Moje učitelka chobotnice (2020)

Úžasná práce s kamerou a neskutečně dobrý edit. Craig Foster je člověk, co má můj nejvyšší možný respekt, protože dokázal něco neuvěřitelného.

Matrix Resurrections (2021)

Je zklamání, že film vůbec vznikl, pokud Lana neměla připravené něco, čím všechny absolutně rozmrdá. Čtyřka ani není tak špatná, ale všechny očividné problémy sequel nemálo shazují.

Poslední souboj (2021)

Tohle se Ridleymu neskutečně povedlo. Nebudu říkat co, protože všechno, nemá to chybu. Matt Damon je absolutní démon, ať už se snažil vypadat jako Theo Von nebo ne. Žerty stranou, jeho postava de Carrouges je herecky na naprosto jiným levelu a .budu si ji ještě dlouho pamatovat.

Red Notice (2021)

Gal Gadot, Ryan Reynolds a DA KAMEN soupeří, kdo zahraje svojí klasiku hůř. Gal Gadot je bohužel nekompromisní. Odpad, ale mělo to jednu, dvě světlé chvilky.

Matky (2021)

Pro takovou věc je cringe vzdálený výraz. V Matkách je nejspíš celá scéna českých profláklých herců, kterým z úst nevychází nic připomínající realitu. Nemluvě o tom, že poměr počet známých herců/kvalita hereckého výkonu je pod bodem mrazu. Celý film je postavený na relatable scénách, stereotypech a klišé, ale v běžných situacích by se nikdo nechoval stejně. Samozřejmě že zde máme zastoupené všechny typy vztahů, matek, rodičů, fáze těhotenství a tak si můžeme každou postavu a vztah založit na tom nejextrémnějším příkladu, co nás napadne. Z některých scén mi bylo fyzicky špatně a začal jsem zpochybňovat realitu, ve které je tenhle film číslo 1 na Netflixu v Česku a že něco takového vůbec vzniklo.

Není čas zemřít (2021)

Bohužel kromě vizuálu nenajdu jedinou pozitivní věc. Od začátku jsem se modlil, ať už to skončí a ubíjelo mě to, že NTTD má 2,5 hodiny.

Dave Chappelle: Konečná (2021) (pořad)

Všichni jsme lidi, můžeme už se vyhrabat z těch nesmyslných sraček dnešní doby a zase se začít jako lidi chovat?

Vyšinutý (2020)

Gratuluji Rachel k titulu nejvyplesklejší postava v dějinách filmu. Absolutní píča, co si zasloužila vše s výjimkou její rodiny.