Reklama (2012) odpad!

Nápad: perfektní. Zpracování: přemýšlím 1.) zda scénárista a páni režiséři vůbec pochopili pointu, protože zpracování vypadá, jako by jen někdo z nich dostal napliváno do burgera a potřeboval si vybít vztek a nebo 2.) zda náhodou neměli jen za úkol udělat pitomce z těch co proti marketingovým darmožroutům bojují. Palec dolů a jsem zvědav, zda tento námět někdy někdo natočí líp, protože tenhle film z nikoho tričko Diesel nestrhne a já kvůli tomu nepřestanu pít Colu. :-)))

40 dnů a nocí (2012)

Po nedělním obědě jsem si chtěl pustit film od Asylum, ale dostal jsem film od perníkem vymaštěných pitomců. Dám 1 hvězdu sobě za to, že jsem to dokoukal, ale film si nezaslouží nic. Rozebírat co je špatně nemá cenu, protože zde je špatně to, že to vůbec někdo pustil ven.

Colombiana (2011)

Pan Megaton panu Bessonovi nejspíš vytrhal pěkných pár listů ze scénáře, jinak to nevidím. Ten film měl mít aspoň o třetinu delší stopáž, aby mohl jít po logických liniích. Takto je až příliš přímočarý a má jen velmi jemné křivky, které jsou dobré pouze na Saldanině těle. Když už se otírám o Zoe, tak jí taky mohli donutit k trochu lepším výkonům. Když bafla flintu a držela jí jak pana penis, tak se mi skoro ježila srst, protože dle přímočarého scénáře by měla být profi zabiják a profi zabiják nenosí flintu jako když moje maminka stěhuje stojací lampu v obýváku. Ale to jen tak okrajově. Celkový dojem: Začátek, střed a konec filmu k sobě nepasují, protože začátek je pěkný a slibuje akci i emoce, střed průměrný, zůstala jen akce, přestože vendeta vyžaduje emoce a konec úplně na prd, protože v tomto nepovedeném filmu by mi nevadilo, kdyby Zoe sejmula nějaká švestka z FBI...aspoň by to mělo trošku emotivní šťávy. Takhle je to nechutně ořezané a Zoe se pouze snažila být hezká, nikoliv dobrá. Takže za 3 hvězdičky a to jsem byl na vážkách dát jen 2...ale nakonec jsem se nechal ukecat postavou Zoe, takže vlastně ta 1 hvězda patří jejím rodičům. :-) Kdyby se tu mělo určovat hodnocení scénáře, tak bych Bessonovi nabídl za tuhle práci pouze 1 suchej rohlík, protože jsem čekal "A", ale dostal jsem "B".

Dračí templáři (2011)

Tak takovéto hodnocení mi nedá nepodívat se na film. :-))) To je jako když vám někdo řekne, že "támhle leží hovno k zblití"...taky se podíváte, abyste mu mohli dokázat, že nemá pravdu, protože právě vy se z toho nepoblinkáte. Takže - dám pak vědět, jak jsem dopad. hihi............O 2 hodiny později............Takže mohu konstatovat, že tohle je pravý Asylum. Dostal jsem víc než jsem čekal. Ty tuny odpadu co jsou zde použity jako hodnocení jsou od zdegenerovaných, zmlsaných diváků. Tenhle film samozřejmě není světobornej, ale svůj ůčel plní. Draci lítaj, lidi zabíjej, čarodějnice čarujou.....není to krávovina, jako když třeba žraloci pochodujou po pláži a nebo jeden američan zachraňuje svět. Je to prostě béčko od Asylum. 50% Howg

Green Lantern (2011)

Ještě že jsem si nejprve přečetl místní drby. Aspoň jsem věděl, že nemám čekat příliš moc. A přesně tolik jsem i dostal. Nic moc. Teda spíš nic než moc. Odpich to sice mělo, ale šťáva z toho žádná netekla. Ani ta zelená. Ryan Reynolds se sice snaží, ale je to prd platné, když má masku horší než kdyby jí nakreslila ta nejposlednější lama na Didaktiku. Navíc je ta maska tak nějak v poměru k jeho koňské hlavě malá a sedí mu stejně, jako kdyby šlohnul a oblíknul si tanga od Blake. Když už jsem u téhle buchty...je sice dobrá a taky se jakež takež snažila, ale stačil záběr z profilu a co se nestalo...ona mi připoměla tu hnusnou Hanychovic vydru. V ten moment se mi zježila srst i tam kde jsem do teď myslel, že jí nemám a bylo po sympatiích. Film jinak neodsuzuji, ale asi bude pro zasvěcené z lampárny. Vše ostatní zde již bylo řečeno ostatními diváky. Chtěl jsem dát 50%, ale už jen to slovo "Hanychová" znamená, že musím jít o 10 dolu. Takže ve finále 40%.

