La La Land (2016)

Očarujúce, nezabudnuteľné.

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Ráno, niekoľko hodín po premiére, a už je tu 1363 hodnotení, neuveriteľné, a stále bude pribúdať. Som zvedavý na zárobky. Film naplnil snáď všetky očakávania, bolo to skoro supertrooper. Áno mnohý z vás vyčítajú že tam bolo až mnoho vykrádačiek a boje boli slabé, no v celkovom kontexte to podľa mňa bolo lepšie ako nejaké super veľké súboje. Záver bol len taká čerešnička na torte. Za mňa 88%. Boli tam veci, ktoré sa dali zlepšiť, ale v celkovom súčte asi s MadMaxom zatiaľ najlepší film roka. Teraz som zvedavý na ďalšie časti, či budú pokračovať, alebo prekročia nastavenú latku a na zárobky samozrejme.

Amy (2015)

Amy ukazuje ako to je, čisto a surovo. So slávou a peniazmi, prídu paraziti v podobe rodiny priateľov a v neposlednom rade paparazzi. Dokument je natočený skvelou formou, môžeme sa vďaka nemu pozrieť do duše Amy a urobiť si vlastný názor, nechá vás premýšľať.

Pixely (2010)

Nádherné, milé, originálne...:)

Co děláme v temnotách (2014)

Tak toto je iná sila, inak bizarná skupina upírov. Dnes už je málo filmov, pri ktorých sa dá takto zabaviť, ale tak samozrejme ,každý sme iný. NZ skvelo prekvapil, nikdy by som si nepomyslel nato, že aj oni (na)točia takéto pecky.

Zocelovací kúra (2015)

Will Ferrell a Kevin Hart nemôžu sklamať. Tento film posunul tieto obohraté témy o level vyššie(v tom dobrom). Určite sa zasmejte.

Neúplatní (1987)

Výborný film, ktorý nemoralizuje, nezľahčuje, len ukazuje veci také aké boli.

Lovci hlav (2011)

Na sever sa vždy oplatí spoliehať, pokiaľ ide o kvalitný film, pri ktorom nemusíte ľutovať zabitý čas. Dobrý film.

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Epické. Strhujúca, šialená jazda, ktorá hneď od začiatku ide z plných sil dopredu, a rozráža všetko čo jej stojí v ceste, ako fucking crazy locomotive... niektorý sa sťažujú že na záver už im došli sily.... áno, dalo by sa povedať že už palivo začalo dochádzať, no stále pokračovala v ceste táto filmová beštia a dokráčala k záveru, ktorý nebol tak strhujúci ako začiatok, a ani prekvapivý nebol veľmi, no myslím že by sa našlo veľa blockbusterov ktoré by mohli len v tichosti závidieť. Jednoznačne film predčil očakávania, výnimočne bol film lepší než trajler a aj než všetko čo propagoval marketing. Len škoda že v zárobkoch sa musí biť s takým typom filmu, ako je Ladíme 2