Mitin

napůl kentaur

Twitter: mitinneq

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 15.8.2018  02:28

Wow! 4. sérii si zatim užívám na max. Baví mě na tom všechno.

• 25.7.2018  12:28
    Final Space (TV seriál) (2018)

WooHoo Chookity-Dookity!

• 24.7.2018  10:02
    Escobar (2017)

Dlouho jsem nebyl z filmu takhle zmatenej. Přízvuk Javiera Bardema byl ještě jakš-takš zajímavý, ale co z pusy vypouštěla Penelope Cruz, bylo jako kdybych koukal na telenovelu z odpadu, cringe a absolutně nepřirozený. Každý srovnává s Narcos, což se dá čekat, ale já nebudu srovnávat dvou hodinový film se seriálem, který má 3 série. Loving Pablo rozhodně není natočený špatně, některé scény jsou víc než dobré, ale pro mě postrádal nějaký drive, dvě hodiny sledování mi přišly jako 10.

• 22.7.2018  16:48
    Siberia (2018)

Letoš možná nejhorší film, co jsem viděl. Kdyby tam nebyl Keanu Reeves, vypnul jsem to po 5 minutách.

• 1.7.2018  09:00
    Red 2 (2013)

Jednička mi nepřišla vůbec špatná a celkem měla šmrnc. Dvojka... Pár světlých chvilek, které ale nezalepily fakt, že film byl tak trapný a zdlouhavý, že jsem měl potíže ho dokoukat.

• 1.7.2018  08:42

Viděno v Praze na premiéře. Super záběry.

• 15.5.2018  14:18

Jeden z mála dílů 3. série, který stál za to a fungoval. Ale něco je špatně, když se Lucifer odhalil poslední minutu poslední série.. Je škoda, že třetí série Lucifera pohřbila a končí.. :(

• 3.5.2018  14:46

Občas mám pocit, že sleduju VKV nebo Ordinaci a ne Lucifera. To, co je v posledních dílech za nesmysly a že se Lucifer chová jak kdyby mu bylo 15, mě pomalu od seriálu odtahuje. Na Luciferovi funguje nejvíc nadpřirozeno a část vztahů a případů je takový slabý průměr. Alespoň Chloe zrušila svatbu, protože stupidní vztah Chloe - Pierce naprosto nefungoval.

• 25.3.2018  19:36
    Everest (2015)

Neviděl jsem moc filmů o lezení, ale Everest mě uchvátil. Film umí vtáhnout do děje a člověka přenese přímo na místo dění . Akorát je mi líto, že Gyllenhaal nebyl ve filmu více.

• 9.3.2018  01:27
    La casa de papel (TV seriál) (2017)

Jeden z nejlepších seriálů, co jsem kdy viděl a nejlepší seriál (včetně filmů) na tohle téma. Vše do detailu promyšlené, geniálně napsané postavy a herecké výkony, do toho atmosféra celého seriálu mě pohltila a každou minutu jsem přímo baštil. Sledoval jsem ve španělském originálu s eng. titulkama na Netflixu a to byla taková třešnička na dortu. Po napsání komentu jsem zjistil, že je už druhá série. Zhltnul jsem jí během chvilky, nemohl jsem věřit, že se seriál dá udržet až do konce takhle dobrý.

• 5.2.2018  19:17

Na filmu je škoda, že vám žádná postava nepřiroste k srdci a nikomu přímo nefandíte. Když se někomu něco stane, říkáte si whatever, což je celkem překvapivé, když zvážím kolik známých tváří ve filmu je. Je tam pár fajn nápadů, pár wtf momentů, celkem slušný vizuál, ale občas mi některé scény přišly jak ze špatného béčka. Po Cloverfield 10 docela zklamání, takže takové 3* s odřenýma ušima.

• 19.1.2018  11:45

Druhá půlka byla naprosto každá minuta top. Jeden z nejlepších dílů.

• 30.11.2017  01:36

Nebýt tam Cara Delevigne, vypnu to už ve čtvrtině. Pár nápadů a scén by celkem ušlo, ale jako celek je v tom strašný bordel i přes relativně dobré efekty. Film by možná fungoval před lety, kdy ještě filmů jako je tento nebylo tolik, bohužel v roce 2017 je to takové béčkové Sci-Fi, které neukázalo nic nového..

• 26.11.2017  08:14
    Všemocný (TV seriál) (2015)

FIlmová předloha mě bavila a viděl jsem jí nejednou. Seriál.. je skvělej. Na začátku jsem měl pocit, že přestanu koukat, ale konec jsem slupnul jako malinu. Případy, které u většiny krimi seriálů časem začnou být stále dokola a nezajímavé, mě u Limitless překvapivě bavily s příštupem, který tomu dodával Brian a NZT a rozhodně tam nebylo málo pozadí (Morra, Sands, Piper). Mrzí mě, že Limitless zůstalo u první série, ale na druhou stranu jsem řád že to dopadlo, tak jak dopadlo a nikdo pokračování nedomrví.

• 28.9.2017  22:26
    Baby Driver (2017)

Skvělá jízda doprovázená výborným soundtrackem. Tyhle filmy založený na hudbě miluju.

• 16.9.2017  07:42

Vizuální stránka filmu je skvělá, některý efekty, zvlášť ty portálový mě fakt bavily. Zápletka je originální, čekal jsem jí trochu víc rozvinutou, ale většinou rozvést více příběh je u těchto first person filmů nemožné, jelikož skoro celý film jsou akční scény. Na druhou stranu, akce nenechá diváka napospas nudě a kdybych měl srovnat Henryho a Kill Switch, Kill Switch na tom vůbec není špatně.

