Invalida (2023)

Na Slovenské pomery je to veľmi dobre.

Survivor Česko & Slovensko - Série 1 (2022) (série)

Tak takto, o konceptu Survival som počul ale nikdy som to nesledoval, po pozretí pár časti som sa začal zaujímať o americký survival a to vám poviem je niečo úplné iné a teraz sa od toho neviem odtrhnúť, ale vráťme sa späť k tomuto československému konceptu. Nebolo to vyslovene zlé, casting na hráčov bol dosť čudný hlavne zo strany Mao ale budiš. Zo začiatku tam bolo množstvo chýb a prehnane dlhé časti, od čoho sa postupne upusti, zanedlho som si obľúbil hráča Vlaďu čiže som to v podstate pozeral len kvôli nemu a fandil som mu, ako jediný vedel do čoho ide čo je pre mňa nepochopiteľné ak niekde idem predsa si o tom niečo zistím ale zrejme IQ bolo orientované východne. Chili som nemohol vystáť jej pasáže som jednoducho pretáčal. S víťazom som maximálne spokojný, snáď cely Survivol bude do budúcna lepší a odstránia sa debilné duely a nekonečné hry na 7-10 bodov a bude viac kolektívnych hier.

Kdo přežije - Ostrov vykoupení (2011) (série)

Russell mal smolu na team plný mozgových atlétov, tak to s nimi aj dopadlo. Po jeho vyradení to bolo jednoduché pre Roba kde verím že pri zlúčení by sa spolu spojilo, žiaľ. Jefove vyjadrenie že ten bývali agent bol z jeden z najkontroverznejší v survivali je podľa mňa hlúposť, nevyhral jednu výzvu len sa držal na Robovom chrbte čo ho dostalo do finále inak to bol úbohý výkon.

Kdo přežije - Hrdinové proti padouchům (2010) (série)

Už druhý krát sklamanie pre nevýhru podľa mňa najlepšieho účastníka Survivora Russella, geniálna hra, podľa niektorých plná klamstiev a podrazov ale o tom tato hra je. Jeho hra je priamočiara, žiadne blbe rečičky len totálna kontrola nad hrou. A to že vyhral znova outsider ktorý celý čas nedokázal vyhrať jednu hru je podľa mňa úbohé a alibistické zo strany poroty, ktorý evidentne rozhoduje podľa zdrvenia a sklamania. Z toho že sú slabý a len potrebujú  v poslednom hlasovaní dokázať že vyhrali nad Russelom ale to je úbohé. Rozhodujú nespravodlivo zahorknuto. Pre mňa je víťaz Russell môže hovoriť kto chce, čo chce.

Smrt ve tmě 2 (2021)

Prasprostá propaganda zlého vplyvu rodiny na dieťa, klasicky namierené k LGBT ideológii, nič iné. Keď sa človek nato začne pozerať pozornejšie zistí že každý druhý film je tlačený silou mocou touto ideológiou. Mal som si radšej zapnúť Drakulu s 1922, tam sa aspoň nevytočím.

Dej si pozor! (2016) odpad!

Navrhujem režiséra zažalovať za propagáciu detského násilia, nie je možné aby 12 ročne decko, zabíjalo, mučilo, fuj odporne, aký je prínos tohoto filmu? žiaden, odpad

Sebevražedný oddíl (2021)

Tomuto nepomôže ani Margot, Elba ťahal celý film, inak je to fraška

Black Widow (2021)

Príjemné prekvapenie Florence Pugh, inak film na jedno pozretie.

Noe (2014)

Snáď najhorší herecký výkon pôrodu dieťaťa aký som videl, a to som videl dosť, Emma prosím ta do budúcna neroď vo filmoch. Ďakujeme

Špión (2015)

Nepozeratelna hlavná postava, hnus, hnus, hnus, či po fyzickom či hereckom prejave.