• Reality-TV

Česko Slovensko má talent 2 (2011) (pořad)

Skvelá talentová show, kde určite uvidíme ešte kopec veľkých talentov. Bohužiaľ musel som zmeniť moje hodnotenie a to z 5* na 4*. Dôvodom je to, že vyskitli sa už 2 prípady, kde sa ukázalo že súťažiaci klamali, teda zahrali to že sú čisto amatéri. Takisto aj neustále omieľanie Jara Slávika, že ty, ty a ty patríš do Las Vegas a neustále výkriky Lucie idú niekedy na nervy. Ale inak veľmi dobrá show.

Americký X Factor (2011) (pořad)

Skvelé, Skvelé, Skvelé !! 1.diel som síce nepozeral, ale urobil som chybu. Má to naoazj veľmi vysokú kvalitu a tí čo dali odpad, tak fakt nechápem. Premňa konečne talentová show plná desiatkami talentov, veď nakoniec aj je z čoho vyberať. Teším sa na ďalšie diely, zatiaľ naozaj super :) !

Včelka Mája (1975) (seriál)

Jedná z rozprávok na ktorých som vyrastal. Naozaj veľmi vydarená rozprávka, navyše s úžasnou a nezabududniteľnou úvodnou skladbou od Karla Gotta!

GYMPEL.TV (2011) (seriál)

Tak zatiaľ som videl len 3.diel, ale asi si dopozriem ostatné diely, pretože je to celkom dobré. Páči sa mi to, konečne nejaký lepší seriál než Zita na Krku a pod.

Titanic (1997)

James Cameron týmto filmom na konci 20.storočia všetkým vyrazil dych. Genialita tohto režiséra sa slovami nedá popísať. Užasny film, o Rose a Jackovi. Tento film dosiahol rekordné tržby a nie je sa čo čudovať. Niektorí chceli napodobniť tento film, no tento Titanic je jednoducho jedinečný.

Scary Movie: Děsnej biják (2000)

Úplne bláznivá komédia, ktorá si podľa mňa zaslúži 4*. Prvá časť bola naozaj veľmi vtipná a občas si naozaj treba pozrieť aj takéto bláznivé komédie.

Slovensko hľadá SuperStar (2004) (pořad)

Prvé série sú vždy veľmi zaujímavé a myslím si, že tomu tak bolo aj tu. Bolo to ešte dosť zaujímavé, neobkúkané a aj porota bola vcelku dobrá

Futurama (1999) (seriál)

Naozaj klobú dole!! Futurama je jednoznačne jeden z najlepších animovaných seriálov na svete. Bender a Frai sú jednoducho úžastný a ani ostatný za nimi veľmi nezaostávajú.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Je úžastné, že rovnaký tvorcovia vytvorili Simpsonovcov aj Futuramu. Samozrejme prekonať Simpsonovcov je takmer nemožné, no klobúk dole pred tvorcami. Mať takýto úžastný nápad vytvoriť niečo takéto chce naozaj kus geniality. Bart, Líza, March, Homer aj ďalší sú jednoducho skvelý! Naozaj každý diel je výborný a skvelo sa na ňom zasmejete či už máte 10 rokov, 20 , 30...