Rodriguez

Rodriguez

Jakub Kučera

okres Hradec Králové
Filmový fanoušek a maniak...

24 bodů

Moje obsahy

od nejnovějšíchpodle abecedypodle roku vzniku filmu
<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
  • 23.6.2019
  Polaroid (2019)

  Bird (Kathryn Prescott) pracuje ve starožitnictví, kde dostane od kamaráda Tylera (Davi Santos) historický polaroid, který sehnal v garážovém výprodeji. Je vášnivou fotografkou, a tak udělá pár snímků přátel. Když ale po sobě umřou hned dva kamarádi z fotky, Tyler a Avery (Katie Stevens), začne Bird zjišťovat, že se ve městě kdysi stala křivda a hlavní roli v tom měl onen Polaroid! Jenže to netuší, že se na fotografii dostala i ona!

  • 23.6.2019
  Mercy Black (2019)

  Marina (Daniella Pineda) se vrací po patnácti letech z ústavu do běžného života. Její sestra Alice (Elle LaMont) si ji vezme k sobě domů. Jenže temné minulosti a jejím hříchům se nedá utéct. Marina se jim bude muset postavit a čelit tak temné legendě Mercy Black!

  • 23.6.2019
  Het tweede gelaat (2017)

  Freddy (Werner De Smedt) je přivolán k případu nahé mrtvé ženy. Přivolaný psovod najde místo hlavy (která jí chyběla) další těla. Patolog nemůže bez hlav určit přesnou příčinu smrti. Vodítkem by tak mohla být poslední napadená žena Rina (Sofie Hoflack), které se podařilo ujetému zabijákovi utéct. Jenže šéfovi Vinckemu (Koen De Bouw) se nelíbí Freddyho samotářské vyšetřování.

  • 23.6.2019
  The Hard Way (2019)

  John dostane zprávu, že jeho bratr Cody byl zabit ve službě nelítostným zabijákem Torem. Proto přiletí ze Států do východní Evropy a vyhledá dávného přítele Arnoda, aby mu pomohl. Při pohřbu narazí na jeho kolegu Masona, který mu celou situaci vylíčí. Jenže John během "svého" vyšetřování zjistí, že Toro je jen pěšákem ve vysoké hře...

  • 5.5.2019
  St. Agatha (2018)

  Mary (Sabrina Kern) přichází do kláštera sester bohoslovných, aby zde nalezla útočiště. Ten vede pevnou rukou matka představená. Jenže klášter není zdaleka tak "svatý", jak se na první pohled zdá. Postupem času Mary zjišťuje, že se tu ztrácí chovanky a na světlo světa vyplouvají hrůzné věci. Tajemství a temnou minulost máme přece každý!

  • 5.5.2019
  Tau (2018)

  Mladá atraktivní žena Julie (Maika Monroe) si přivydělává bokem na studia. Žije sama, nikoho nemá, a tak se jedné noci ztratí. Kdo bude hledat někoho, koho ani nemá kdo postrádat? Toho přesně využívá Alex (Ed Skrein), který unáší lidi pro svůj experiment. Jenže Julie se jen tak lehce nevzdává a za každou cenu bojuje proti technologii zítřka. Jenže není to tak jednoduché, jak si zprvu myslela. "Tau" je počítačem budoucnosti...

  • 5.5.2019
  Vražedná zátoka (TV film) (2018)

  Partička přátel miluje adrenalin a šílené výzvy. A jedna taková se zrovna vyskytla. Nenápadně se dostat na ostrov, který je veřejnosti nedostupný. Podplatí pilota, aby vypnul transpondér, a vyráží vstříc dobrodružství. To na sebe nenechá dlouho čekat, letadlo havaruje a Lindsey (Aubrey Reynolds) mezi přeživšími bude muset čelit nejenom svému strachu, ale i nenasytným a krvežíznivým žralokům!

  • 24.3.2019
  Baby (2015)

  12 lidí se nechalo vládou najmout a zároveň pohřbít, aby mohlo vést tajnou válku proti všem, kteří se snaží ve jménu Alláha zničit demokracii a stabilitu fungujícího státu. Jenže postupem času i ti nejlepší z nejlepších umírají a řady ostřílených profíků se ztenčují. Má to vůbec smysl bojovat proti neviditelnému a nevyzpytatelnému nepříteli?

