stanyko

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 24.3.2020  09:31
    Pačamama (2018)

Velmi slabucky pribeh, animacie a bolo to teda dost nudne. Jedina pozitivna stranka bola kvalitna hudba. Tak to vyzera, ked francuzko-luxembursko-kanadske trio natoci animak o povodnych obyvateloch Juznej Ameriky :)

• 11.3.2020  22:42

Otravny animak s nudnym dejom a s recyklovanymi charaktermi. Vsetko sme uz videli inde. A navyse vela akcnych sven bolo prilis rychle az zrychlene. Nie som si isty, ako na to mozu reagovat male deti a ci vobec chapu co v polsekundovej scene videli..

• 10.2.2020  08:14
    Drahokam (2019)

Ukricana somarina, prvych 10 minut som nerozumel pomaly ani jednemu dialogu, kedze sa tam bezne prekrikovalo aspon 5-6 ludi. A co sa tyka Sanlera, nechapem kto a preco toho otrasneho herca s vyhulenym ksichtom vobec obsadzuje. V kazdom jednom filme ma ten debilny usklab akokeby vyhulil kilo travy.. ja tomu nerozumiem. Netlfix v poslendej dobe produkuje totalny odpad, ale v poriadnych kvantach.

• 8.2.2020  13:12
    Dark (TV seriál) (2017)

Taaaak naaatiaaaaahnuuutaaaaa prrrrrvaaaa eepppiiiizooodaaaaaa booooollaaaaa. Co to bolo v slow motion mode? 3x som zaspal. Stracat cas s tym urcite uz nebudem..

• 5.2.2020  10:11
    Nemilovaní (2017)

Rusi tocia aj lepsie filmy. Toto bola utahana nuda, po 20 minutach som to vypol...

• 5.2.2020  10:10
    Génius (TV seriál) (2017)

Vobec ma neazujala ani prva cast. Dalsich 9 hodin svojho zivota tomu nevenujem ani nahodou :)

• 4.2.2020  23:51
    Budiž světlo (2019)

Ten film ma asi take realne zaklady ako existencia Batmana. Z tych sprostosti o povalujucich sa zbraniach, fasistickych krestanoch ci zjednodusenom vykresleni chlapcov hrajucich sa v lesoch a ich interakcii je pravda akurat to, ze vela slovenskych rodin je rozdelenych kvoli praci v zahranici. Filme je nemzmyselny blud a namiesto realistickeho vykreslenia slovenskeho vidieka ide o autorovu projekciu zo svojej (internetovej?) bubliny.

• 3.2.2020  21:58

Evidentne nekompetentna policistka pripominala mix Sagy Norenovej a Monka v jednom. A to nie je teda nic pre mna, kedze ma neoslovila ani ujeta Saga z Mostu. Vizual vyborny a napadity, ale po hodine obratenej Budapesti sa mi uz obracal zaludok. Pribeh tak tuctovy, az mi zaver bol ukradnuty. 2* juznym susedom za snahu.

• 3.2.2020  15:34
    Mesiáš (TV seriál) (2020)

Nuda od prveho dielu.

• 1.2.2020  14:10
    Kůže, kterou nosím (2011)

SPOILER: Antonio si preoperuje chlapca, ktory znasilnil jeho dceru, na byvalu zenu, co ho podviedla s nevlastnym bratom a upalila sa pri uteku v aute. A ano, jeho chyzna je jeho tajna matka :DDD Nemozem uverit tomu, ze toto bolo natocene v roku 2011. Vizual ako z 80tych rokov, zenska v celotelovych pancuchacoch, kazda jedna postava sa spravala ako regulerny blazon a kompletne iracionalne. Pri niektorych scenach som doslova isiel puknut od smiechu. Dopozerane zo zvedavosti, kolko stupidit ma scenarista este v talone..

• 22.1.2020  18:17

1. Vobec ma to nezaujalo. 2. Bolo to inspirovane udalostami neskutocnymi 3. netflixovska liberalna propaganda zatemnuje autorom mysel 4. bola to nuda 5. dabing chybal v dobrej stvrtine filmu, jeden moderator bol nadabovany a dalsi traja nie... to som fakt nepochopil. Celkove hodnotenie 1* ani neviem za co. Asi, ze sa to dalo dopozerat.

