Prci, prci, prcičky (1999)

Komedie plna silenych napadu,trapasu a mnoho dalsich blbosti,ale clovek se musi zasmat nad tim,takze na pobaveni urcite dobre.Ve filmu sou proste vtipy ktere narazi na sex a vse okolo nej,ktere dokazi pobavit.

Prci, prci, prcičky: Nahá míle (2006)

Pripadam si asi na csfd jako jediny teenager,protoze co teen komedie tak vsichni rikat to same: "Odpad". Jedine co hodnoti dobre sou dramata vyhrabane z roku 1 2.Je ovsem pravda ze kazdemu se libi neco jineho,a hold ja mam rad vesele komedie.Ja si myslim o teen komedii ze sou vsechny stejne,proste je to o trapasech,blaznivych napadech a delani ze vseho srandu.Je to urcene pro mlade lidi a ne tricatniky a vic,ti maji vetsi uz rozum a zda se jim trapne takove filmy.Dokud je clovek mlady ma si ho uzivat ci zpestrit.Tod muj nazor:))

Vlajky našich otců (2006)

Tento snimek se mi libil,sice se moc neukazovaly bitvy,ale urcite je tento snimek zajimavy.Diky jedne fotce 3 vojaci delali ze sebe delat reklamni postavicky,zatimco jejich pratele umirali v boji.Lidi kolem nich jen touzili po penezich a jak zbohatnout na nich.Jak jeden z vojaku zminil ve filmu:"Ja hrdina nejsem,hrdinove jsou ti co padli v boji za svou vlast."

Vzpomínky (2006)

Ze zacatku sem myslel ze to bude celkem obycejny triller,ale asi v polovine filme sem nemohl odttrhnout oci od obrazovky.Nejvice se mi libilo jak se vratil do minulosti a nemohl nijak zmenit ji.Ale co mi vrtalo ke konci hlavou,zdali by bylo miozne kdyby se setkal se svym ja z minuloti.JInak muzu rict ze ke konci to nema vubec chybu,vrele doporucuji:)

Ghost Rider (2007)

Jelikoz jsem fanda Nicolase tak musim dat tomu filmu 4*.Podle me je to dobry film,efekty sou dobre,sice scenar je trosku odbyty ale me to az tak nevadilo.Pobavil jsem se dobre u toho

Spaceballs (1987)

Tuhle parodii jsem videl u X-krat uz jako male decko a pokazde me dokazala pobavit,i tedka po dlouhe dobe co jsem ji nevidel porad se mi libi a vzpominam na ty mlade krasne casy:)) Rozhodne doporucuji vsem,a neni nutnosti znat Star Wars jak vetsina rika,ale je pravda ze vic se nasmejete pokud znate puvodni verzi :D

Kult hákového kříže (1998)

Velmi realisticky pohled na dnesni rasismus.Zaver filmu mi uplne vyrazil dech.

Já, robot (2004)

Velice strhujici a akcni scifi a poradnou davkou paradnich efektu,nemam nic co bych tomu filmu vytkl

Ztraceni (2004) (seriál)

Podle me nejkvalitnejsi serial vsech dob.Zacatecni dily jsou trosku horsi ale potom se to rozjede a uz se to nezastavi.Napeti je temer kazdy cely dil.Hlavne 2.serie se mi obzvlaste libi.