Death Note - Zápisník smrti (2006) (seriál)

Ja sa zdržím dlhšieho komentára ale zároveň chápem, že je veľa čo povedať k tejto anime. Dokonalý príbeh, zápletky a charaktery postáv ma oslovili 5*.

Mission: Impossible III (2006)

Perfektný akčný thriller a Tom Cruise. Žiadna nuda, žiadne zbytočnosti len plynulý napínavý dej.

Pohřben zaživa (2010)

Nepríjemný boj o život v originálnom koncepte 4*.

Obchodník se smrtí (2005)

Výborný nápad ako zobraziť aspoň s časti skutočné dianie vo svete.

One Piece (1999) (seriál)

Neviem čo mám proti One Piece ale zrejme to nie je môj typ. Nepociťujem žiadny rešpekt ani zimomriavky a to mi u anime rozhodne chýba.

Ctihodný občan (2009)

Vynikajúca dráma s originálnym scenárom o pomste.

Insidious (2010)

Dobrý nápad ktorý je ale podľa mňa totálne zle spracovaný. Druhá polovica filmu v ktorej je otec Doltona na komickom tripe ma mala donútiť smiať sa? Teraz neviem lebo v popise filmu vidím žáner Horor/Thriller. Trošku prekvapivý koniec ktorý ale pre mňa nemal skoro žiadny efekt keďže ma druhá pólka filmu vyviedla z hororovej atmosféry. Tak som sa tešil na horor a na začiatku to vyzeralo, že to budú 4 hviezdy no nabralo to "astrálny smer" ktorý je z môjho pohľadu spracovaný skôr smiešne ako hrozivo.

Kronika (2012)

Štyri hviezdy za "reálnejšie" reakcie na získanie nereálnych schopností to sa nevidí často.

Sherlock (2010) (seriál)

Silný seriál po všetkých stránkach. 1 séria 4/5*, 2 séria 5* a na príchod tretej sa neviem dočkať.