Dokonalý pár (2004) (TV film)

Romantický film s lehce předvídaným koncem. Matka hledá partnera pro dceru, do kterého se zamiluje sama. No nápad obehraný a film nudný.

Táta za všechny peníze (2008)

Klasická pohádka pro náctileté. Z ošklivého káčátka se stává hezká princezna, která miluje bohatého prince. ale když si ji konečně všimne, je tu tatík, který nechce, aby jeho milovaná dceruška někde blbla s klukama a tak jí dá zaracha a po dceřině lsti, ji neustále volá videomobilem a kontroluje, kde je. No a jak to tak bývá je tu zlá snobka, která jí prince dát nechce a dělá naschvály. Klasika. A jak to skončí? Hádejte... Klasicky přeci, jako každý film pro náctileté. Obehraná písnička. 15% za chytrou dcerunku, která dokáže tatíka obelstít trikama, které bych v reálu opravdu nezkoušela.

Vincent (1982)

Prostě nádherná klasická rýmovaná prvotina od geniálního režiséra

Cesta za pokladem (2011) (TV film)

Český název podle tv Barrandov je Cesta za pokladem.

Nepřítomnost (2011)

Teda já nevím, co se vám na tom nelíbilo. No tak tam nehraje žádná vychrtlina s prsama skoro venku, ale ženská co je těhotná a silnější. No snad se svět nezboří. Mě film zaujal a vůbec mě nepřišel špatně natočenej. Melancholické pozadí, každou chvíli očekáváte, co kde bafne za potvoru a kdo zase zmizí, či se objeví. Hold tam neběhá žádný vraždící cvok a neteče krev proudem. Po dlouhý době film, co mě zaujal.

8213: Dům hrůz (2010)

1* za posledních pár minut u konce. Jink dost slabý i na mě ;-)

Víla Zuběnka (2010)

Občas se člověk zasměje, ale proboha na co se to Dwayne dal?!

Ledový teror (2011) (TV film) odpad!

Bože zase další hodně velký zklamání roku 2011. Efekt ještěra vhodného opravdu doby prehistorické, krásné sluníčko na Arktidě a hlavně to teplíčko, když tam chodili tak lehce oblečeni (že by globální oteplování bylo už tak daleko?) no a asi radši opomenu to, že udržet otevřený dveře u kamionu v rychlosti 50-70 km/h je zcela nemožné (a ani se sami nezavírají) a ještě z takový dálky přelézt z jednoho kamionu do druhého to už je umění. No několikaset kilová jěštěrka se z ničeho nic objeví za jízdy na střeše kamionu a ani ho nepomačká, no a ten tenkej led na kterým se udrží několika tunový kamion už byl na mě moc. ODPAD!!!!