The Last of Us - Nakažení (2023) (epizoda)

Hit? Vrchol seriálové tvorby? 90 %? Jako vážně? Vždyť je to celé jen o vizuálu. Děj je sterilní a za epizodu se nikam výrazně neposune. A ta holčina v hlavní roli je vyloženě nesympatická. Poslední z nás není vyložená špatenka, ale hit fakt ne.

Trojúhelník smutku (2022)

Lidi, nevěřte vyhypovanému hodnocení a komentům pětihvězdičkových pozérů. Až na pár, opravdu jen pár, vtipných momentů na jachtě je to nudná artová sračka.

Poslední noc v Soho (2021) odpad!

S Edgarem Wrightem končím. Tvůrce, kterého jsem si zamiloval po Soumraku a Jednotce, patrně zmagořil. Pilgrim a Konec světa byly nevtipné kokotiny, Baby Driver nuda k ukousání a tohle... Tohle mělo být, sakra, co? Vydržel jsem 40 minut, pak jsem přešel na rychlopřetáčení, abych viděl, jak ta *ičovina skončí. WTF, nikdy více!

Láska hory přenáší (2022)

Pohodová a kujónsky zpracovaná romantika. Kdyby tvůrci přidali více fungujícího humoru, byla by to pecka. Velké plus za to, že všichni herci mluví svými hlasy a žádného magora nenapadlo Slováky dabovat. P.S. Zdejší procentní skóre je brutálně podhodnocené. Tuším, že mnozí vrhači odpadu film vůbec neviděli, nebo si ho spletli se Špindlem 3.

Ztracené město (2022)

Jakýkoli pořad Jaromíra Soukupa má více napětí, humoru, dobrodružství a šmrncu. Jedna hvězda je za krátké Pittovo cameo.

Pozadí událostí (2022) (seriál) odpad!

Na průšvih bylo zaděláno už tím, že Jarchovský nevěděl, co vlastně píše. Agitku? Tou ale nasral jak progresivisty (drtivá většina ženských postav jsou nesympatické krávy), tak konzervativce (vyšetřování vede ženská a ještě k tomu lesba). Nebo psal detektivku? V tom případě se ale minul úplně, protože tak bizarní a nevěrohodný průběh vyšetřování a absurdní chování policistů se jen tak nevidí. Korunu všemu nasadil Hřebejk castingem, ze kterého jak varovný prst ční toporná neherečka Katarzia.

Zátopek (2021)

Před Neužilem smekám, excelentní výkon. Dobová atmoška, výprava, kostýmy také pecka a klobouček. A dál? Dál už vlastně nic.

Super-Blb (2022)

Malý zázrak, francouzská veselohra žije. Philippe Lacheau píše, režíruje a hraje ve filmech, které jsou vtipné, nápadité, osvobozující svou nekorektností a vystupují v nich výhradně rodáci země galského kohouta a nikoli opálený import. Jak říkám, zázrak.

Nicky Larson: Agent amatér (2018)

Malý zázrak, francouzská veselohra žije. Philippe Lacheau je komediálním hitmakerem 21. století. Píše, režíruje a hraje ve filmech, které jsou vtipné, nápadité a vystupují v nich výhradně rodáci země galského kohouta a nikoli opálený import. Jak říkám, zázrak.

Pozadí událostí - Pozadí událostí (2022) (epizoda)

Celé je to neskutečně trapné a špatné, ovšem největším bizárem je vyšetřovací linka. Tak amatérské a nevěrohodně ztvárnění policejní práce se jen tak nevidí. A ta trojka karikatur v rolích kriminalistů... takové snad ve svém sboru nemá ani policie v Burkina Faso.

Časové pásmo bylo změněno