• Pohádka

Policajt drábem (1973)

Jako detektivka to nepůsobí tak dokonale , ale na to , že je to z italské produkce a na to , že hlavní roli hraje Bud Spencer musím tu hvězdičku přidat . 90%!

Charleston (1977)

Natočit film ve stylu slavnějšího Podrazu neí jednoduché.Ale Marcellu Fondatovi se to povedlo a proto to je jenom o trochu horší. Základní zápletka je výborná, herci také. Navíc má film fantastický český dabing se stylovými Rudolfem Hrušínským a Petrem Haničincem a výborně afektovaným Iljou Prachařem.80%

Policajt v Africe (1978)

První díl,kde se vyskytnul malý Bodo je druhý nejlepší díl série.Dokonalé.

Voják štěstěny (1976)

Slušná historická komedie. Film u nás nikdy dříve neběžel, až ted na TV Barrandov. Škoda, je to opravdu příjemný a vtipný film.Tu hvězdičku strhávám hlavně za český dabing.75%

Extralarge 4: Jo-Jo (1992) (TV film)

Je velice zvláštní, že Enzo G.Castellari natočil první díl výborně a trochu i komediálně.Další dva díly byly drsné a nudné.Ovšem u čtvrtého dílu se to povedlo skoro stejně jako u prvního.45%.

Extralarge 3: Černá magie (1992) (TV film) odpad!

Pro mě skoro nejhorší Extralarge.Drsnější díl se Enzo G. Castellarimu nepovedl.10%.

Extralarge 2: Dělovka (1992) (TV film) odpad!

Enzo G.Catellari si neudržel kvalitu prvního dílu a druhý film zfilmoval až nudně.Je to jednoznačně nejhorší Extralarge.

Extralarge 1: Černý a bílý (1991) (TV film)

Nejlepší Extralarge který se řadí ke kvalitě Big Manů škoda že ostatní díly nejsou takové ještě jinou hudbu a byla by to výborná kriminálka.

Otec Naděje (2002) (TV film) odpad!

Tak nevím , jestli chtěl Ruggero Deodato oživit Buda Spencera , tak si měl asi vybrat jiný námět , a hlavně komedii ! Tento film má příšerný scénář , herecké výkony , režii , hudbu , kostýmy , výpravu a vlastně všechno , na co si vzpomenete . Už ani Spencer není ani trochu snesitelný !! Bud už v podstatě celý film sedí ( až na pár scén ) a akorát na jiných místech a Angelo Infanti , jako hlavní záporná postava je jeden z nejhorších hereckých výkonů , jaké jsem vůbec u italského filmu viděl . Co tedy vychválit ? Silně nevýraznou kameru nebo snad snahu tvůrců ? Skutečně nemohu . Poté co jsem však shlédl film "Virtuální zbraň" s Terencem Hillem , řekl jsem si - tak "Otec naděje" má konečně film , který by se mu vyrovnal !! Takže zkráceně , pokud "Otce naděje" propásnete nebo ho snad sháníte , zkuste se radši podívat na film "Voják štěstěny" s Budem Spencerem , který u nás není moc známý , ale velmi příjemný a dobrý . Moje největší zklamání u filmu s Budem Spencerem !!!

Big Man III. - Smějící se dívka (1988) (TV film)

Můj nejoblíbenější díl,který je přesto jenom průměrný.Ale potěší i obsazení z jiných Spencerovek(Raimund Harmsorf,Mario Pilar).