Bullet Train (2022)

Nabušená akční jízda ve které Brad rozjíždí vše, co mu tak jde. Příběh smolaře Berušky a dalších nájemných zabijáků kteří se potkají v rychlovlaku má říz a taky skvěle baví. 80%

Cobra Kai - Série 5 (2022) (série)

Cobra Kai pokračuje, kde ve čtvrté sérii skončil. Neboli Daniel chce zničit dalšího zloducha, Johnnyho imbecilita je už mimořádná a nevěřím, že ve skutečném světě by si o něj nějaká žena opřela kolo, a děcka se furt kvůli něčemu rvou a nesnášejí, pak zase usmiřují. Finální fight je pak už na hranici slušné parodie. Za závěrečný útěk by se nemusel stydět ani Hannibal Lecter. Na velkou část fanoušků to evidentně funguje, takže tahle série bude možná lehce nekonečná. 40%

Elvis (2022)

Parádně natočený životní příběh legendy, kterému nechybí téměř nic. Možná lehce přebývá stopáž, která mohla být kratší, ale jinak top. Je smutnou skutečností, že na opravdové hvězdy se vždy přilepí nějací paraziti. 90%                                                          If you're looking for trouble  You came to the right place

Falcon Lake (2022)

Falcon Lake mě kupodivu nezasáhl. Přitom námět  je zajímavý a natočeno je to taky slušně, včetně konce. Emočně mě to prostě minulo. Vztah dvou dospívajících ( i když o něco starších) byl ztvárněn dle mého stokrát lépe například ve filmu Mr. Nobody v podání June Temple a a Tobyho Regbo. Pro mne jen solidní snímek na jedno kouknutí. 40%

Fresh (2022)

Jako je třeba napsat, že tento filmový počin je na poli žánru skutečně fresh. Povedený, celkem zvrácený a skvěle obsazený. Možná s tím popiskem komedie bych asi polemizoval. 75%

Hellraiser (2022)

Povedený zářez z pekla, který sice mohl přidat více na intenzitě scén, protože když ne Hellraiser, tak už nevím co. Ale bizarní je to slušně a příběh se taky povedl. David Bruckner je jasnou nadějí žánru. 65%

Chci tě zpátky (2022)

Ten typ filmu, u kterého během úvodních titulků tak nějak víte, jak to skončí. Ale v tomto případě to nevadí, jedná se o slušnou, dobře obsazenou romantiku, která se nesnaží být prvoplánově zábavná nebo happy. 65%

Jack Reacher (2022) (seriál)

Solidní krimi v hlavní roli s bestií, která se s  ničím nemaže. Osm epizod Reachera mě bavilo, především Reacher v bitkách byl výborný. Ve srovnání s filmovým zpracováním, je Reacher Toma Cruise přece jen trochu jiný level, ale jinak dobrý. 55%

Jurský svět: Nadvláda (2022)

Pevně věřím, že tímto filmem nadvláda jurských digitálních monster končí. Jedná se totiž pouze o vykradenou, digitální maškarádu bez napětí, atmosféry a invence. 40%

Láska podle plánu (2022) odpad!

Tohle není romantická komedie. Je to stodesetiminutový brainwashing.

Časové pásmo bylo změněno