Casino Royale (2006)

První Craigův film jako 007 mi přišel s nostalgií trochu zaostalý vůči Piercesovskému charizmatickému šarmu. Pravděpodobně má o pár kapek vyejakulováno navíc co se týče vagíny, takže hrál fakt přesvědčivě, když balil nějakou ženskou, když to Daniel takové sympatie neměl, což mě trošku zamrzelo, protože si myslím, že postava Jamese Bonda má fungovat na principu cílevědomého, egoistického sukničkáře. Naopak stal se více agresivně akčním. První minuty filmu mi nedaly svévolně dýchat. Akorát ten jeho pohled směřuje více do akce, než sukním.

Sametová extáze (1998)

Plné hodnocení na úkor konstrukce filmu a celkovou komediálně ujetou atmosféru. McGregor za obnažování a jeho obscénní chování na pódiu(tak to má vypadat) a za to, že Bale vypadal jako pudl!

Avengers (2012)

Pro konzumenty komiksových adaptací, je Avengers silným motivačním prvkem zjistit v sobě samém, jakou mám to já sakra schopnost. Jestli se taky proměním vzteky na zelenou endorfní kuličku nebo možná na světlovlasého přízemního severského svalovce, který má na filmovém plátně víc vlasů, než mozkových buněk, či na lamače dívčích srdcí pana kapitána pisoára, který si na penis nasazuje tříbarevný prezervativ. Já mám dvě schopnosti na které jsem nehorázně pyšný... a to je erekce a následná ejakulace. A i když jsem byl nadšený z filmového hlediska propracovanosti, tak mi zase chyběla originální zápletka, tudíž můj proces prudkého vypuzení spermatu ze ztopořeného údu - zaostal.

Londýnský gangster (2010)

Film má za úkol pobavit(něco na způsob "V Bruggách"). Žádnou hloubku jsem v tom nehledal, já u toho močil nepřetržitě. Hudba dle mého gusta. Collin - minimalistický drsňák, Keira - vystihovaná sexbomba. Erekce za originální zápletku, nečekaný konec, anglický dialekt a především za skvělý herecký přednes vedlejších postav. Pravá ukázka povahy slušného člověka,statečného,idiota neboli burana. Prostořeké uklidňující dialogy plné nadsázky,sarkasmu,ironie a fuck off. Romantika byla na správném místě, ve správnou dobu(pár vážnějších pohledů s vyměněným úsměvem a trocha definice trapného ticha). Charismatický záporňák s poetickým přednesem historek o ničem. William Monahan jakožto scénárista i režisér si vytvořil ideální filmový debut, na který bych já osobně byl právoplatně hrdý a veškerou negativní kritiku bych poslal do ... k šípku. 10/10

Olověná vesta (1987)

Nemám rád válečné filmy, ale Full metal jacket... Strašně zábavné dialogy. Já se docela nasmál na to, že to bylo drama. Zbytečně nekomplikované sestřihy po celou dobu. Kamera mi nikde neujížděla(některé momenty byli opravdu geniální). Prožil jsem si každý herecký výkon. Nechápu co všichni vidíte na Četě. Bohužel to vyšlo relativně ve stejnou dobu a nějak se na olověnou vestu pozapomnělo. Přitom je to lepší film. Tohle byl konečně normální zábavným scénář, o tragickém tématu, za doprovodu kultovní režie.

Perníkový táta (2008) (seriál)

Dokud člověk neuvidí všechny čtyři série, nemá ponětí o tom, co je to nejlepší seriál. Podruhé už bych se na to nepodíval, protože ty nervy, napětí a ten adrenalin prožitý u Breaking bad mě stálo ztrátu vlasů a penisu.

Kat: Válečná zóna (2008)

Oproti prvnímu katovi zcela poctivý duplikát, jak komiksu, tak pc hry a to já jako rozený cynik jsem si ho neuměl, jak ve hře, tak ve filmu vynachválit. Ray Stevenson je nejlepší volba. Punisher vizáží,povahou,charizmatem, ale samozřejmě berte to s nadsázkou, jinak se z těch průseru ve filmu nevyhrabete.

Spalující touha (1999)

Je fakt, že jestli došel tímhle posledním filmem, že existenční pointou života je pořádně si zamrdat a veškeré předsudky hodit za hlavu i kdyby to mělo trhnout krkem, tak se mu to ve finále sakra povedlo... I když jsem viděl ty rozhněvavo-nadržené rty vyslovující slovo "Fuck", tak se mi herecký výkon poprvé za život z hlediska né dramatického(v tomhle je kidmanka šílená), ale spíš zděšeného a trochu na truc podělaného výkonu Toma Cruise, tak to ten si mě právě získal, bavil a krásně doplňoval svou introvertní postavou po celou dobu(při snaze rozbrečet se, opět vypadal jako teplouš, bravo). Johnny Depp pro roli přízemně neukájeného doktůrka? Ale prosím vás... Tom Cruise!! Skvělý hudební doprovod opět po celý film!

Strom (2010)

Priorita je příběhová linie, zcela nezávislá a přitom neotřele taktní. Zadívat se a odpočinout... né sednout a očekávat. Veškeré gusto patří 8leté greenpeace Simone a jejímu vzpurnému vzdoru, ale s potencionální touhy to táhne víc samozřejmě Charolttka(australské sluníčko ve tváři a nežádaný úsměv, kdo by si na tohle nevyhonil). Režie může poklidně spát za výběr prostředí.