Lost Highway (1997)

Božská, psychotropní a mindfucková jízda jménem Lost Highway. Většina scén ve filmu je naprosto ikonická, stejně tak soundtrack je excelentní. Dokonalá filmařina. 100%

John Wick: Kapitola 4 (2023)

Pro mne se počtvrté už skutečně jedná o kreativně natočenou kravinu. Film nenabízí více než nekonečné souboje a i ty mají potenciál spíše nudit. Zápletka taky nijak neoslní. 40%

Sisu (2022)

Náckové by rádi nějaké to zlato, ale narazili na místní legendu... Sisu je svěží jednohubka o nápadité likvidaci nácků na konci druhé světové. Vyřízení hlavního padoucha je top. 65%

Odpojit (2012)

Vydařené drama trefně ukazuje mezilidské vztahy a naprosté odpojení od lidskosti zneužitím technologií v dnešním zkurveném světě. 70%

Muž jménem Otto (2022)

Příběh starého bručouna s dobrým srdcem rozhodně stojí za kouknutí. Tom Hanks pořád umí. 65%

Krev a zlato (2023)

Německý film o náccích? Jo, rozhodně. Překvapivě dobré drama o bandě nácků, které na diváka pomrkává Tarantinovskými motivy. Líbilo. 70%

Vyproštění 2 (2023)

I dvojka přináší strhující a de facto nepřetržitou akci a pro milovníky akčního žánru je to lahůdka. Mi osobně se moc líbila Golshifteh Farahani, která Chrisovi zdatně sekunduje. 70%

Papežův vymítač (2023)

Solidní vymítárna co diváka nějak extra nepoloží. Určitě je to ale slušná žánrovka, které dává Russel vše, co potřebuje. 60%

Titanic (1997)

Úchvatný příběh mladé lásky na pozadí epických událostí. Navždy 100%

Renfield (2023)

Nevím, co konkrétně tvůrci s tímto filmem zamýšleli a o jaký žánr se vlastně jedná. Děsivé to není, zábavné už vůbec ne. Jediné co je tady strašidelné jsou dialogy. Film je poměrně krvavý, tím chtěl zřejmě režisér kompenzovat tu nechtěnou hrůzu při sledování. Nicolase většinou můžu, tady ale ne. 20%