Těžko ho zabít (1990)

Komapolda se s tím nesere. Seagal točí svůj první naprosto typický film ve kterým ho nezastaví ani 7 let v kómatu, aby se těm kurvám posraným pomstil. Jeho druhý snímek stále ještě není úplně vybroušený k dokonalosti, občas trochu drhne tempo filozofování jsem mu opět moc nežral, ale akci jsem mu žral. Za moji ženu! jdi do prdele a umři!!! 75%

Až do smrti (2007)

Peckovni kousek tohle dilko opravdu vypadalo na navrat JCVD ktery se pak sice nekonal ale tu roli utrahajzlackyho zfetovanyho policajta si dal naprosto mistrovsky asi nejlepsi film tak za 10 let ve kterym se objevil ja vim ze nekdo namitne ze se tu vubec nepere jenom se strili ale mne to nevadi tenhle ultradrsnej akcnak o nekompromisni pomste si rad zkouknu kdykoli znovu Vandamme mile prekvapil moc se mi to libilo

Poslední skaut (1991)

Vcera sem soustal tvoji zenu a jak vis ze to byla moje zena? no rikala ze jeji manzel je curak a nosi velkej klobouk! dnes uz kultovni hlaskovaci jizda ktera potesi predevsim z puvodnim lehce prisprostlym dabingem Brucovi kecy nemaj chybu i kdyz po strance akce to zas takovej narez neni a treba Die Hard je podle mne lepsi film ale to asi srovnavam nesrovnatelny kazdopadne ukrutne zabavna zalezitost a vrchol tvorby Tonyho Scotta uz kvuli tomuhle filmiku je ho skoda...

Svatý rok (1976)

Vzdycky kdyz nekdo unese letadlo odnesou to nevini lide zbabelci! prasivy kreteni! nejzabavnejsi unos letadla co jsem kdy zkouknul Gabin se svym suchym humorem je totalne nad veci nadhled je tu davkovan az pekelne a monseniur je v prdeli co dodat tezka zabava zadna blazniva komedie spis hlaskovaci jizda jako hrom

Lovec stínů 3 (1995)

Eyres udrzel svou serii na vlne trojka je taky pecka i kdyz je to trochu vykradacka vetrelce a predatora dohromady a je to totalne beckovy tak je to mnohem vetsi zabava nez zmineny vetrelec sceny prochazeni se po tajemne mrtve lodi a pronasledovani hrdinu androidem maji dobrou atmosferu Zagarino opet nezklamal a s tim zjizvenym rozplizlym ksichtem vypada fakt strasidelne ostatni herci za zminku moc nestoji ale to nevadi protoze vetsina z nich je tam stejne jenom proto aby bylo koho killovat takze pro Johna a Franka dalsi palec nahoru bezvadnej akcni scifi horor

Kozoroh 1 (1977)

Na uvod je treba rict ze neni uplne jasny do jakyho zanru tenhle film zaradit ale kdyby existoval zanr konspiracni film tak je to naprosta spicka kdyz to clovek sleduje neubrani se myslence jak to vlastne bylo s tim pristanim na mesici protoze pokud muzu mluvit za sebe prijde mi divny ze pred 45 lety jsme byli schopni takovyho progresu a od ty doby se porad mluvi jenom o tom jak se posouvaji hranice lidskych moznosti ale skutek utek takze jsou dve moznosti budto to byl taky podvrh a Armstrong pristal buhvikde nebo naopak uz se dneska lita nekam do alfa centauri nebo kdovikam ale v Usa maji dobry duvod to svetu nesdelovat tak jako tak maloktery film ma tak genialne beznadejnou a depresivni atmosferu jako Kozoroh vymluvny je pak vystup jednoho z astronautu na ten kopec kdy si celou dobu povida sam pro sebe je stastnej ze je nahore a tam uz na nej cekaj pracovnik ridiciho strediska ktery podvod odhali je zlikvidovan tak dukladne ze je zcela vymazana jeho existence novinar co o tom chce napsat je zlikvidovan rovnez akorat ten konec mne preci jenom trosku zklamal i kdyz pripadny hapyend je nastesti jen naznacen a jak to vlastne nakonec dopadlo se poradne nedozvime ale jinak opravdu znepokojivy film ktery mi dlouho unikal ale shlednuti fakt stoji za to a pokud si libujete v nejruznejsich konspirancnich teoriich jako ja je to film presne pro vas

Delta Force 2: Kolumbijská spojka (1990)

Tak oproti prvnimu dilu uz to takova rezba neni ale porad dost dobry Norris zustava nekompromisnim likvidatorem kterej se ani nemusi prat na to aby kazdyho serezal po akcni strance je to prumernej film ale do nadprumeru to vytahuje genialni Drago a jeho opravdu hnusny zaporak takze zatim co jeho lide se zbavi toho ditete vy se zbavte predsudku a nepiste tu takovy sracky takovejhle ratting si tenhle film opravdu nezaslouzi

Predátor (1987)

Poslys to vod tebe opravdu nebylo hezky Ventura flusne Weathersovi na botu a akce muze zacit! jeden z nejzasadnejsich Arnoldovych kousku kazdopadne ale nejlepsi urcite ne na genialitu Terminatora se to nechyta to rikam na rovinu ale i tak je to narez krome Arnolda tu dali tvurci dohromady to nejdrsnejsi komando v historii filmu co jsem kdy videl dalsi vec kterou je pak treba zminit je ta genialni hudba ktera sice jako soundtrack na poslouchani moc neni ale do filmu zapada naprosto luxusne a pomaha formovat opravdu hutnou atmosferu bohuzel u mne to Predetr projizdi tou druhou pulku ktera je neumerne natahovana zkratka o ctvrt hodiny kratsi delka a byla by to megapecka ale ten Arnolduv souboj z Predatorem je proste zbytecne dlouhej a rozvleklej takze resume je to urcite kult a po pravu ale nejlepsi Arnieho film to pro mne neni to v zadnym pripade

Obojek (1991)

Tohle je takova supercakla blaznivina ze jednoduse nemuzu jit pod ctyri Hauer se svym pekelnym nadhledem je naprosto genialni kdo jsou ty diamanty? daleko! jak moc daleko? na sever! na sever? na severnim polu!!!!!

Strach nad městem (1975)

Slusna kriminalka z dobrou atmosferou ve ktery najdeme i par solidne natocenych akcnich scen zatim asi nejlepsi film z Belmondem co sem zkouknul ten magurek se sklenenym okem je celkem zajimavej likvidator a pri sledovani nekterych scen jako honicka po strechach mne tuhla krev v zilach a vzrusenim jsem nedychal peckovni zalezitost ktery by sluselo maximalni hodnoceni ale ja musim trochu ubrat za ten zbytecne rozvleklej konec ta stopaz je bohuzel kapku prehnana a ten zaver z rukojmimy uz tam ani bejt nemusel ale to je tak jedina vytka dalsi vec ktera umocnuje zazitek z filmu je skutecnost ze pri nekterych kaskaderskych scenach vidite Belmondovi krasne do ksichtu tudiz ho opravdu nikdo nedubloval ten magor fakt pobihal po strese jedouciho metra! no proste narez film takhle se kousky podobneho razeni maji delat