• 27.8.2017  18:32
    Death Note (2017)

Strašně těžko se to hodnotí, když člověk viděl Death Note anime. V seriálu byl na vše čas, boj mezi Kirou a L, postupné zjišťování toho, co vše zápisník dokáže a hlavně seriál nejlépe vystihl osobnosti Lighta a L.. Když člověk vezme v potaz, že film má omezenou délku a nenechá prostor pro porovnávání se seriálem, je film celkem slušný a rychle uteče. Mrzelo mi, že Ryuk ve filmu neplnil takovou roli jako v seriálu, naopak zde mi přišel Lightovi trochu na obtíž. Herci nebyli tak špatní, jak se mi zdálo z traileru a Nat Wolff nakonec mile překvapil. Na filmu jsem ocenil, že se tvůrci nebáli jednotlivé smrti pořádně vygradovat a některé jsou hodně na hraně nechutnosti, což diváka přinutí trochu uvažovat, že zabíjet neni taková sranda, ale realita toho, že se někdo rozprskne na chodníku, už taková sranda není.

• 28.7.2017  23:36
    Trestanec (2017)

Za prvý, Nikolaj je naprosto skvělej! Drsný film se skvělým soundtrackem, který se perfektně hodí do celé atmosféry filmu.Nejvíc se mně film líbil tím, že byl nepředvídatelný a postupně jsme se dozvídali více, proč se z úspěšného Jacoba stal gangster Money. To napíná diváka celý film a i 20 minut před koncem ještě nevíme co má Money v ůmyslu. Drsný film se skvělým soundtrackem

• 28.5.2017  14:49
    John Wick 2 (2017)

Masterpiece.

• 21.3.2017  14:32
    Iron Fist (TV seriál) (2017)

Musim říct, že David Wenham, jakožto Harold Meachum, byl jeden z mnou nejvíc nenáviděných záporáků. Fakt skvěle zahraný. Iron Fist má svoje mouchy, např. dialogy a blbost postav občas nezná hranic. Na druhou stranu, seriál diváka stále napíná, odhaluje další tajemství a tak jsem po každém díle hned musel vidět ten další.

• 19.2.2017  19:04
    Taboo - Epizoda 7 (S01E07) (epizoda) (2017)

James has a use for everybody.

• 15.2.2017  00:23

Film, na který jsem se těšil po traileru, který doslova lákal svojí záhadností. Začátek se dokonce slušně rozjede, divák se zamýšlí nad spoustou věcí a dává si je do sebe, ale zhruba v půlce děj naprosto ochabne. Samotný konec mě dodělal úplně a naprosto mě zklamal. Čekal jsem od takového filmu trošku větší myšlenku.

• 29.1.2017  23:54

Konec filmu určitě stojí za ten zdlouhavý děj a je stoprocentně na celém filmu nejlepší. To, co film musel znamenat v 70. letech si asi nedovedu představit. Škoda jen zdlouhavosti filmu, který má ovšem určitě své odůvodnění, ale divák vše při prvním sledování nepochytí. Poprvé 4*.

• 19.1.2017  20:11

How the little piggies will grunt when they hear how the old boar suffered.

• 29.12.2016  01:02

K tomuhle nemam slov, to se prostě musí vidět.. Jinak bych ještě doplnil, že nejde o 4. díl 2. série, ale o Speciál, tzn. pod S02E04 ho nenajdete.

• 6.12.2016  15:40

Poslední díly nám už začaly pomalu odkrývat jednotlivé nesrovnalosti, které nás trápily od prvního dílu. Desátý díl byl ale naprosto jiný level. Nejenom, že nám odkryl např. Williama, Wyatta. Dozvěděli jsme se, že Ford, ačkoliv se pomalu začínalo zdát, že se mu vše začíná rozpadat, je stále sto kroků přede všemi. Ale i přesto, že spoustu záhad bylo odkrytých, desátý díl nám připravil další kopec otázek a teprve nám otevřel dveře do dalších parků(?). Potenciál, kam až lze seriál rozvést, je obrovský. Do 2018, další série, je to bohužel ještě štreka.

• 4.12.2016  02:00
    Teorie tygra (2016)

Skvělej film. Spousta srandy a důkaz, že češi ještě umí dělat komedie o něčem a herci dokazují, že když mají co hrát, dobře si s rolí poradí. Film by si určitě zasloužil lepší zpracování, je to v takovým tom typickým stylu Ordinace v Růžové zahradě, Pojišťovna štěstí a podobných českých odpadů. Narozdíl od těchto odpadů, úroveň filmu zvedá scénář. Další věc, co mi automaticky zhorší zážitek z filmu je Kohák. Herec, kterej se ze sebe všude za každou cenu snaží dělat blba a když má zahrát rozumnější roli, už mu to prostě nevěřím. Ode mě 5*, protože takový film je z cz produkce poslední dobou rarita.

• 30.11.2016  22:45

Kdyby se při závěrečné scéně ke houpání na liánách připojil i Samuel L. Jackson, dal bych o hvězdu víc.

• 28.11.2016  01:37

Ne vyloženě zklamání, ale finále tak skvělého seriálu jsem si představoval lepší. Nečekaný konec, ale vcelku logický. Od postav jsem čekal v závěru také více. John Clare netřeba slov!

• 26.11.2016  14:41

Pro mě zatím jeden z nejlepších dílů. Zbývají 4 díly do konce série, seriál se začíná stupňovat do závěru série a napovídá, že by mohl být konečně zase nějaký větší zvrat. Konečně jsem měl na konci dílu pocit, že nutně potřebuju vidět další, což se v druhé řadě u Lucifera moc nestávalo. V tomto díle se konečně Lucifer dostane blíž ke Chloe, jeho matka pořád něco kuje a konec vyrazí dech, položí spoustu otázek a napne nás na další díl.

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9