Tajemství železnic (2013) (seriál)

Byl jsem příznivcem železnice i té modelářské. Stará láska nerezaví a tak nemohu při procházce těmito zajímavými místy nedat hodnocení jinak. Jen škoda, že pan Dejdar kolikrát přehnaně šaškuje a sráží dokumentu plnohodnotnou kvalitu. 70%

Tajný závod (1976)

Skvělá komedie nabitá trochou akčních scének dělajíc si prdel z policajtů. Tak trošku starší (o hodně) vydání Rychle a zběsile... 45%

Tajuplný ostrov (2012)

Snímek jsem si parádně užil a pobavil se. Rozhodně je tohle menší zlo, než ty rádoby snímky od Asyla plné digitriků za kačku. Dobrodružný snímek mapuje cestu vojáků unie a konfederace, dvou pipin z budoucnosti, lidožravých křováků, pirátů, obří chobotnice, nevybuchlé sopky, tajemného ostrova a v neposlední řadě samotného strůjce - kapitána Nema. Ano, tento blahorodý mišmaš se setkal s mojí ambicí a zvítězil v odpoledním vysílacím čase. 50%

Takový slušný člověk (2001) (TV film)

"Já mu říkal: Nerozčiluj se nebo ti praskne cévka a budeš tahat nohu za sebou." 35%

Tak se ukaž, Silvestře (2004) (pořad)

Vtipné scénky plné humoru z let minulých. Skvěle jsem se pobavil. Takový mišmaš všeho možného. 70%

Tales of Halloween (2015)

Jeden z mála povídkových hororů, který mě opravdu bavil a nenudil (krom dvou). Velmi slušná kvalita zpracování i hereckých výkonů. Prostě horor jak má být a některým povídkám by to slušelo jako samostatný film! 80%

Tali-Ihantala 1944 (2007)

Jeden z mála válečných snímků věnující se Finsko-Ruské válce v posledních měsících roku 1944. 80%

Tamara (2005)

Tamara je prostě pěkná ču*bka na to aby zůstala navždy mrtvá a tak se coby sexbomba vrací a všechny si krásou podmaní. Jenže není tato krása smrtící? 40%

Tančím, abych žil (2006)

"Můžu věřit jak chci, ale z patnácti centů dolar neudělám!"