozne. Neuveritelne dokonaly serial, atmosfera jak remen. Ked budu dalsie serie len z polovice tak dobre jak bola tato prva, tak potom sa aj tak mame na co tesit.

Perníkový táta (2008) (seriál)

Najlepsi serial vsetkych cias. Yeah science

Volejte Saulovi (2015) (seriál)

Tento serial nemoze dopadnut zle, uz len po prvych troch epizodach sa ukazuje aky dobry bol tah spravit spin off prave na Boba Odenkirka ako pravnika - smoliara. Tento svet Breaking Badu je zaruceny uspech a aj ked hodnotit po troch epizodach je dost od veci, ale som si na sto percent isty ze to hodnotenie sa nezmeni ani ked serial skonci. Tu sa treba len pripravit na dalsiu uzasnu jazdu. --**EDIT: po 4 epizode - genialne! Jednoducho dalsia lahodka

Padesát odstínů šedi (2015) odpad!

Tento film a prakticky aj cela trilogia bude Justinom Bieberom medzi filmami. Totalne dno svetovej kinematografie. Hodnotit knihu chodte na ine stranky, toto je stranka o filmoch!!!! Tu sa neda nic ani hodnotit, film bez deja, bez linie, bez hocicoho. Od strihu cez kameru a dialogy je vsetko zle. Dej chyba. Bocne postavy absentuju tak isto. Prakticky toto je dokonala ukazka toho funguje dnesny svet - peniaze. Film vznikol len kvoli tomu aby zarobil co najviac penazi. Prakticky uz len samotna literarna predloha mala cielovu skupinu zeny, bez ohladu na vek (nehovorim o dievcatach , ale o ZENACH). zeny vsetkeho veku boli aj v kinach. Totalna davova psychoza. Film ale neponukne divakovi nic len take lentilky pod kobercom a vychrtnuteho "bodybuildera". Ale tento film si zasluzi ocenenie za marketing tisicrocia, pretoze aby zarobilo toto hovno, tato bezducha sracka tolko penazi, tomu sa povie len bravo. Ovce jednoducho zozrali prazdny tanier a este si aj pomlsali. Bravo. bravo. bravo.... Ale na druhej strane zase to motivuje, pretoze toto je naozaj dokaz ze aj ked pridete s totalnym brakom tak sa da na tom vytrieskat az rozpravkovy poklad. Po tomto filme fakt aj ten najhorsi film vyzera dobre. Aj Twilight je oproti tomuto decentny film. Absoluty odpad, najhorsi film. Zrkadlo doby, zrkadlo dnesneho cloveka a zabavneho priemyslu. Dokaz ze ked dnes prerazit a zarobit tak jedine bez talentu a bez kvality. Cely svet naruby. 0% , absolutne dno, vitaz filmovej hviezdnej roty.