Azitras

Česko

<< předchozí 1 2 3
    • 19.1.2019  15:14
    You (TV seriál) (2018)

S Beck jsem měl dost problém. Nechápal jsem, v čem je tak výjimečná. Prostě obyčejná kurvička ve svých 20. letech, která prokrastinuje vše, má naprosto tupé kamarádky a nedokáže se rozhodnout, co vlastně chce. Od začátku jsem jí přál smrt. Stejně tak by i pro Joa bylo lepší, kdyby se na svět vysral a prostě se ukončil. Nebo minimálně uřízl koule, ať se trochu uklidní. Lidi s narušením jeho typu nemají šanci žít normální život.

• 16.1.2019  00:54
    Tidying Up with Marie Kondo (TV pořad) (2019)

Na to se fakt někdo vydrží koukat? Kdyby to byl třeba desetiminutový sestřih někde na Youtube, tak bych to ještě snesl. Ale tenhle starej formát, kde se to táhne hodinu, mě fakt nebere.

• 25.12.2018  16:13
    Kouzelník Žito (TV film) (2018)

Vymrdanost. Na půl hodiny jsem u toho usnul. Jen nerozumím tomu, proč to lidi hodnotí tak nízko, ale normalizační sračky přitom neskutečně nadhodnocují. Někdy se na všechen ten shit, co se na Vánoce dává, podívejte jinýma než nostalgickýma očima, pokrytečtí pičusové.

• 25.12.2018  01:26

Toho kluka vysvobodil.

• 23.12.2018  23:52

Je to taková sračka, až je to skvělý.

• 29.9.2018  20:08

Lucas se diví, proč je tento film hodnocený hůře než To All the Boys I've Loved Before. Možná je to právě tím, že v tomto filmu hraje nejodpornější herečka, která se v její věkové kategorii dá sehnat. Pokud je Sierra Jameyho typ dnes, zajímalo by mě, co za 10 let. I pokud je tlusťoška ucházející ve dvaceti, do třiceti se stane nechutnou kreaturou. Přičemž pochybuju, že se dožije té třicítky, pokud se sebou hned nezačne něco dělat. Když je její filmová matka atraktivnější než ona, stálo by za to se nad sebou zamyslet. Je hrozné už v takovém věku být tak vyžraná. Očividně se nedokáže ovládnout, ale i v takovém případě jsou tady možnosti. Třeba podvázání žaludku.

• 7.9.2018  10:21

O něco méně nudné než původní díl. Jen tedy ve světle dnešní produkce to není na rozdíl od prvního dílu ničím vyčnívající.

• 11.8.2018  23:57
    Blade Runner (1982)

Nudnější film jsem dlouho neviděl. Po vizuální stránce je to na rok 1982 fakt dobré, ale asi to nedokážu plně ocenit.

• 23.6.2018  21:48

Čekal jsem, že tam zdokumentujou třeba i to, jak Dr. Dre mlátil svoje ženský a tak. Ale jako největší zmrd je tam vykreslenej kapitalistickej běloch, co se snažil vymlátit prachy z černochů, kteří se v hudbě chlubili kriminálnickým životem svojí komunity. N.W.A mohli za naprostou degeneraci černošské hudby. Když se podívám na jazz ve 20. letech, Jamese Browna v 60. letech, disco v 70. letech nebo černej pop v 80. letech, oslava kriminálního života a prezentace odporu vůči právu jako něčeho naprosto skvělýho je poměrně smutná ukázka regrese černošské hudby.

• 24.2.2018  15:45

Jediná epizoda tohoto celkově poměrně sračkoidního levicově-propagandistického seriálu, která mi utkvěla v paměti i po letech.

• 9.2.2018  19:44

Chápu tu message, ale je to dost triviální. Podle zdejších komentářů mi to přijde šíleně přeceněné.

• 30.12.2017  13:12

Nagano. Moment, kdy si i ten nejpřitroublejší pazmrd z hospody, co nenávidí cigány, přistěhovalce, buzeranty a všechno možný, mohl připadat nadřazeně, protože je Čech. Kult kolem sportovních úspěchů vypatlanců, kterým však hospodstí pračuráci, kteří to v přímém přenosu sledují, nikdy nebudou sahat ani po kotníky, umožňuje vyžití takovým vymrdancům, jako jsou čeští vlastenci.

• 10.12.2017  14:10

Nejde mi do hlavy, proč se točil dokument zrovna o této kapele. V té době žánr formovaly jiné. Ať už jde o Arakain s jejich legendárním Thrash the Trash, Vitacit s Křížkem či později Dodem a LP Vzhůru přes oceán, nebo o Citron s jedním z nejzásadnějších českých alb Radegast. Skupina Motorband je známá leda tak kvůli tomu, že v ní působil Kamil Střihavka, který stejně slávy dosáhl až v pozdější éře – jakožto zpěvák skupiny BSP, nebo později jako přední muzikálový herec. A mezi rockery taky kvůli tomu, že to byla domovská skupina Tomáše Krulicha, jednoho z hlavních skladatelů Kabátů. Nejzásadnější počin od Motorband je jejich LP Made in Germany, které však má jeden z nejhorších zvuků, co můžeme na českých nahrávkách slyšet. Jako celek je toto LP neposlouchatelné a Motorband z té nejzásadnější éry světu nedali nic jiného, než pár singlů z Rockmapy – alespoň Petr Janda v Propasti uměl dělat rozumný zvuk. Třeba tento dokument Motorbandu pomůže se zviditelnit. Ale na co jim to bude v této době, to netuším.

