Sedm (1995)

Fincher předvedl, že je mistrem svého řemesla. Podle mě se jedná o nejlepší krimi-thriller. Celou stopáž jsem buď skřípal zubami, zakrýval si oči, nebo lapal po dechu. [95%]

Forrest Gump (1994)

"Pro hlupáka každý hloupý."

Maska (1994)

Krásná Cameron, bláznivá Maska ala Carrey a plno výborných tanečních scén. Pro maximální zážitek mi to plně postačuje.[95%]

Přátelé (1994) (seriál)

Jeden z nejpohodovějších, nejpřátelštějších a nejúsměvnějších seriálů.

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Ikdyž mě tahle kultovka s velkým K na poprvý úplně neokouzlila, tak jsem jí přece jenom dal další šanci a každým dalším shlédnutím se zážitek zažíral stále silněji pod kůži. Po pátém shlédnutím na mě její síla dopadla plnou vahou a ujistila mě nesporně o svých kvalitách.[85%]

Vrána (1994)

Na můj vkus má The Crow hodně temnou atmosféru, ale na druhou stranu si myslím, že právě tahle skutečnost přispěla k tomu, že vynikly tak silně kladné i záporné postavy. [89%]

Philadelphia (1993)

Neskutečně neskutečný Tom Hanks... Scéna, kdy zpívá Maria Callas píseň La Mamma Morta, patří pro mě mezi jednu z těch nejsilnějších...[80%]

Teče tudy řeka (1992)

Filmy pana režiséra R. Redforda jsou perly. Tento snímek je pro mě o to větším zážitkem, protože miluju rybařinu, divoké řeky a krásnou přírodu. [90%]

Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

Skřípaly mi zuby, ježila se kůže, třeštily mi oči a tuhla krev v žilách. Tohle moc filmů nedokáže. [90%]

Mafiáni (1990)

Určeno náročným divákům holdujícím mafiánským povídkám. Mě osobně hodně baví Mafiáni jen za předpokladu, že si pustím jednotlivé scény, ale viděné vcelku mě to prostě nikdy neoslovilo. [90%]