  • 24.3.2019
  Sleepwalker (2017)

  Sarah (Ahna O'Reilly) trpí náměsíčností a divnými sny, které zřejmě zapříčinila sebevražda jejího muže. Proto vyhledá odbornou pomoc doktora Scotta Whitea (Richard Armitage), který se zabývá poruchami spánku. Zprvu léčba probíhá bez sebemenších komplikací, jenže Sarah začíná potkávat lidi, kteří ji neznají a přitom je vídá každý den. Pravda bývá překrucována a člověk nesmí dát na své první dojmy a pocity. To samé musíte podstoupit s náměsíčnou Sarah...

  • 24.3.2019
  The Hole in the Ground (2019)

  Christopher těžce nese, že se s nimi otec nepřestěhoval. Je kvůli tomu posměchem ve třídě a jednoho dne se o tom pohádá s matkou. Uteče do nedalekého lesa, kam ho matka Sarah sleduje. Syn se jí ale ztratí a namísto toho nachází uprostřed lesa velkou díru, jako po sesuvu. Když se pak Chris vrátí a Sarah několik dní sleduje jeho jednání, zdá se jí, jakoby to nebyl vůbec její syn. Je možné, že se v lesích skrývá tajemství, o kterém nikdo neví nebo o něm nechce mluvit?

  • 24.3.2019
  Maus (2017)

  Mladý pár uvízne s autem uprostřed hlubokých lesů a nezbývá než vyrazit pro pomoc pěšky. Cestou se jim zaběhne pes a nedopatřením vybuchne. Okolní lesy jsou totiž plné min z války. Narazí i na dvojici podivných chlapíků, kteří se je snaží varovat před nebezpečím. Jenže větší nebezpečí než minová pole jsou spíše rasové a náboženské vztahy mezi čtveřicí lidí!

  • 24.3.2019
  Escape Room (2017)

  Partička přátel slaví Tylerovy (Evan Williams) narozeniny. Od přítelkyně Christen (Elisabeth Hower) dostane lístky do "únikové místnosti". Jde o hru, kde máte hodinu na to, abyste podle hádanek našli cestu ven. Co se zprvu zdá jako super zábava, se však brzy přemění na nevysvětlitelné peklo. Postupem času každý zjišťuje, že to s nevinnou hrou nemá co do činění! Ale existuje vůbec cesta ven?!

  • 24.3.2019
  Velvet Buzzsaw (2019)

  Svět umění nezná hranic. A to ani v případě Josephine (Zawe Ashton), která najde skvostná umělecká díla po zemřelém. Než aby je vyhodila, jak stálo v závěti, vezme je pod svá kurátorská křídla a začne je zpeněžovat. Jenže obrazy nejsou tak andělské, jak by se předpokládalo. Skrývají něco temného a hrůzného z malířova života. Na to se postupem času přijde, ale to už je příliš pozdě!

  • 17.3.2019
  Cabin 28 (2017)

  V roce 1981 se odehrál hrůzný čin uprostřed opuštěné chatové oblasti. Na mladou rodinu zde jednoho dubnového večera zaútočila skupinka v děsivých maskách. Nejenže policie nikoho do dnešní doby neobvinila, ale ani nechytila! Vrah zůstává stále na svobodě a šance, že bude dopaden, je čím dál tím více mizivá!

  • 5.1.2019
  Killer: Malevolence 3 (2018)

  Agent FBI Perkins (Kevin McKelvey) vyšetřuje sérii brutálních vražd. Už mají i hlavního podezřelého, kterého poznali podle fotky. Matka Katherine (Ashley Wolfe) na syna čeká už deset let, jenže domů už se nevrací ten roztomilý kluk Martin, ale krvelačná bestie toužící po smrti!

  • 5.1.2019
  What Keeps You Alive (2018)

  Na víkendovou chatu uprostřed hlubokých lesů přijíždí Jackie (Hannah Emily Anderson) se svojí manželkou Jules (Brittany Allen). Tam se setkává se svojí kamarádkou z dětství Sarah (Martha MacIsaac). V dětství prováděly jeden průšvih za druhým. Jenže to vypadá, že Jackie ukrývá daleko temnější tajemství, než jen změnu jména z Megan. Hrozí všem nebezpečí, které si neumí nikdo ani představit?!

