Díra u Hanušovic (2014)

Nechápu, kde vzali to šílené nářečí, jestli se tomu tak dá říkat. V kraji, kde je většina obyvatel dosídlená po druhé světové válce z různých koutů Československa i Evropy. Prostě, takhle blbě u nás nikdo nemluví.

Krásno (2014)

Jedna hvězda pro Šumperk za to, že není takový, jak ho vylíčili. Jinak to je naprosto zbytečně natočený film.

Život a doba soudce A. K. (2014) (seriál)

Zatím mě to nijak zvlášť neuchvátilo, ale úplně špatné to není. Některým vadí faktické právní nedostatky, čemuž rozumím i když právní pojmy moc neovládám, mě taky běhá mráz po zádech, když zahlédnu růžovou zahradu a jiné lékařské seriály.

Pečený sněhulák (2014) (pořad) odpad!

Po 20 minutách jsem bez výčitek usnula a vůbec mi to nevadilo...

Vinaři (2014) (seriál) odpad!

No tak z mého pohledu udělali Pražáci vidláky ze sebe ne z Moraváků. Ráno jsem slyšela úvodní písničku a říkala jsem si, že Pražáci nás fakt mají za ožralce, pak seriál probírali na Krokodýlovi - hlavně pražskou moravštinu, tak jsem na to mrkla. Fakt síla, za tak neprofesionální dílko by snad měli vracet všichni diplomy z AMU - herci, tvůrci... Pár Moraváků to fakt nezachrání. Ostuda. Jo a překvapivě v tom hraje Tereza Kostková... :(

Džungle rtěnek (2008) (seriál)

Ani Sex ve městě ani Zoufalé manželky, něco mezi a kvalita taky průměrná. Ztotožnit se s hlavními hrdinkami je pro mě nemožné. Lindsay Price mám ráda od dob Béháčka, ale ta její postava je vyložené hloupá slepice, Brooke Shields tam tak nějak proplouvá a Kim Raver mi tam vyloženě vadí. A vůbec mi nevadí, že seriál po druhé řadě stopli.

Piknik (2014) (TV film)

Je správné připomínat si tragické etapy naší historie. Je důležité, aby je znaly naše děti a další potomci, ale děti v současných českých filmech, jsou tak nějak navíc, tady taky. Celkově jsem čekala víc, spíš mi to připomalo třídní sraz po 60 letech, trochu promarněná příležitost natočit kvalitní film o těchto událostech.

Milenci a vrazi (2004)

Jednu dávám dohromady za Ondřeje Vetchého a Marka Taclíka s Petrou Špalkovou. Celý film na mě působil jako chaos. A masky, které měly naznačit, že hlavní postavy zestárly, byly komické nikoliv reálné.

Černá díra (2011) (divadelní záznam)

Mně se to líbilo moc, vtipné, originální. Obdivuju herce, že se v tom sami nezamotali. Krásně jste si to napsali, pochvala :)