• 14.1.2020  20:44
    Joker (2019)

Priemerny film. Aj ked ocenujem snahu o vykreslenie mentalneho stavu Jokera, v tejto kategorii su omnoho kvalitnejsie snimky. Keby sa nejednalo o postavu Batmanovho Jokera a neucinkovali by tam 2 herecke superstars, tak by o tento film nezakopol asi ani pes.

• 12.1.2020  12:42
    Anna (2019)

Absolutny megaodpad! Dej sa udajne odohrava v Sovietskom zvaze v obdobi medzi 1985-90, no tvorcovia sa ani neunuvali zobrazit Rusko tej doby. Do modernej Moskvy tu pridali zigulak, tam sovietsku vlajku a v pozadi sa premavaju jedna radost auta zo sucasnosti, sukromne predajne s farebnymi vykladmi, moderne dopravne znacky, komparz v sucasnom outfite atd.. Uz som vedel, ze je zle ale bolo este horsie. Hemzilo sa to mobilmi, digitalnymi fotakmi, ale najviac ma dorazila scena, kde dvaja sovietsky fetaci ROKU 1987 maju v smradlavom byte NOTEBOOK, na ktorom si Anna vyplni prihlasku v programe, co sa podoba na MS Word 2000. Hlavne, ze v KGB nemali ani pisaci stroj :D To uz bolo aj na mna privela a cely film je len o tom ako Anna bud vrazdi alebo sulozi (zrejme presulozila asi polovicu KGB a Pariza). Na tento "meisterstuck" som sa nedokazal divat viac nez hodinu, a aj to bolo strasne trapenie. Tvorcovia nemaju vsetkych 5 pokope, alebo su uplne zufali vyprodukovat akykolvek odpad.

• 1.1.2020  23:12

Na pobavenie, director of photography sa volal Eitan Almagor :) Ale magor som bol skor ja, ze som to zacal vobec pozerat.

• 16.12.2019  01:08
    Haunted (TV seriál) (2018)

Mal som co robit aby som dopozeral jednu cast, cez druhu udelujem tomuto pocinu hodnotenie.Toto by mozno fungovalo v 90tych rokoch ale dnes ani nahodou. Tie kecy, ksichtenie akoze skutocnych ucastnikov su absurdne.

• 23.10.2019  08:56

Tak M.Cyrus som v BM fakt necakal. Ale nevadi aj tak sa jedna o zbytocnu epizodu v pre mna zatial uplne odpadovej serii c5.

• 19.10.2019  11:35

Druhy prepadak v 5. serii az sa bojim pustist si dalsiu epizodu. Toto nudna nuda, ktora nam vysvetlila to co uz davno vieme, ze zavislost na mobiloch je zla.. Herecke vykony boli dost slabe, ale stupidita scenara nemala hranic. Jeden priklad za vsetky: chlapik sa zasekne s autom na poli, co je uplne otvoreny priestor. No odstrovac nemoze strielat lebo mu rukojemnik v aute zaclana a on ten odstrelovac asi nema nohy, aby sa posunul o par metrov tak aby mal krasny vyhlad na Scottovu hlavu :)

• 16.10.2019  20:42

Cital som, ze Netflix je velkym podporovatelom potratov pocatych deti. Skoda, ze nepotratil radsej tento diel... Trapnejsia propaganda ako za sovietskeho zvazu..

• 6.10.2019  23:55
    Máma (2019)

Horor to teda nebol a od thrileru to ma tiez poriadne daleko.. Ide o slabsiu dramu o parte pubertiakov, problem je, ze to cele nebolo velmi uveritelne. Film mi nesadol tak, ako rola Ma nesadla Octavii Spencer...

• 14.9.2019  08:24
    Procep (2016)

Az take zle to teda nebolo. Na low cost produkciu to malo zaujimavy scenar s fajn atmosferou. Miestami mohli herci viac excelovat, ale dobre sa na to pozeralo..

• 10.8.2019  09:37

Pekne naslapane, zaujimava vizualizacia hlavnej hrdinky a vo filme vsetko funguje ako ma. Akurat Waltz mi tam liezol na nervy. Mam pocit, akokeby hral v poslednych filmoch stale to iste - rolu v Alite som mu velmi neuveril.

