Partička (2011) (pořad) odpad!

Přetrpěla jsem jeden díl a stačilo. Párkrát jsem se sice zasmála, ale v tomto pořadu vede trapnost nad vtipností na plné čáře.

Talentmania (2010) (pořad) odpad!

Někteří soutěžící měli opravdu talent, jiní se tam šli jenom zviditelnit. Odpad dávám kvůli reklamám, protože se to nedalo vydržet, a proto jsem se po pár dílech přestala dívat a myslím, že jsem nebyla jediná.

Nemyslíš - zaplatíš! (2010)

Určitě to byl dobrý nápad, jenomže některým řidičům by se mohly pouštět i drastičtější záběry a jezdili by pořád stejně. Nejhorší ale je, že to často odnáší nevinní řidiči.

Jak se krotí krokodýli (2006)

Oproti předešlým dílům hrůza. Jedna hvězdička za pár vtipných scén.

Třída číslo 402 (1999) (seriál)

Můj nejoblíbenější seriál na Fox Kids, který je velice vtipný. Sice už nejsem malá, ale ráda se podívám jednou za čas i teď, akorát už na to nemám moc času. Lituju děti, že na tom kanálu zrušili takovéto pohádky jako je tato, nebo třeba Život s Louiem a musí se dívat na Hannu Montanu a samé takové kraviny, které jsou úplně bez děje.

Tři oříšky pro Popelku (1973)

Bez této pohádky si nedokážu představit Vánoce. Sice už jsem ji viděla mnohokrát, ale pokaždé se na ni velmi těším :)

Mrazík (1964)

Pěkná pohádka, která už neodmyslitelně patří k Silvestru.

Prostřeno! (2010) (pořad)

Dřív vydařená soutěž. Teď se na to nedá dívat!

Líbáš jako Bůh (2009)

Už dlouho jsem se na tento film chtěla podívat, ale poštěstilo se mi až před pár dny při cestě autobusem a musím říct, že jsem čekala mnohem víc. Chvílemi jsem se docela nasmála, ale někdy jsem se nudila až tak, že jsem málem usnula a říkala si, kdy už to konečně skončí. Nejhorší to nebylo, ale jestli bych se na film dívala znovu, to bych si rozmyslela.

Veselé Vánoce přejí chobotnice (1986)

Jako malá jsem se na tento film vždycky těšila a těším stále. Pokud o Vánocích stíhám a jsem doma, tak si ho nikdy nenechám ujít, protože navodí dobrou vánoční atmosféru.