Deadpool (2016)

Naprosto epesní Marvelovka od Foxu. Dlouho jsem neodcházel z kina tak nadšený jako po shlédnutí Deadpoola, naposledy po prvních Avengers. Film se s ničím a nikým nesere. Reynolds je coby Deadpool excelentní narozdíl od jiných "super" hrdinů, které ztvárnil v minulosti. Film je plný narážek na již existující Marvel filmy a dělá si vyloženě prdel z kdekoho, zejména i představitele hlavního antihrdiny. K dokonalosti chyběli už jen chimichangas, kdo zná předlohu, ví že Deadpool bez chimichangas neudělá ani ránu. 95%

Hany (2014) odpad!

lituju rozhodnutí podívat se na tento film, dlouho jsem neviděl takovou kokotinu bez obsahu. Hořce lituju času, který mi jak je v obsahu zmíněno protekl mezi prsty. Herecký projev věčně oči valícího pana Kocmana mě po půlce stopáže začal srát natolik, že jsem film dokoukal do konce jen díky vytrvalosti a trýznění vlastní mysli. Nikdy více.

Riddick (2013)

nejslabší díl trilogie, snaží se vrátit ke kořenům čili Pitch black, ale nějak se to filmu nezdařilo.

Flash (2014) (seriál)

pro mě osobně seriálová bomba, s každým novým dílem je děj napínavější a lepší. Grant Gustin je fakt sympaťák a Barryho hraje se stejně velkou chutí jako Amell kolegu Arrowa. Seriály se rozhodně vyplatí sledovat paralelně neboť se často 1. série Flashe prolíná se 3. sérii Arrowa. Navíc se v seriálu čím dál víc objevují herci ze oblíbené série Spartacus mnohdy v rolích záporáku. Doporučuju nelámat hůl nad seriálem po shlédnutí prvních pár dílů.

Slipknot: Disasterpieces (2002) (koncert)

jedno z nejlepších koncertních dvd vůbec. Slipknot ve své nejnašlapenější éře, masakr, brutální zvuk a obraz. Nelze jinak než doporučit. Pro fanouška Slipknot povinnost!!!

Babovřesky (2013) odpad!

tenhle film se ani nedal dokoukat

Rock of Ages (2012)

zlatej Rock star s Wahlbergem, tohle byla hrůza v rockovomuzikálovým kabátu. Tak blbej film jsem dlouho neviděl.

Robin Hood (2010)

značně poupravený vznik legendy, tak trochu jiná verze příběhu, který všichni dobře známe z knih a několika filmů. Bohužel tenhle počin byl hrozná nuda. Měl jsem co dělat, abych film vůbec dokoukal.

TGM: Talkshow Geni a Míši (2014) (pořad)

pro neznalce Jimmy Fallon show to asi může být bomba, pro znalce Tonight Show starring Jimmy Fallon je TGM chabá, neoriginální, nudná, trapná kopírka, nic víc.