• Fantasy

Stopařův průvodce po Galaxii (2005)

Chrochtobuznost od Prostenika Vogona Jelce, padající Vorvaň, pozdrav Pažout.........bavil jsem se fakt výborně :-D

Příšerky s.r.o. (2001)

Nejlepší kritik je můj 2,5 letý syn, jeho hláška ,,táto, bubák pusť " je doma docela častá. Já osobně moc Pixar nemusím, ale tenhle kousek byl skvělý.

Válka Bohů (2011)

Audiovizuální show na téma starořeckých bájí, skvělé herecké výkony, takhle zpracovaný film tu chyběl. Moc se mi to líbilo.

Velké nesnáze v Malé Číně (1986)

Komediální oddychovka na nedělní odpoledne, když jsem to před spousty lety viděl výborně jsem se bavil to mi bylo, ale 14 let. Teď s odstupem času mi to tak úžasný nepřišlo.

Samuraj (2003)

Čekal jsem klasickou samurajskou řezničinu s nepřemožitelným hrdinou v hlavní roli a dostal jsem jí. Ovšem ve výsledku to byla daleko větší zábava než většina klasických samurajovek. Ty komediální a muzikálový prvky tomu dodalo takovou šťávu až mě to příjemně překvapilo. Mohu jenom doporučit.

Kameňák 3 (2005) odpad!

ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááhhhhhhhhhhuuuuuuuuaaaaaaaaaaaaabllllllllllllleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee..................... ne je ště to nestačilo jdu blít znova

Sherlock Holmes (2009)

Velmi dobře koukatelné, film má spád, vtip, akci a excelentní herecké výkony. Nemohu, ale říct, že by to bylo zas tak skvěle, že bych si to mohl pouštět tak často. No jednou za čas se na to mrknu znova, abych si osvěžil pameť, ale na 4 to rozhodně není.

Vraždy podle Jidáše (1999)

Jak už to tady napsali jiní je to kopírka Seven. Ne tak dobrá jako seven, ale koukatelný to je i povícekrát, proto dávám 3 hvězdy.

Dravci (1999)

Moc pěkně zpracované téma mýtické bytosti zvané Weendigo, skvělá hudba, skvělej Carlyle. Při scéně, kde je Carlyle zasažen kulkou padne a zase se s fanatickým usměvem zvedne mi slušně přeběhl mráz po zádech. Je to super budu se muset znova juknout dlouho jsem to neviděl.

Pavoučí teror (2002)

Nemůžu říct, že jsem se nebavil. Hodně vtipných a povedených scén, ten skákající pavouk šturmující ostatní pavouky do útoku mě fakt dostal :-D, ale na to jedno skouknutí to stačí. Dávam 2 hvězdy.