• 30.6.2017  00:32

Film zacílený především na intelektuály, kteří se rádi zasmějou nad blbostí bílých heterosexuálních hrdých Čechů. Některé z jeho částí skutečně působily tak, jako by bylo cílem hlavního hrdinu především zesměšnit v tom, v čem se doposud nedokázal zesměšnit sám. To, že tady jsou lidé, frustrovaní svým životem, kteří ujíždějí na bílá síla nesmyslech, je smutné. Na Slovensku to platí dvojnásob, bohužel. Ale i v jiných koutech světa. Hollywoodské filmy do toho taky často jebou a je obtížné narazit na film, který by jebal do podobných extrémů z druhé strany, což mě mrzí. Tento film zůstává jako výpověď o pár dnech v životě frustrovaného bílého heterosexuálního muže, kterej je nasranej na všechny, a ve skutečnosti je nasranej sám na sebe. Do takových lidí je velice snadné se strefovat. Jsem však rád, že něco takového vzniklo u nás.

• 28.5.2017  19:27

Film zajímavej, jen to shodily ty levičácké pasáže, které vykreslovaly bankéře jako úplně největší mrdky, co by měly sedět. Další propagandistický film Occupy Čuráků. Ale dalo se na to dobře dívat.

• 16.3.2017  19:50
    Mr. Robot (TV seriál) (2015)

Neskutečná levicová agitářská zkurvenina. Snaží se být tak hrozně deep, až je to tak kurevsky trapný, jako by to psal Marx sám. Pryč s takovými levičáckými mrdkami, snad ještě horší jak In Time, což jsem považoval za takový výkřik Marxe ze záhrobí.

• 4.1.2017  02:00
    Trpaslík - Pondělí (E01) (epizoda) (2017)

Chci bejt negr!

• 1.1.2017  21:09

Chvílemi mě to nudilo, ale chvílemi to bylo dobré. Mohli to vyústit v něco brutálnějšího.

• 28.12.2016  00:10
    Zbouchnutá (2007)

Pro life propagandistická mrdka, co má za účel posílit patriarchální společnost, donutit ženy vzdát se kvůli nechtěnému parchantovi kariéry, uhnízdit se v domácnosti a starat se o děcka. Náboženští fanatici v Texasu musí mít radost, za takovýto nechutný pro life film od zpátečnických misogynních hovad. Sere mě, jak tyhle filmy úplně demonizujou tu možnost jít na potrat. To aby se ženská cítila jako úplnej odpad, když jde na potrat, vzhledem k tomu, co se do lidí hustí v těchto filmech. Přitom potrat je normální věc. Nenechte se kurva zmást těma propagandistickýma zmrdama. Měli by všichni do jednoho pochcípat, aby celý svět konečně žil v míru.

• 4.11.2016  22:16
    Parťáci (TV pořad) (2016)

Účast mrdky Mišíka, jehož fotr se za něj snad musí stydět, tomu nasazuje korunu.

• 25.11.2015  16:12
    Sluha dvou pánů (divadelní záznam) (2000)

Ta hra je úplná sračka. Ale ze sraček to aspoň trošku vytahuje skvělý výkon Miroslava Donutila.

• 9.9.2015  18:25

Dobrý námět, špatné zpracování

• 23.8.2015  14:20
    Královna XXL (TV film) (2008)

Levičácká fat power propaganda

• 24.7.2015  23:18
    Modlitby za Bobbyho (TV film) (2009)

Další propaganda, ale líbilo se mi to. Škoda, že velká část fundamentalistických magorů z Jihu USA k něčemu takovému, jako matka Bobbyho, nikdy nedojde. V USA je mnoho homosexuálů, které rodiče vyrazili z domu a třeba ani nemají kde bydlet.

• 24.7.2015  23:12
    Bohémové (2005)

Hudebně je nahrávka z Broadwaye lepší, ale je super, že se to nahrálo v téměř původním obsazení - to je poměrně rarita.

• 5.7.2015  03:44
    Hairspray (2007)

Sice další levičácká propaganda, ale celkově se mi to líbilo. A ty songy jsou super. Toto zpracování je lepší než původní (nemuzikálová) verze, ale hudebně je ta z Broadway pochopitelně lepší.

• 24.5.2015  20:48
    Cats (TV film) (1998)

Co to kurva je Jellicle Cat?

• 9.5.2015  09:55
    Les Misérables in Concert (divadelní záznam) (1995)

Hudebně nejlepší verze

• 2.5.2015  14:16
    Bídníci (2012)

Les Mis je super muzikál, ale tato verze se hudebně nepovedla. Hlavně Russell Crowe je úplně strašnej Javert a Anne Hathaway úplně nehorázně zkurvila Fantine. Colm Wilkinson, který hrál Valjeana v původní verzi a tady hrál Bishopa, je všechny strčil do kapsy. Co se týče zfilmování samotného, tak to se mi líbilo. Ale pořád to má být filmová verze muzikálu. Proto naprosto nechápu, proč mají potřebu to tady hodnotit různí kreténi, co a priori nenávidí muzikály a ještě to někteří srovnávají s filmy, kde předlohou nebyl muzikál, nýbrž ten román samotný.

• 24.4.2015  02:03

Jeden z nejvíc nadhodnocených filmů, co jsem kdy viděl. Vím, že je to uznáváno jako klasika, ale vážně nechápu proč. Průměrný americký školní film, kterých je plno.

<< předchozí 1 2 3