Okres na severu (1981) (seriál) odpad!

Čest práci ! Čest........Soudruzi, my musíme držet krok s naším rudým bratrem SSSR. Lid vás potřebuje, jako nikdy. Musíme bojovat proti kapitalistům a těm zvrhlým seriálům bez špetky socialismu a proto všichni koukat na Pláteníka !

Můj otec je šílenec (2012)

Hyperaktivní komedie, která se mi líbila asi jako sexy Eva Martino. Byl to prostě Adam Sandler a já jsem se bavil.

Kameňák (2003) odpad!

Nechápu ten humor a ani ho chápat nechci. Pro mě pan Troška není režisér a co zplodí, je hrozný ODPAD.

Pacifik (2010) (seriál)

The Pacific a jeho úžasné intro, které u mě vyvolá husí kůži. Děj už bohužel ne, ale i tak děkuji za dramatické chvíle prožité v Pacifiku.

Rumový deník (2011)

Oddychovka která mě extra nenadchla. Až na úžasnou Kubu 60. let provoněnou kubánskými doutníky a rumem.

S čerty nejsou žerty (1984)

Nejpohádkovější pohádka na kterou se každý rok těším. Nikdy jsem moc pohádky neměl rád, ale takhle je strašně kouzelná.

Chalupáři (1975) (seriál)

Makovec je prostě boží !

Četnické humoresky (2001) (seriál)

Můj vůbec nejoblíbenější český seriál. Skvělé obsazení, vynikající scénář. Tyto prvky dělají z toho seriálu jeden z nejlepších ve všelijaké náplavě těch stupidních seriálů z komerčních stanic. Všechny postavy jsem si velice oblíbil, ale nejvíc Karla, Béďu, Ludmilku a také překrásnou Klaudynku (v té době jsem si ji chtěl vzít, ale bylo mi teprve 5). Ta doba měla svoje kouzlo a prostě být četníkem byla čest !