• Thriller

Smrtelné zlo: Probuzení (2023)

Adekvátny update značky EVIL DEAD. Pre mňa rovnako poctivý zárez, ako Alvarezov flick. Čistý chaos, helter-skelter, jatka utopené v krvi a poctive efekty. Neni o čom, toto je luxus.

The Tank (2023)

Zubaté prerastené mloky ? Dpči už !

Tin & Tina (2023)

Tí malí bastardi sú fakt na guľku do hlavy..rovnako ich adoptívni rodičia.Vlastne mi tu všetko liezlo na nervy, no na druhej strane, celkom slušne to funguje po psychologickej stránke.Takže to asi splnilo účel ...? Neviem... Každopádne to určite nesadne každému. Ťažko sa to objektívne hodnotí.

All of Us Are Dead (2022) (seriál)

Train to Busan na steroidoch ! Mal som trocha obavy z celkovo prestrelenej stopáže, no postavy som si naozaj obľúbil a prirástli mi k srdcu... Okrem fakt nabitej jazdy je to aj pekny príbeh o priateľstve.

Americký masakr (2022)

Neuveriteľný bullshit. Je to ako keby Disney natočí horor so všetkými typickými neduhmi svojej prijebanej produkcie pre násťročných.

Cesta ven (2022) (seriál)

Som jediný, kto čakal, že sa tam za oknom objaví Zuckerberg ?

Ďábel v Ohiu (2022) (seriál) odpad!

Deschanel je otrasná herečka, ktorá nevie pracovať s emóciami a tento seriál ma dokáže nasrať zakaždým, keď si naňho spomeniem. Extrémna sračka.

Day Zero (2022)

Mma champ verzus zombies. Silno béčkové spracovanie, avšak po technickej stránke to je celkom pohoda. Zopár originálnych mordov a jedno žánrové klišé za druhým. Dve hviezdy sú tak akurát.