Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn) (2020)

O Suicide Squad jsem prohlasil, ze to je to nejhorsi co nam DC/WB naservirovala. Omyl, DC/WB to umi jeste hur. Na tomhle filmu nebylo zabavny vubec nic. Prisernost, ke ktery se uz nikdy nevratim a radsi rychle zapomenu. Dam aspon * za uvodni titulky, nic lepsiho ve filmu totiz neni.

The Mandalorian - Kapitola 14: Tragédie (2020) (epizoda)

Fanboys Boby Fetta se tetelí blahem. Po Return of the Jedi se nám konečně vrací do SW Boba a potvrdil v kanónu, že Sarlac pit pro něj nebyla konečná. Nově s tváří T.Morrisona a v plné akční kráse, kde nám předvedl většinu svých gadgetu brnění. Mokrý sen všech geeků. Bravo Favreau a Rodriguez.

Pražské orgie (2019) odpad!

Nedalo se to ani dokoukat už jen díky příšernýmu předabování hodnýho levný televizní produkce jak z TV Barrandov.

Thor: Ragnarok (2017)

Nejzábavnější film s Thorem? Tak určitě. Trapnost nabrala nový level. Bohužel Ragnarok řadím do šuplíku spolu se Suicide Squad viděl a nikdy víc. Od půlky filmu mi hlavou běžela neustále se opakující myšlenka kdy už to konečně skončí. Snaha narvat humor do jakýhokoli záběru byla až přehnaná. Sled gagů a přiblblého pitvoření hlavních postav na pozadí Asgardského armagedonu mi fakt nesedlo. CGI Hulk vypadal snad nejhůř co jsem kdy od Marvelu na plátně viděl a pro příběh byla jeho postava celkem postradatelná. Rozdvojení osobnosti Hulka a Bannera mi též nesedla. Prvních 15 minut jsem se i celkem bavil, ale pak už mi vše přišlo hrozně nucené, snažící se být hrozně cool a vtipné za každou cenu. Nemám rád humor a styl Strážců galaxie a nový Thor je bohužel totální klon Strážců. Film tak posouvám v pomyslném žebříčku MCU na samotné dno.

Vetřelec: Covenant (2017)

To je tak, když se na něco celý rok těšíte, hltáte trailery, veškerý články co k filmu vyšly a pak, když nadejde ta chvíle a místo skvostného eposu, který se ponese na vlně ikonického filmu ALIEN dostanete cosi nudného, ufňukaného, místy nesmyslného. Chtěli jsme po letech pořádného Vetřelce a místo něj jsme se dočkali dalšího Promethea, který u diváků moc nadšení nenašel. Covenant mi přijde na úrovni AvP od Andersona, což je fakt tristní. Věřil jsem, že Ridley Scott své "dítě" uchopí naprosto jinak. Místo toho tu máme další slátaninu s pár morphama, nezajímavou posádkou, androidem co si o sobě myslí, že je bůh a naprosto nulovým napětím. Pryč jsou ty doby kdy by se ve vás krve nedořezal při zaslechnutí cinknutí čehokoli ve tmě a následným atakem emzáka nebo zrzavé kočky. Z kina jsem odešel zklamán, znuděn a celkem rozhořčen.

Celebrity s.r.o. (2015) odpad!

neměl jsem vůbec sílu dokoukat to do konce

Živí mrtví - Jednoho dne už nebudete (2016) (epizoda)

dokonalej thriller, Jeffrey Dean Morgan jako Negan je naprostý top. Tahle epizoda byla prostě herecký koncert mezi Morganem a Andrew Lincolnem. Epesní rozjezd nové série.

Sebevražedný oddíl (2016)

tak já teda nevim, začátek byl slibnej, ale pak se to nějak zvrtlo do totální blbosti. SS je jedno velký scénaristický WTF. SPOILER: ve městě mi řádí čarodějnice, která chce vyhladit lidstvo, já mám její život doslova v ruce, zničením jejího srdce jí zabiju, tak ne, nechám jí 3 dny dělat bordel a pošlu tam tým 6ti gangsterů ať to zařídí. To postrádá veškerou logiku. Proč mám čučet 65% filmu na Willa Smitha, on to produkoval? Spousta dobrej charakterů, naprosto pohřbenejch, protože Will musel bejt všude. Potěšil solidní soundtrack, zejména ten popovej + cameo Batmana a zejména Flashe. Co se díky trailerům zdálo bejt solidní jízdou nakonec dopadlo jako tuctová popcornovka, která neurazí, ale vůbec nenadchne.

X-Men: Apokalypsa (2016)

jakmile chybí v komiksovém filmu charizmatickej záporák, je po vší parádě. Fassbenderův Magneto mě baví už od First Class a má přesně to, co by měl správnej záporák mít, ale Apocalypse, jeden z největších protivníků X-menů, mě ve filmu hrozně zklamal. Hrozně nudná postava, čímž utrpěl celej snímek. Bod navíc dávám Quicksilverovi, skvělá postava, parádní scéna a za weapon X, i když tahle scéna byla ve filmu naprosto zbytečná. Bohužel XM: Apocalypse hodnotím jako nejslabší snímek ze série X-men.

Nahota na prodej (1993)

do dneška nevím jestli to je parodie na akční filmy z USA nebo to bylo míněno vážně. Krampol jako akční hrdina, LOL.