  • 5.1.2019
  Possum (2018)

  Muž či pavouk? Psychologický profil prázdné duše, kterou požírá temný démon. Jenže jsou tu vzpomínky na mládí, ale také na utrpení, kterým si musel projít. Jak se dostat z toho kolotoče, aniž by (se) musel zabít?!

  • 5.1.2019
  Triassic World (2018)

  Triassic kampus je navenek příjemné místo, ale v podzemí skrývá obrovské laboratoře s dinosaury. Těm je experimentálně podávána lidská DNA  za účelem transplantace orgánů pro člověka. Nyní stojíme u zrodu další epochy, kdy člověk chce dokázat, že je pánem planety. Jenže experiment se vymkne kontrole a jeden ze subjektů uteče z výběhu. Lidé v komplexu mají dvě hodiny na to, aby se jim podařilo rozzuřené zvíře dostat zpět do výběhu! Začalo totiž odpočítávání ke kompletní dekontaminaci celého objektu!

  • 1.1.2019
  Leprechaun Returns (TV film) (2018)

  Lily (Taylor Spreitler) udělala životní změnu a vyměnila školu i dívčí spolek. Vydala se do míst, kde vyrůstala s matkou. Jenže dívčí kolej ještě není tak úplně dostavěná, a tak musí přiložit ruku k dílu. Shodou nešťastných okolností se ve studni na kraji pozemku probouzí čiré zlo! 25 let čekal na odplatu, nyní se vrací, aby znovu začalo krveprolití! Skřet je zpět!

  • 29.12.2018
  The Appearance (2018)

  Do kláštera, který se ukrývá za vysokými hradbami oddělujícími město, přijíždí mladý inkvizitor s doprovodem. Má zde vyšetřit úmrtí jednoho z mnichů. Nesetkává se však se vřelým přijetím. Už od samého počátku mu dělá problémy opat kláštera. Stále si stojí za tím, že musí mladou ženu upálit za čarodějnictví. Inkvizitor se mu to snaží racionálně vysvětlit, ale mrtvých začíná přibývat. Jenže skutečné zlo se ukrývá a neřeklo ještě své poslední slovo!

  • 28.10.2018
  Ouija House (2018)

  Laurie (Carly Schroeder) pozve pár přátel na chatu své matky. Tam ji přivítá teta Samantha (Mischa Barton), aby jí pomohla s knihou, na které právě pracuje. Večer chtějí uvolnit atmosféru, a tak si zahrají Ouiju. Jenže tady vládne pouze jeden duch a ten jim nedovolí odejít, dokud si nezahrají jeho hru! V ní Laurie řekne vše o čarodějném klanu jejich rodiny i o zlém čaroději, kterého uvěznili předci pod domem, aby nemohl ublížit světu. Jenže zlo ještě neřeklo své poslední slovo a mladá čarodějnice bude muset bojovat do posledního dechu!

  • 28.10.2018
  A Floresta das Almas Perdidas (2017)

  Černobílý snímek portugalského režiséra José Pedra Lopese ukazuje, jak tenká hranice je mezi životem a smrtí. Ostatně o tom vypovídá příběh muže, otce dvou dcer a milovaného manžela (Jorge Mota). On sám uvažuje o sebevraždě, protože před lety ztratil starší dceru. Nyní se chce vyrovnat s problémy tím nejjednodušším způsobem. Před svou "konečnou" ale narazí na mladou ženu (Daniela Love), která chce také ukončit svůj marný život. Jenže není všechno tak, jak se na první pohled zdá...

  • 6.10.2018
  Mara (2018)

  Kate (Olga Kurylenko) je přivolána detektivem McCarthym (Lance E. Nichols) k případu, kde došlo k podivnému úmrtí muže a hlavní podezřelou je manželka Helena (Rosie Fellner). Má se s ní pokusit promluvit, ale předtím se seznámí s dcerou Sophií (Mackenzie Imsand). Ta jí prvně řekne o tajemné ženě. Kate na vše nahlíží jako "profík" v oboru psychologie, a tak vše bere s nadhledem. Postupem času se ale jasné důkazy mění v hořké poznání reality. To už je však pozdě, protože démon "Mara" (Javier Botet) si bere to, pro co přišla!

