Tomb Raider (2018)

Douglas co bereš? Poraď mi prosím, ať si to můžu vzít taky a porozumět těm sračkám, co ze sebe sypeš. To jsou neskutečné bláboly :-D Na film se teprve chystám kouknout, ale na to se prostě nedalo nereagovat ;-)

Pustina (2016) (seriál)

Vše už bylo řečeno, jen mi tam vadil Cína, to prostě není herec, mít hubu otevřenou nebo zavřenou pro mne není herecký výkon.

Wonder Woman (2017)

Co to jako bylo??? Už nikdy nechci vidět žádný film se superhrdinou, všechno stejné, jeden homokokot v teploušském dresu vedle druhého, nebo jakože sexy ženská, která je schopna přeměnit Eifelovku na ježka v kleci holýma rukama. Dal jsem jednu hvězdu, ale asi to změním na odpad, protože to je hrozná 3,14čovina!

Demolice (2015)

Skvělý film, na který je ovšem potřeba klid a sledovat ho, necpát se v kině popcornem a nejlépe doma o samotě.

Rapl (2016) (seriál)

Kuneš je fenomén, je to jeho seriál a je to geniální, jen sráči v tom hledají zázraky, hlubokoanální rešerše úhlů pohledů kamer, scénáristických omylů, obsazení postav atd...Kuneši, miluji Tě!

The Neighbor (2016)

Jestliže tomuto snímku dal místní erudovaný odborník na horory 3! hvězdy, musím to vidět! Hodnocení přidám po shlédnutí ;-)

Stranger Things (2016) (seriál)

Úžasné a naprosto geniální, od hudby, herců, kamery, režie...jediné co se dá vytknout, je čekání na další díly. Tohle je překvapení desetiletí, jsem odchycen :-)

Ashby (2015)

Hodně mi to připomínalo GranToríno SPOJLER!/(_:?ˇ%Protivný vysloužilý veterán se skamarádí se sousedovic klukem(ten ovšem není bambusák ale skrytý školní talent na všechno a hlavně hrozný debil). Vet ;-) má tajemnou minulost a krásné auto, kluk problémy ve škole a s holkou, blablabla...vše se vyřeší, kluk dostane auto i holku, vet je tuhej. KONEC SPOJLERU!'(/ˇ%_:?"! Ale dívat se na to dá, Miky Rourka je sympaťák.

Les sebevrahů (2016) odpad!

Velké zklamání, jak už bylo mnohokrát řečeno i u jiných 3,14čovin i zde stačí zčeknout trajler a víte vše. Hrozná hovadina, debilní chování, debilní postavy, debilní flešbeky, debilní film.

Spiknutí (2015)

Proč jsem se na tohle díval?! Nesleduji komedie, nesleduji parodie, ale na základě zdejších výkřiků nadšení jsem si to teda pustil...smíchy jsem se po zemi neválel, vtipné to taky moc nebylo, občas mi zacukal koutek ale to je asi tak všechno, chvílemi trochu zábavné, většinou nudné. Slabé 2 hvězdy. Pro mě stejná slátanina jako 007.