Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Horor
  • Komedie

Recenze (4 137)

plakát

WWW: Noční můra (1993) (hudební videoklip)

Vem do ruky sprej celou mě nastříkej až bude ráno tak se podívat utíkej ty voe vem ten sprej už mi to udělej95%

plakát

Linkin Park – Pts.Of.Athrty (2002) (hudební videoklip)

Mě náhodou tahle videoklipová verze nevadí spíš naopak. Svým způsobem mě to bavilo víc než původní podání téhle úderné písničky, ale toto je vizuálně nápaditější a prakticky bezchybné.100%

plakát

Linkin Park - Somewhere I Belong (2003) (hudební videoklip)

Rozhodně jeden ze zásadních songů tohoto alba doplněný velmi trefným a osobním klipem.95%

plakát

Linkin Park: Papercut (2001) (hudební videoklip)

Nabušenej track i klípek z úplných začátků LP. Jeden z mých nejoblíbenějších z desky Hybrid Theory.95%

plakát

Linkin Park: From The Inside (2003) (hudební videoklip)

Jeden z mých top songů z desky Meteora podpořený naprosto bezchybným klípkem. Totální spokojenost.100%

plakát

Linkin Park: What I've Done (2007) (hudební videoklip)

Jedna z nejzásadnějších hudebních i klipových záležitostí LP. Tady začal jejich přerod ve velké muzikanty.95%

Pěst Ježíšova (2012)

Suprovej úlet, aneb Ježíš a jeho zázraky v praxi. Co se stane, když oživíte mrtvýho? Je to zombie!!! Každopádně krutopřísná nálož plná hlášek a vtipných likvidací (piraňa vede) utopená v hektolitrech krve a vyhřezlých vnitřností. Na podobný nekorektní kousky se vždycky rád kouknu. Věřící vy se raději pokřižujte a odříkejte si deset otčenášů a pak si raději pusťte něco vhodnějšího pro evangelizaci, jak by se tu vyjádřil jeden nejmenovaný uživatel. Pokud nemáte tyto předsudky a chcete se jen bavit, tak jste na správné adrese.95%

Spalovač mrtvol (1968)

Říkal jsem panu Dvořákovi, že ta tyč se bude ještě hodit! Wow! Napřed musím konstatovat, že tu ránu do palice bych zasloužil taky za to, že mi trvalo tak dlouho, než jsem se konečně dokopal k tomuhle filmu kterej mě totálně rozsekal a přikoval k obrazovce od první minuty. Nešel jsem během sledování chcát a nebyl to schopnej zastavit ani na minutu, což je co říct, protože takovou pozornost si u mě už dlouho žádnej film nezískal. Každopádně Hrušínský exceloval všude kde se objevil, ale tohle je non plus ultra výkon. Neuvěřitelně sugestivně zahrané z jeho ledově klidných pohledů běhá mráz po zádech. Černobílé zpracování se pak k tomu dokonale hodí a kapitolou samo pro sebe je ta geniální kamera. Někdo tu píše, že mu to snímání ve větších detailech vadilo mě to naopak ještě přidalo na zážitku. Ostatní herci si taky odehrají svoje, ale s přibývajícím časem Hrušínský mění film ve svou one man show. Nedivím se, že mozečky prostoduchých komunistických cenzorů tohle nepobraly a tak i tenhle film patřil mezi ty zakázaný. Tak jako tak ČS kinematografie 60 let opět rulez!100%

plakát

Máma má raka (2016) (amatérský film)

Nářez a zatím nejlepší řezníkův film. To se bez brojlerů nedá popsat. Každopádně těším se na párty hard.95%

plakát

Akta X - Padá soumrak (1994) (epizoda)

Uděláme si hezkej výlet do lesa! Jo tak tenhle výlet do lesa málem Mulder A Scullyová zaplatili svými životy, když je málem sežraly zabijácký světlušky. Každopádně všechno posrali ti těžaři. Kdyby neporazili ty starý chráněný stromy, tak by k tomu nedošlo. Každopádně jeden z top dílů se sžíravou atmosférou, kdy si pořád říkáte, jestli z toho hrdinové nakonec vyváznou nebo ne. Líbí se mi i otevřenej konec, i když podle všeho to émerická vláda nakonec nějak zmákla, protože jinak by světlušky sežraly a zamotaly do kokonu celej svět a to se zatím nestalo, ale byla by to příznačná pomsta největšímu škůdci této planety, tedy člověku.95%