  • 6.10.2018
  Tell Me Your Name (2018)

  Po smrti matky zůstaly Ashley (Sydney Sweeney) a její starší sestra v náručí jejich věčně ožralého otce. Trauma si s sebou nesou celou dobu, i když se snaží zapomenout na temnou minulost. Nyní se o Ash stará teta, sestra odešla na vysokou. Proto tráví čas s kamarády, ti se ze srandy baví vyvoláváním duchů. Toho využije i Ashley, aby si mohla promluvit s matkou. Jenže experiment se zvrtne a na svět se dostane čiré zlo!

  • 3.10.2018
  Patient Zero (2018)

  Na Zemi vypukla virová nákaza, která se šíří velmi rychle. Lidstvo pomalu vymírá a nadvládu přebírají monstra, která jsou nakažena vzteklinou. Jejich projevy jsou jasné: agresivita, chuť ničit a zabíjet! Skupina, která útok přežila, se ukryla v podzemí a snaží se najít pacienta nula. Protože zatím žádná vakcína na uzdravení neexistuje!

  • 3.10.2018
  Still/Born (2017)

  Mladý pár - Jack (Jesse Moss) a Mary (Christie Burke) se nastěhují do nového domu. Jack se stal partnerem ve firmě, je úspěšný a daří se mu. Mary se stará o jejich čerstvě narozeného syna Adama. Ale začíná mít noční můry, že s nimi něco v domě je. Slyší a vidí věci, které nikdo jiný ne. Na internetu najde ženu, které se něco podobného kdysi také stalo. Jenže "halucinace" se zhoršují a Mary začíná být pro své okolí nebezpečná!

  • 3.10.2018
  The Lodgers (2017)

  Sourozenci Rachel (Charlotte Vega) a Edward (Bill Milner) zdědili po rodičích, kteří spáchali sebevraždu, rozsáhlé panství. Jenže je neudržované, postupně chátrá a upadá čím dál tím víc do dluhů. Ale Rachel s Edwardem sní svůj dospívající sen a nechtějí nic o ztrátě panství slyšet. Co je ale horší? Kletba rodu a prozrazení tajemství, nebo vražda několika lidí...

  • 3.10.2018
  Lake Placid: Legacy (2018)

  Skupinka přátel se vydává na opuštěný ostrov, který vláda před 25 lety zavřela a nechala vymazat z mapy světa. Milují totiž výzvy a tahle je jejich poslední, než s tím definitivně seknou. Poradil jim to bývalý kamarád, který s nimi spolupracoval. Ve hře se ocitá nejen lákavých sto tisíc dolarů, ale i jejich čest. Z nenápadné sázky se ale vyklube boj na život a na smrt proti neznámému zabijákovi!

  • 3.10.2018
  Selfie from Hell (2018)

  Hannah (Alyson Walker) se po delší době opět setkává se sestřenicí Julií (Meelah Adams), ale jak se zdá, ta není vůbec ve své kůži. Z ničeho nic upadá do hlubokého spánku, a tak Hannah začne pátrat, co za tím je. Na jejím blogu zjistí, že hledala "Temnou síť". Od přítele Trevora (Tony Giroux) zjistí, že není radno si s tímto druhem "zábavy" zahrávat. Jenže Hannah je zvídavá a chce tajemství za každou cenu rozlousknout. Jenže opravdu za to stojí položit život?! Rozhodně se nedívejte na třináctou selfie... jinak to bude dlouhá a bolestivá smrt!

  • 3.10.2018
  Dismissed (2017)

  Lucas Ward (Dylan Sprouse) je novým přírůstkem do třídy profesora Butlera (Kent Osborne). Je vysoce nadaný a chytrý student. Bohužel si s každým nesedne a ten, kdo jde proti němu, je nepřítel číslo jedna. Když má profesor hodnotit jeho esej, neustoupí jeho výhrůžkám a nedá mu plný počet. V ten okamžik se spustí Lucasova terorizující osobnost. Butler vyhledá jeho bývalého třídního a zajde za jeho otcem, vše má stejné příznaky v zastrašování, že zabije jejich blízké! Lucas Ward je nebezpečný pro veřejnost!

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8