• 4.8.2019  22:58
    Insomnium (2017)

Ak by to nebol nizkorozpoctak, asi by som nedal ani 2 **. Napad zaujimavy, ale tiahne sa to nekonecne nudnymi dialogmi a deje sa toho dost malo.

• 3.8.2019  20:52

Conjuring svet ide dole vodou a prekvapilo ma, ze tento kusok je jeho sucastou. Celkovo to je slabota a film posobil na mna miestami mimoriadne amatersky. Same 100x videne klise, iracionalneho konanie postav a herecke obsadenie tiez nie je najlepsie. 2* maximum.

• 21.7.2019  14:13

Zaciatok bol slubny, ale od polovice to slo cele do kelu. Horor to nie je, skor taky nevydareny mysteriozny film, az niektore zahady nedavali zmysel a divaka velmi ani netrapili. Zajtra mi tento film vysumi z hlavy uplne, lebo bol o nicom. Film ponukol akurat priemernu atmosferu a to je prilis malo.

• 20.6.2019  21:19
    Jsem matka (2019)

Prijemne a zaujimave sci-fi s kvalitnym obsadenim. Clara Rugaard ako herecka ma v branzi buducnost.

• 17.6.2019  21:10
    Trhlina (2019)

Premarnena sanca. Ocakaval som sice este horsi vysledok, cely film ako keby nemal nejaky minimalny standar pod ktory sa neda ist. Raz to frci dobre, buduje sa atmosfera a hned sa to cele rozpadne v trivialnom dialogu. Alebo inde Mia je v lese nastvana na frajera bez priciny, ako keby vystrihli scenu z ktorej to je patrne. A takto to ide cele dookola. Za najhorsi element vsak povazujem odflaknuty scenar, ktory je iba prepisom knihy. Ba co viac, casto prepis spisovatelovho monologu prepisany do dialogov postav bez korekcie. A tak postavy casto pouzivaju slovnik, ktory im vobec nepatri. Najokatejsie to posobilo pri robotnikovi, co opisoval sanatorium vetnymi konstrukciami ako erudovany profesor - to sa proste neda zlhtnut a rusilo ma to pocas celeho filmu. Este jedna poznamka, pri slovenskych filmoch casto hapruje zvuk. Teda herci nieco hovoria, no nedokazem rozsifrovat slova. Neviem ci ide o technicky problem alebo zle vyslovovanie hlasok hercov, no celkom pekne to ukazuje v akom upadku je nas film. Ale kedze sa to dalo pozerat a asi prvy pokus o horor, tak s oboma prizmurenymi ocami su to 2*

• 15.6.2019  23:36
    My (2019)

Toto ma veru neohurilo (narozdiel od Utec). Technicky to bolo zvladnute snad okrem nocnych scen (herec tmavej pleti v noci je na platne tazko rozoznatelny a ziadalo by si to natocit nejako inac), no pribeh postradal logiku napriek vysvetlujucemu twistu na konci. Humor mi tu tiez nesadol do tejto atmosky.

• 15.6.2019  23:33

Spociatku ma to zaujalo, no velmi rychlo to preslo do ladovej pekelnej nudy. Nebudem sa zastavovat nad kiksami typu podpalenie vetrovky za 1 sekundu, no mlciaca prezivsia ma vyslovene iritovala od kedy sa zjavila na scene. To ako bezne pacient s poranenym bruchom nedokaze zo seba vytlct ani len jednu vetu? Potencial na nejaku dalsiu dramatizaciu tam bol, no scenarista si zvolil skratku. Mlciace a nudne peklo na platne...

• 15.6.2019  23:26
    A.X.L. (2018)

Prijemne teenegerske sci-fi. Taka jednohubka na sobotny vecer, kde efekty su celkom na urovni, postavy sa taktiez profiluju zrozumitelne, nie je to roztahane a na nic sa to nehra. 3*

• 15.6.2019  23:22

Celkom prijemna verzia predatora. Dej aj akcia slape ako ma a trocha tu poodhalime aj "zakulisie" predatorov. Urcite povinna jazda pre fanusikov scifi.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6