Motorkář (2011)

Týjó...drsnej vousatej biker, co vypadá jak homosexuální, kanadskej dřevorubec. Ani nevím, jestli má cenu o tom psát. Dal jsem zrychlených cca 10 minut, víc fakt nešlo. Nepochopil jsem ani komu je film určen, zda divným bikerům, malým dětem a nebo zda má pozvednout ego naší čtyřprocentní menšině. "Chceš panáka, nebo ho vykouřit?" Za tuhle hlášku, náhodou viděnou a slyšenou, dávám 1 hvězdu, protože byla úsměvná, neboť jí řekla žena, přestože bych jí v tomhle čekal spíš od "chlapa". No nic, jdu si pustit vetřelce, tomu víc uvěřím, že existuje.

Normandie (2011) odpad!

Teda myslím, že snesu hodně, ale tohle jsem po 35 minutách vzdal a vypnul. Těšil jsem se na jednohvězdičkovej paskvil a taky to jednohvězdičkovej paskvil s výzbrojí málem k smíchu byl. Ale pouze do té doby, než se na scéně objevil botoxovej mutant v podobě hlavní hrdinky. Nemám nic proti plným rtům (Angelinu mám zrovna teď jako wallpaper), ale tahle hrdinka v kombinaci s rudou barvou na pysky na mě působila esteticky asi jako bobr (chápej jako dámské přirození) právě vytažený z vakuové pumpy (kdo neviděl, nechtějte vidět). Fakt děs a hrůza. Kdyby zde v hlavní roli hrála Mládkova Kalamity Jane, tak jsem měl šanci film dokouknout. Takhle mám smolíka a z filmu mám prd. A film ze mne totéž. Palec dolu za toto dílo. Pro všechny co to neviděli a jsou zde na výzvědách, vemte to prosím kolem tohoto filmu velkým obloukem, pokud nechcete mít obrovské psychické trauma.

Odplata (2011)

50% Béčko jsem čekal, béčko jsem dostal. Příjemný večer s filmem, který není otravný. Ovšem to co vidím zde nahoře v popisu obsahu a obsazení, to jsou zblitky. Conspi ten film snad ani neviděl a nebo byl u toho sjetej jako prase, že si z toho udělal svůj filmes. :-))) Ta poslední věta je fakt karamelka. Jediná pravda v ní je, že tam hraje Serinda Swan, což je zároveň jediná zmínka o této buchťandě, která patří ve filmu mezi hlavní figurky pro rozptýlení diváka a patří na (nejpozději) třetí pozici v obsazení "Hrají:". Takže závěrem co říct...snad jen: nešňupejte u filmu, jinak z něj budete prd vědět a dejte si raději jogurtové mléko jako já. ;-) A pokud už si dáte do nosu, tak o filmu nevyprávějte, ať nemícháte jabka s kaštanama. Ještě že jsem viděl film dřív, než zdejší popis, jinak bych si myslel, že ho předělali a že jsem byl podveden jinou verzí. :-)))

Pařba v zapadákově (2011) odpad!

Očekával jsem, že budu hodnotit jednu až dvě hvězdičky za Sigourney. Ale také jsem očekával, že to shlédnu až do konce a budu hodnotit stylem: "vymejvačka mozku o tom, že darmožrouti jsou nutní, ale sem tam jsem se pobavil". Ani jedno se bohužel nesplnilo. Od filmu jsem asi po 15ti minutách utekl k počítači, protože si nehodlám roztřískat televizi kvůli takové sr..ce a můj verdikt k filmu zní: "Nenávidím darmožrouty ještě víc než doposavaď. Film je největší a nejdebi...jší ko..tina za posledních nejmíň 200 filmů, které jsem viděl. Azylum proti tomuhle točí naprosto dokonalé prvotřídní sci-fi a Rosamunde Pilcherová je v mých očích od teď ta nejdokonalejší buchta a nejsladší šípková Růženka." Místní hodnocení "odpad!" je pro mne nyní naprosto nevýstižné a má grády asi jako odtučněný jogurt, neboť já bych chtěl hodnotit "!!! shit, shit, shit !!!". howg

Pathfinders - Výsadek v Normandii (2011) odpad!

Tohle si zaslouží tak akorát záchodovou mísu a ne hvězdičku. Pana Šindeláře by za tohle měli pověsit, neboť mě nepřesvědčil ani o tom, že žvejka je z jůesej. Jeden můj kamarád by se asi při osobním setkání s rejžou zeptal, "Proč tančíš, když máš na nohách pluhy?" Takový pocit bude mít každej, kdo to zhlídne.