Liga spravedlnosti (2017)

Nebolo to nepozerateľné ako tu mnohí píšu, DC stále ťahal za kratší koniec tak tomu je aj teraz, myslím si že Batman (Ben Affleck) aj keď bez super schopnosti ťahá tento film spolu s Gadot. Prijal by som záporaka v ľudskej koži nie niaku nestvuru s temnot. Jason Momoa podľa mňa absolútne najslabší, už teraz mam strach s Aquamena čo sa pripravuje. Gadot dobra, dobre sa na ňu pozerá.

Zmenšování (2017)

Nápad perfektný, herci perfektny, ale niekde od polovice sa to lame do niečoho čo sme nechceli vidieť.

Tři billboardy kousek za Ebbingem (2017)

Nebolo to na 3*, nebolo to na 5*, herečka jak vytiahnutá z koša, nápad OK, ale posledných 30 min zbytočných, koniec zle. Na Oskara to určite podľa mňa nestačilo, zahrať bezdačku s mastnými vlasmi vie uhrať každá druha, hold oskarom.

Tvář vody (2017)

Rozbeh to malo veľmi sľubný čakal som niečo na spôsob veľkej ryby, lenže potom prišli klišé ako s Alfa zjedenia mačka, sex s rybou wtf a podobne, koniec ok ale čakal som podstatne viac

Lesní rituál (2017)

Čakal som skor survival, ako naháňačku, ale bolo to prijemné spestrenie, možno trošku viac krvy by to chcelo v pasážach ktoré boli v tme, ale ok 80%

Stranger Things (2016) (seriál)

Po druhej sérii upravujem hodnotenie na plných 5.

Lék na život (2016)

Kliše ako deti naložene v poharoch som už fakt nedokazal akceptovat, dalej neviem čo som vlastne videl: thriller? komedia?, pretože film sa tvary od začiatku ako prekliaty ostrov ale koncu filmu sa s toho vykluje neviem čo niaka incestna romanca. Dva a pol hodiny som mohol straviť pri niečom inom ako pri tejto uhrovitej blabole, davam dve hviezdy za dve prsia, pretože tie jedine v tomto filme stali za ocenenie.

Rozpolcený (2016)

Velmi silný začiatok, po prvých 5tich minutach husia koža na tele, potom časom pomali to začína opadať a až niekde ku koncu to graduje, uvital by som niake znaky tyranije, šikany, popripade medznej brutality, koniec sa ubral spravnym smerom ale malo to našliapnute strašne vysoko, McAvoy famozny dobre mu to v tej hlave j*ebalo.