Po přečtení spalte (2008)

Herecká elita Hollywodu hraje jako o život. Přitom jde jen o to, kdo dokáže zahrát pitomce co nejdůvěryhodnějším způsobem. Jestli vám není proti srsti, smát se lidské hlouposti, pak se zcela určitě pobavíte.

Sám ve stěně (2009)

Ten Alex je opravdu naprostej blázen. V porovnání s jakýmokoliv hororem, který jsem viděl, se tohle nedá srovnat. Vždycky jsem si zhluboka oddychnul, když konečně vylezl na vrchol. Ten kluk má sice obrovskou odvahu, ale taky na druhou stranu není žádný ušlechtilý hrdina, protože hazarduje s vlastním životem. Téměř jako kdyby nepociťoval strach nebo neměl žádný pud sebezáchovy. [90%]

First Ascent (2010) (seriál)

Tak trochu srdcovka. Tohle musí člověk cítit v morku kostí, aby byl schopen to plně ocenit. Třetí epizoda - Impossible Climb je mou nejoblíbenější z celého First Ascentu. "When Chris climbs it's pure instinct. He's like an animal."

Královské výstupy (2007)

Nikdy mě v životě nedokázalo nic tolik inspirovat a zaujmout... V krátkém hodinovém dokumentu se vydáme s Chrisem Sharmou na Mallorcu, do Francie a Utahu. Tento dokument však nenabízí jen záběry absolutně neuvěřitelných Chrisových lezeckých schopností, kdy jsem měl kolikrát pocit, že se drží pouze silou vůle a lezení extrémních, mořských, skalních převisů bez jištění, ale také dává proniknout do osobního života Chrise a jeho duše. "The line that just calling out to you, beckoning to be climbed. That's the KING LINE."

Stmívání (2008)

Příběh velké lásky. Hlavní role obsadili krásná, talentovaná Kristen a uhrančivý Robert. Jako páru jim to klapalo a mně osobně vůbec upíři (vegetariáni) vůbec nevadí. Film tím dostává, alespoň zajímavější atmosféry a myslím si, že volba takovéhoto tématu byla vhodná, protože právě to přilákalo a stále láká valnou část mladých diváků s převažujícím počtem dívek, které jsou po většinu případů Stmíváním naprosto okouzleny. [70%]

Mrtvý muž (1995)

Zapomeňte na čas a na všechny své starosti, protože právě nastupujete do převozníkovy loďky. Veze vás na druhý břeh řeky Styx v doprovodu indiána Nobody a uši drásajícího zvuku kytary Neila Younga, který si bezpochyby zamilujete... Tento snímek mi uhranul. [80%]

Samuraj (2003)

Oddychová a zábavná, krvavá řež. [80%]

Rambo II (1985)

Nikdy se neměl natočit druhý díl. Vyhnuli bysme se mnohým trapným scénám, kdy jsem se styděl i za tvůrce. Třeba například když John hraje, že spadnul s vrtulníkem a pak z ničeho nic vykoukne s bazukou a pustí to tomu druhýmu přímo do úsměvu. Na druhou stranu, abych nebyl tak pesimistický, tak měl i Rambo II velký přínos. Co jiného by mohlo být tak dobrým zdrojem pro parodii Hot Shots II? [65%]

Slunce, seno a pár facek (1989)

Od dobytků pro dobytky, takže zřejmě proto se z toho stala jedna z nejoblíbenějších českých komedií. Já ji nenávidím. Věc, na kterou jsem byl nucen se dívat. [20%]

The Art of Flight (2011)

Dokument o profesionálních snowboardistech, kteří sjíždějí extrémní svahy s takovou pohodou, že se mi tajil dech a ti blázni si do toho hodí občas i tři salta s pěti vruty. Garantuju vám, že budete kulit oči stejně jako já. Laskomina pro všechny (ne)snowboardisty, které přidává na kráse úžasné snímky kamery. Kdybych byl snowboarďák, tak zřejmě slintám. [90%]