Apollo 13 (1995)

"Houston, we have a problem" Zajímavě převyprávěná odyssea o tom, jak se dostat s vesmírnou lodí na zem.

Tři bratři (2014)

Pohádka se mi líbí, i když na pohádky vůbec nejsem. Pojetí je velmi působivé a být mladší určitě bych si ji užil víc. Není tomu co vytknout, ale zároveň to nelze nějak honosit.

Sousedi (2014)

Všechny možné drogy smíchané do jedné a k tomu korunované krizí středního věku. Rada na závěr: Pokud si chcete užívat, nepořizujte si děti!

Transformers: Zánik (2014)

Pro milovníky plechových mimozemšťanů je to průměrná zábava na stereotypní dny. Celkově úroveň této série klesá a tímto počinem velmi rapidně. Vynálezce z polní dolní, co nesestrojí ani stavebnici Merkur, se v jednom okamžiku stane superhrdinou a se svojí sexy dcerou se snaží zachránit svět. Jo holky ty umějí vybrat vždy, ale napsat kvalitní postavu, která nebude přehnaná to ne. Schrnuto podtrženo pokud si chcete šáhnout na ňadro vaší přítelkyně při tom, jak bude hltat boj o záchranu světa, tak je to pravá volba pro vás.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Žlutá rodinka, která nikdy nezestárne.

Grinch (2000)

Jim Carrey? Jim Carrey? Jako Grinch je zde úžasný a vytváří vcelku snesitelnou americkou vánoční pohádku. PS: (Grinch se mi líbí víc, než naše Popelka)

Dovolená za trest (2014)

Každá pí***** od Sandlera mě vážně baví. Je to tak dementní, ale zároveň odpočinkové, že i zpívající Old space man mě nemůže rozhodit.

22 Jump Street (2014)

Blbé, tupé, ale stále to funguje, takže infiltrujte dealery a najděte dodavatele!

Hobit: Bitva pěti armád (2014)

Na konci filmu mi ukápla slza, když si představím, že je to asi poslední výprava do tak krásné, dobrodružné a kouzelné Středozemě, že už nikdy neuvidím Bilba, toho malého, roztomilého pulčíka, vznešené elfy, krásná to stvoření. Tvrdohlavé trpaslíky, kteří si stále jedou tu svou, ale není je možné nemilovat a na závěr toho nejmoudřejšího čaroděje, co kdy Středozem obýval. Je mi z toho smutno. Děkuji ti J.R.R Tolkien za tak úchvatnou a poutavou knihu a tobě Petře Jacksone, že jsi dokázal "ožít" mé představy o Středozemi, tak jak jsem si ji vykresloval, při četbě.