Živí mrtví - Série 4 (2013) (série)

Pohodová dovolená ve věznici pomalu končí a schyluje se k finální bitvě. Následuje chaos a jediný cíl - Terminus! 90%

Živí mrtví - Série 5 (2014) (série)

Pátá série nás provedla od bran krvavého Terminusu, až k nebeské a nedotčené bráně Alexandrie. 90%

Živí mrtví - Ortel (2015) (epizoda)

Rick si neodpustil vměšování do cizích záležitostí a tak se s chirurgem porvali do krve, vše ukončila až Michonne. Morgan potká cizince v lese, který plácá něco o původních osadnících s dvojitým "W" na čele. Daryl vyjíždí, aby našel nějaké nové přeživší a dovedl je do Alexandrie. Večer se má sejít celá osada, aby rozhodla jaký ortel vynese nad Rickovým počínáním. Sasha je posedlá zabíjením a není schopná s tím přestat, loví mrtváky v okolí a vybíjí si vztek za mrtvého bratra. Glenn nemůže odpustit jednomu osadníkovi zradu a tak se s ním trochu potahá po lese. Při debatě o Rickově osudu se stanou další dvě důležité události, které změní celé dění v Alexandrii! 90%

Živí mrtví - Marná snaha (2015) (epizoda)

Obchodní dům přinesl jen bolest a spoustu mrtvých. Rick se začne starat o sousedovo mlácení ženy a to se pochopitelně nikomu v okolí nelíbí. Carl se pouští za hradby s novou přítelkyní, která ráda riskuje. 85%

Živí mrtví - Za hradbami (2015) (epizoda)

Výpadky elektriky způsobí, že musí jedna skupina vyjet pro záložní zdroj do nedalekého obchodu s elektronikou. Jenže tyhle lidé nikdy v terénu nebojovali a vše brali jako hru, takže se něco musí zvrtnout. 90%

Živí mrtví - Večírek (2014) (epizoda)

Začíná nový den, nový způsob života, každý dostává novou šanci zase žít jako člověk a né jako štvaná zvěř. Diana, která má celou komunitu na starost, dává každému příležitost vrátit se zpátky ke svému povolání. Je to vše ale tak, jak se na první pohled zdá nebo je za tím daleko víc? Ostražitost je stále na prvním místě, i když je od mrtváků odděluje vysoká plechová zeď.... 90%

Živí mrtví - Pamatuj (2014) (epizoda)

Skupina dorazí k branám Alexandrie. Vstupují, každý prochází osobním pohovorem. Dostávají dům, ale první noc spí všichni spolu jako by se nic nezměnilo. Stále pamatují co se dělo a tak na "nový-starý" způsob života nejsou zvyklí. 85%

Živí mrtví - Nedůvěřuj a prověřuj (2014) (epizoda)

Aaron je zajat a vyslýchán. Skupina už toho zažila tolik, že nechce nic podcenit. Když se vše prošetří a udělá průzkum, částečně přistoupí na Aaronův návrh a vydají se na cestu do Alexandrie. 80%

Živí mrtví - Oni (2014) (epizoda)

Skupina je už dlouho na cestě, jídlo není a voda pomalu dochází. Na náladě nepřidá ani skupina mrtváků v zádech s neutuchajícím odhodláním zakousnout se do čerstvého masa. Oni se však nevzdávají! Prudká bouřka, která je překvapí, je zažene do stodoly kousek od hlavní silnice. Druhý den se objevuje pravá síla počasí a nový "živý" člověk Aaron. 90%

Živí mrtví - Vzpomínky (2014) (epizoda)

Další ze smutných dílů. Ona vůbec sama o sobě pátá řada se nese v duchu smrtky :-( Rick, Glenn, Michone a Tyreese se vydávají na místo, kam chtěla Beth vyrazit po osvobození s kamarádem. Jenže další pevnost padla a do hlubokého lesa trčí jen trosky spáleniště a zbořeného města s hromadou mrtvých mrtváků. 90%