• Krátkometrážní

Zlatá brána (1974) (pořad)

Zaregistroval som to, tuším to už boli iba záznamy, sám neviem, veľmi sa mi to nepáčilo, ale pre deti troška dobré, trocha zábavy.

5 proti 5 (2007) (pořad)

Andrej Bičan exceluje, veľa srandy, pekná súťaž, na improvizáciu, rýchle reakcie, vedomosti, rodinné súboje, no vynikajúce. Vadí mi tu istý subjektivizmus pri posudzovaní správnosti, časových limitov, tiež nejasnosť ohľadom odpovedí ľudí, dôvodu otázok, ďalej štýl ohľadom peňazí, cien, opäť časových limitov, ale inak túto pozitívnu reláciu rád pozerám.

Veštiareň (2010) (pořad) odpad!

Ťažko hodnotiť, úbohosť najvyššieho stupňa, toto by sa nemalo nikdy v televízii objaviť, také žvásty, okultizmus, klamanie ľudí s cieľom vycucať z nich peniaze, skrátka jeden z výtvorov, ktorý by som nazval kapitalistická stoka. Ten, kto by dal tomuto viac ako 10% je buď moderátor alebo človek, čo na tom programe spolupracuje, inak by nikto normálny, ani ten, čo tam zavolal nemohol dať viac. Chcel by som vedieť, či sa niekomu splnilo niečo s tých žvástov. To už môžme robiť programy o tom, kde budú blázni z psychiatrickej liečebne šoférovať autobusy plné ľudí na juhoamerických serpentínových cestách nad priepasťami alebo o ľuďoch, čo si o sebe myslia že sú škriatkami, ježibabami a budeme ich dávať ako sprievodcov v turistických centrách...skrátka mi je z toho zle. Viac ako 0% nedám, to teda nie!

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Tak na popoludňajšie nič nerobenie dobrá relácia, ale zas slabé ceny, slabé výhry, nie moc dobré vedenie a otázky mi hodnotenie stláčajú dole.

VAT (2009) (pořad)

Veda a technika je zaujímavý nápad, dobrý typ relácie, nie je to síce tak dobré, že by to aj mňa netechnického človeka akosi zobralo, ale chválim. 60% určite.

OVCE.sk (2009) (seriál)

Nezvládnutá animácia, nevhodné nárečie, deti by sa mali učiť čistej slovenčine, nie sú tam zachytené niektoré podstatné hrozby, niektoré zle vypovedané, troška propagandy, ešte že nás majú všetkých za ovce (irónia), ale oceňujem nápad a chuť poučiť naše deti, váham či dve alebo tri hviezdičky, tak dám jednoducho 45%, také tri môžu byť.

Polícia (2009) (pořad)

Čo povedať? Zlé, zlé a ešte raz zlé ! Nereálna situácia v polícii, veci ako keby prešli cenzúrou aktuálnych policajných šéfov, krátke trvanie, taká zlá relácia, ktoré by mali zmiznúť, lebo veľa objektivity neprinášajú.

Fokus - peniaze (2008) (pořad)

Výborný nápad, len tak ďalej ak budú pokračovať podobné relácie možno raz spravia o nich smerodajnú, ktorú si zaľúbime. Sú tu dobré rady, je z toho cítiť odbornosť, ale stále to nie je nič, čo by nejak extra zlepšilo situáciu ľudí, ich finančnú gramotnosť.

INTEGRUJ ! (2011) (pořad)

Multikulturalizmus je skrátka fakt, ale tento typ relácie mi neprišiel dobrý. Ja nie som priaznivcom bezhlavého miešania kultúr, skôr podporujem miešanie Slovanov, Germánov, Hispáncov atď. vnútri týchto kmeňových skupín, nepodporujem násilné vtláčanie cudzích kultúrnych hodnôt iným národom, ako keď chodí černošský Santa Claus niekde v Ázii a rozdáva tam darčeky, takisto vtláčanie iných kultúrnych hodnôt napríklad islamských, či židovských našim európskym kultúram. Ja podporujem pomoc iným národom a ľuďom v nich, nech si žijú dobre doma a nemusia sa integrovať v Európe, či v Severnej Amerike, je to iba odďaľovanie problémov. K čomu nám bude, ak bude mať Európa niekoľko miliárd ľudí a v Afrike, či Ázii bude naďalej narastať počet obyvateľov a problémy tam sa nevyriešia a naďalej budú prúdiť húfy ľudí odtiaľ sem? My klesneme po všetkých stránkach, nielen kultúrnej a ekonomickej, ale navyše už nebude mať kto riešiť problémy v tých častiach sveta, ak to u nás zle dopadne. To si treba uvedomiť, nie, neintegrovať! Pomáhať ľuďom v ich rodiskách! V tejto relácii sú hodnoty, ktoré neuznávam, riešenia s ktorými nesúhlasím. Aspoň za to poukázanie na problémy a súčasný stav dávam 20% - *.

GYMPEL.TV (2011) (seriál)

Ak chcel niekto spracovať mladistvých ľudí v seriáli v slovenskom prostredí, tak toto bol prešľap, trápne, v mnohých veciach úbohé, za nápad a za niektorých hercov tú jednu hviezdu a 20% dám.