Bojovník (2015)

A Oskara dostane...ani by som na nečudoval, keby Leo vyšiel aj tentoraz na prázdno, ale to je ešte dosť skoro to hodnotiť. ... Film, bol dobrý, ako väčšina takýchto Rocky filmov z učebnice "box klišé",ale zároveň nebol.Určite ma najviac sklamal koniec, proste z ničoho nič.

Rande s hvězdou (2010) (TV film)

To je taká blbosť! Ale dá sa to spapať, aj keď je to od Disney.

Aloha (2015)

Nepozerajte to! Neoplatí sa to!

Gravitace (2013)

Čakal som nudný film, ale nedočkal som sa. Myslím, že všetko čo mohli vyťažiť, vyťažili.

Wish I Was Here (2014)

Z tohto filmu je priam cítiť, ako sa dotýka tento film Zacha Braffa. Je to príjemná /tragi/komédia, príjemná hudba, prostredie, nemá čím uraziť, zabaví a niekoho aj rozosmutní.

Co děláme v temnotách (2014)

Tak toto je iná sila, inak bizarná skupina upírov. Dnes už je málo filmov, pri ktorých sa dá takto zabaviť, ale tak samozrejme ,každý sme iný. NZ skvelo prekvapil, nikdy by som si nepomyslel nato, že aj oni (na)točia takéto pecky.

Noc s nabroušenou břitvou (2003) odpad!

Nie som zrovna fanúšik filmov o bezduchom zabíjaní, no predsa, kedže okolnosti inak nedali, som si to pozrel, nebyť toho hlúpeho konca, určite by som prihodil nejakú tú hvezdičku. Keď sa Vám páčia takéto filmy, tak sa Vám to bude páčiť.... aspoň trochu...

8 MM (1999)

Atmosféra mrazivá, doba keď Cage skutočne hral. Nebyť tých pár nelogických momentov, určite by som mu dal za 5*.

Podraz (1973)

Skvelo vytvorený film. Redforda som ešte nevidel lepšie zahrať, aj keď, všetci boli skvelí.