Ztracené město (2022)

Jakýkoli pořad Jaromíra Soukupa má více napětí, humoru, dobrodružství a šmrncu. Jedna hvězda je za krátké Pittovo cameo.

Boží mlýny - Provaz (2021) (epizoda)

Hodně vaty, otravné postsynchrony a komedie to není ani omylem. Přes tyto výtky se to jako jednohubka dá strávit.

Co ste hasiči - Hořící pták (2021) (epizoda) odpad!

Scénář, zápletka, dialogy... amatérismus nejhrubšího zrna. Lepší slohovku by splácala i děcka prvního stupně na distančce.

Kingsman: První mise (2021)

Typicky Vaughnovská je až poslední čtvrthodina na stolové hoře. Té ale bohužel předchází dvě hodiny dramat, traumat, nezáživných plků bez špetky humoru. Sakra, kam se poděla hravost a vtip prvního Kingsmena?

Klan Gucci (2021)

Film natočil Ridley, takže o jeho kvalitách není pochyb. K ději, hm, no... kde jsou prachy, tam jsou intriky. Šlus. Takže k obsazení. Nepochopil jsem nutnost patlání tuny silikonu na ksicht Jareda, ale svůj part vystřihl luxusně. Ovšem ještě o nějaký ten herecký level výše byla Lady Gaga. Ta si postavu manipulativní mrchy vyloženě vychutnávala. Naopak jsem nepochopil, proč hrál roli Mauriziovy milenky travestita.

Kokoti na neděli (2021) (pořad) odpad!

Škoda, že na tuhle pizdu nenarazil Dominik na nějakém mejdle. Kdyby jí vymydlil všechny otvory, třeba by se jí v kebuli rozsvítilo. Ale spíš ne, v dotupráznu se ani světlo nešíří.

Krotitelé duchů: Odkaz (2021)

Zatímco tatík Ivan (RIP) proslul komediálními fláky, synátor Jason dělal hlavně nezávislé artovky. Teď zabrousil do otcových vod, ale očividně se tam plácal a párkrát si lokl. Většina nových Krotitelů je pomalá a nudná, akce je málo a není kreativní. A scénář je děravý. Hlavní postavy (fakani) se chovají nepřirozeně - potkávají duchy, démony, neznámou techniku, ale ničemu se nediví, vše umí na první dobrou ovládat. Camea a odkazy na originál jsou do filmu naroubovány násilně. A vše korunuje další nepřirozenost - mezidruhové páření/párování. To je ale v novodobém soudružském Hnojiwůdu povinné.

Kurz manželské touhy (2021)

Mohla to být fajn epizoda seriálu, ale roztažení na filmovou délku všechno zabilo. Bylo tam moc vaty, málo děje a ještě méně humoru. Zasmál jsem se jedinkrát, a to zhruba po hodině. To je slabota.

K zemi hleď! (2021)

Já se nudil. A nudil jsem se dlouho, protože stopáž je brutálně přepálená. A přitom to mohl být fajn film s chytlavou zápletkou a skvělými herci, kdyby to ovšem rejža se střihačem nepodělali. Je to nezáživně natočené, špatně sestříhané a ty „doku“ vložky s pářícími se keporkaky a dalšími cypovinami ze socnetů mě vyloženě sraly.

Lupin (2021) (seriál)

Netuším, zda ještě existuje Francie jako taková, ale jisté je, že třeba francouzský sport nebo kinematografie už neexistují. Na posledním fotbalovém šampionátu nenastoupil v dresu s galským kohoutem ani jeden Francouz, s filmovou a televizní tvorbou je to podobné. Seriál Arsène Lupin ze 70. let jsem v dětství sledoval a bavil mě. Ale nevidím důvod, proč sledovat jeho africký remake.