Croodsovi (2013)

Po dlouhé době opět luxusní animovaná komedie. Taková doba ledová z pohledu jeskynního muže. Celou dobu jsem se musel smát a nejlepší na tom jsou ty křížený potvůrky.

Dinosaurové (1991) (seriál)

Nostalgický seriál s hláškami typu "Zlato jsem doma", "Ty nejsi máma", "Mašle od mámy" atd. Na tento seriál se nedá zapomenout a jako malý kluk jsem se nemohl dočkat až budou dinosauři v televizi.

Dům za všechny peníze (1986)

Kdo by netoužil mít vlastní dům? Jenže s koupí vysněného domu to není jednoduché. Proto by tento film měl být takovým návodem pro všechny, co si takový domeček chtějí koupit. Zábavná komedie aneb„co všechno musím opravit, abych mohl bydlet“. Tom Hanks nezklamal, a už v této době byl vynikajícím hercem (např. scéna s propadnutou vanou). Ke konci už to není zábavná komedie, ale romantická komedie – i tak je to průměrná až nadprůměrná komedie.

Expresní zásilka (2012)

Zajímavé téma na film. New Yorský messenger tvrdý chleba má. Na film se dalo koukat, občas jsem se i zasmál, když se tam připletl policista na kole, ale to je tak všechno. Pokud kolo je váš život, tak se vám film určitě bude líbit.

Gravitace (2013)

Filmem jsem byl přitahován, jako jsem přitahován zemskou tíží. Je to unikátní film, který je jediným svého druhu. S doktorkou jsem prožíval - strast, zda dokážete překonat všechny nástrahy, které vám nekonečný vesmír postaví do cesty, osamocenost kdy si vůči vesmíru připadáte jako zrnko prachu, beznaděj kdy už chcete všechno vzdát ale i radost, kdy se můžete nadechnout čerstvého vzduchu. Sice dílo postrádá děj a moc se toho o hlavních postavách nedozvíme, ale i přesto je to výborné dílo.

Green Street 3: Rváči nikdy nezlomení (2013)

Novější (béčková) verze filmu Hooligans. Souboj mezi chuligány kdo obsadí prvenství v jejich vlastní lize (Millwall vs. West Ham). Od druhé půlky už se z filmu stane typický street fighterský film, a to je to místo kam Scot Adkins alias Danny patří. Danny totiž ví jak rozbít pár hlav, hecnout svoji firmu a zamilovat se do nejhezčí baby v okolí. A jelikož všichni víme, že Danny je ten pravý vůdce, tak si zde dáme takovou tematickou píseň: I'm forever blowing bubbles, Pretty bubbles in the air, They fly so high, nearly reach the sky, Then like my dreams they fade and die. Fortune's always hiding, I've looked everywhere, I'm forever blowing bubbles, Pretty bubbles in the air.

Hlas Česko Slovenska (2012) (pořad) odpad!

Přijde mi to akorát tak náhražka za SuperStar. Zbytečnost.

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Osobně jsem s filmem velice spokojen. Než jsem zhlédnul film, tak jsem si přečetl knihu - a jak tu někteří píší o tom, že je to doslovné, tak bych ani neřekl. Docela dost věcí je tam vypuštěných a i velice upravených, ale pořád je to sranda a "napínavé jako kšandy". Už se nemohu dočkat pokračování.

Hotel Transylvánie (2012)

Tento animovaný film se po shlédnutí řadí k mým oblíbeným. Animace je doopravdy super, příšerám jsem musel pořád smát a je to i super příběh. Musím říct, že se tento film doopravdy povedl. Mohu pouze doporučit všem.

Hvězdná brána (1997) (seriál)

Jeden z mých oblíbených seriálů. Nápad cestování pomocí brány mezi planety/galaxiemi, vážně super. Narážky Jacka a pokerface Teal'ca jsou dvě nezapomenutelné věci.