Ostrov (2023)

Jako dobrý, pobavilo. Ale proboha proč ty louče(pochodně)jako to vyrobil s kapesním nožíkem louče, které vypadají lépe jak s obchodu a hořeli celý den,protože měli na ostrově obchod s lampovým olejem.

Podfukáři (2013)

Velmi podařená podívaná. Opravdu jsem chvílema nevěděl kam dříve s očima. Vřele doporučuji.

Muž z oceli (2013)

Nej sci-fi,jaké jsem zatím viděl. Přes dvě hodiny úžasné podívané.

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

Snímek který je koukatelný:). Každopádně tu máme nové filmové robotí mimčo,do už tak rozsáhlé robotí rodinky (Transformers,Ironmen atd.) No nechám se překvapit kdo další přibude:).

V zajetí démonů (2013)

Mám moc rád Veru Fermigu. Zde hrála skvěle,jako i ostatní herci. Dlouho jsem neviděl takto povedený horůrek,i husí kůže občas byla.). Za mě určitě pět hvězdiček,luxusní podívaná...

Po zániku Země (2013)

Tak co dodat. Logiku to sice moc nemá,ale za ty prachy je to alespoň slušně natočené. Aby ne. Každopádně,mladej Smith,by měl podle mě nejdřív dospět a přestat si užívat tatínkovo penízky,tohle se mu opravdu nepovedlo. Čtyři hvězdy dávám z úcty k Willovi a za pěkně drahé efekty na které se dalo koukat.

Seznamte se, Joe Black (1998)

Můj top. Luxusní Hopkins,neuvěřitelný výkon Pitta a až hříšně krásná Forlani. To dává dohromady úžasnou klasiku která mě nikdy nepustí.

Mumie (1999)

Velice povedená egiptofraserovina,i totální neznalec egiptologie se dozví,na co se používá kniha stínů:)).

Nepřítel před branami (2001)

Nikdy opravdu nikdy,jsem neviděl a asi ani neuvidím lepší dílo o sniperech ve WW2. Lovec vlků proti lovci medvědů,wauu.